Real Madrid Cf

daniel10_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Małopolska
Ja też lubie Real Madryt gdyż potrafią grać ładną piłke. Ale tak szczerze twierdze, że Barcelona jest bardziej zgrana, a która z tych drużyn jest lepsza o tym przekonamy się podczas gran derbi europy...
 

Gruby93

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Lubię Real może nie tyle jako klub, bo kluby które dochodzą do wszystkiego kasą mnie denerwują, jednak po objęciu ich przez Jose Mourinho na prawdę można zobaczyć dobrze taktycznie zagraną piłkę.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Adebayor vs van Nistelrooy- która opcja dla Realu byłaby bardziej odpowiednia. Teraz wiemy że jest tylko jedna, ale czy Holender, chociaż starszy nie byłby bardziej odpowiedni?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Adebayor vs van Nistelrooy- która opcja dla Realu byłaby bardziej odpowiednia. Teraz wiemy że jest tylko jedna, ale czy Holender, chociaż starszy nie byłby bardziej odpowiedni?

Adebayor myślę, że musi zmienić barwy. Manchester City już mu się wypalił. Ucieczka do Realu też nie była najlepszym posunięciem. Myślę jednak, że lepiej zrobił niż zostając w City.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Adebayor dobrym piłkarzem jest, to bez wątpienia, ale czy Real to klub dla niego... Raul, tego człowieka im potrzeba
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A co do Raula. Tak Real nie powinien nigdy zrobić. Żywa legenda klubowa sprzedana w wieku już zaawansowanym. Raul sam przyznawał, że nie musi być podstawowym zawodnikiem. Ale szacunek i doświadczenie to on miał.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Myślę że po zakończeniu kariery wróci do Madrytu i tak jak Zidane będzie pracował w zarządzie ;) Cieszy jedynie to że nadal można oglądać tak wspaniałego zawodnika w akcji, mam do niego ogromny szacunek :)

btw. coraz częściej słyszy się pogłoski o odejściu Ramosa, @Kiler myślisz że to prawda?
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Myślę że po zakończeniu kariery wróci do Madrytu i tak jak Zidane będzie pracował w zarządzie ;) Cieszy jedynie to że nadal można oglądać tak wspaniałego zawodnika w akcji, mam do niego ogromny szacunek :)

btw. coraz częściej słyszy się pogłoski o odejściu Ramosa, @Kiler myślisz że to prawda?

Ale i tak bym nie oddał nigdy legendy klubu, nawet gdy nie miała by pewnego miejsca w składzie. Przecież on mógł wchodzić na ogony.
Myślę, że Ramos nie spełnił się w Realu. Przyszedł po to by zdobywać tytuły i Ligę Mistrzów. Jednak wyszło inaczej. Jedyne odejście z Realu to w poszukiwaniu większych pieniędzy(np. City)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak, spójrzmy na inne kluby- Gerrard, Puyol, Terry, Giggs, Del Piero to są legendy wielkich klubów które nadal grają, być może na ich pozycje byłby lepsze osoby, może zajmują miejsce dla młodych, ale kluby potrzebują takich zawodników, oni tworzą nizwykłą atmosferę w szatni, i nie powinny nigdy zostać sprzedane ;)
Ramos wygrał dwa razy ligę, no fakt w LM się nie spełnił, ale czy powinien odejść? ma pewne miejsce w Realu który zaczyna się budować.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No tak, spójrzmy na inne kluby- Gerrard, Puyol, Terry, Giggs, Del Piero to są legendy wielkich klubów które nadal grają, być może na ich pozycje byłby lepsze osoby, może zajmują miejsce dla młodych, ale kluby potrzebują takich zawodników, oni tworzą nizwykłą atmosferę w szatni, i nie powinny nigdy zostać sprzedane ;)
Ramos wygrał dwa razy ligę, no fakt w LM się nie spełnił, ale czy powinien odejść? ma pewne miejsce w Realu który zaczyna się budować.


No i nie zapominaj o Ikerze. Gerrard nie ma lepszych na jego pozycję. Z tych może tylko tracić miejsce Del Piero no i Giggs, który gra ogony. Ale przez tyle lat 2 tytuły to nie jest spełnienie.
Zespół się buduje, ale pamiętaj że Barcelona jest poza ich zasięgiem narazie. Florentino Perez nie ma cierpliwości i będzie mieszał składem. Nie da to spokojnie zbudować wielkiej ekipy.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak Iker, najlepszy z najlepszych.
Perez to frustrat, brak tytułów w tym sezonie i znowu czekają nas wielki zakupy, i znowu brak zgrania, i znowu przegrane Gran Derbi, sam jestem ciekwa jak to będzie po tym sezonie :D
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No tak Iker, najlepszy z najlepszych.
Perez to frustrat, brak tytułów w tym sezonie i znowu czekają nas wielki zakupy, i znowu brak zgrania, i znowu przegrane Gran Derbi, sam jestem ciekwa jak to będzie po tym sezonie :D

City stanie się aktywnym zespołem. Ciekawe zmiany mogą być w Niemczech. Piłkarze Borusji mogą się rozejść po świecie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Na to wygląda, i znowu, BVB osiądzie w środku tabeli, w LM raczej za długo nie pograją
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
To zależy od mentalności samych zawodników, czy wolą zostać i pisać nową historię, czy pójść za kasą i sławą do innych, większych klubów.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
To zależy od mentalności samych zawodników, czy wolą zostać i pisać nową historię, czy pójść za kasą i sławą do innych, większych klubów.

Budować Historię?! Myślę, że zawodnicy nie mają takiej mentalności. Do nich można tylko zaliczyć wychowanków. Oni mogą zostać wierni barwom. Jednak większość zawodników jak są na TOPie zrobić wszystko by jak najwięcej zarabiać.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No tak, Xavi jest wychowankiem. A Figo nie był wychowankiem Barcelony. Więc dlatego się sprzedał za pieniądze.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ale dajmy na to takiego Ronaldo który przechodził z Barcelony do Interu, następnie do Realu, wylądował w Milanie, przechodził do największych przeciwników a ludzie go kochali ;)
 
Do góry