Real Madrid Cf

M

marco9512

Guest
I co mnie obchodzi, że ty jeździsz na mecze swojej drużyny ? A włąśnie powiedz kogo dla jasności

Co do mojego kibicowania. Nie jestem kibicem Realu po transferze Cristiano bo jestem ich kibicem od 2003 roku po meczu z Man Utd.

Perez kupuje piłkarzy dla koszulek ? No to się znasz. On ma gówienko do powiedzenia. On tych pieniędzy nie bierze. To Socios są główną postacią Realu.

Dobrze wiesz, że Cristiano nie jest gejem ale chcesz się tym tekstem dowartościować. Zwykła zazdrość albo po prostu gówniarstwo. Ja nigdy nic nie mówię na piłkarzy Barcy chyba, że zostanę do tego zmuszony przez głupie komentarze dzieci VeB albo innych.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Po prostu nie napinaj sie ze swoim internetowym kibicostwem i nie wytykaj innym ze nie sa kibicami ;)

Nie powiem jakiej bo w sieci jestem troche znany z tej dzialanosci i ktos moglby mnie zidentyfikowac.

Niech ci bedzie.. wierny z Ciebie kibic, szkoda ze nie widzisz co sie w toim klubie dzieje. Bo Real kiedys byl normalny.. przed Galacticos i calym tym skvrwieniem pilki noznej ktore teraz postepuje z Realem na czele.

Nie wiem kto tam personalnie odpowiada za polityke transferowa ale widac golym okiem jaka ona jest, nie budowanie druzyny sportowo a marketingowo. Moze jestes za mlody i za naiwny aby takie rzeczy dostrzec.

Co to ma do mojego dowartosciowania ? :D Koles jest dla mnie zerem. Zwykla sodowata gwiazdka i rozkapryszony chlopczyk ktoremu kasa i slawa uderzyla do glowy. Zadna wielka legenda futbolu.

Nie obchodzi mnie co Ty o kim mowisz. Ja Realu za jego filozofie nie cierpie i sie z tym nie kryje. Gejkowatych pilkarzy celebrytow typu Krysia rowniez. I sie z tym nie kryje.

Proste.
 
M

marco9512

Guest
A ja ci tyle razy polecam zobaczyć ten filmik co ci wstawiłem i zobaczysz jak jest. Niestety ludzie mu zazdroszczą. Dla mnie Real ściąga najlepszych. Od czasów Santiago ten klub ma najlepszych. Tak było kiedyś jest i będzie. Socios wybierają prezesa. Wiedzieli co robią. Chyba nie chcesz powiedzieć, że teraz Socios są debilami ? Powiedział co ma zamair zrobić zaakceptowali to i kropka. Po co mu było robienie drużyny ,,marketigowej" skoro i tak nie będzie miał nic z tego ? Jak to kiedyś powiedział Perez ,,gdy taki piłkarz jak ZIdane jest zainteresowany przejściem do twojego klubu musisz to wykorzystać" Kaka i Cristiano chcieli przejść i on wykorzystał, że tacy zawodnicy chcieli przejść. Real chciał Cristiano już od 2007 roku. Wtedy nie był jakimś wielkim celebrytom. To media go wykreowały a nie on sam. To jego wina, że media wybierają go na najprzystojniejszego piłkarza ?

Jose Mourinho wypowiedział fantastyczne słowa
,,Nawet Jezus Chrystus nie był przez wszystkich lubiany"

Jeśli go nie lubisz to nie musisz go obrażać słowami, któe nie mają za grosz prawdy
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Po co mu było robienie drużyny ,,marketigowej" skoro i tak nie będzie miał nic z tego ?

Kasa misu kasa.

Sprzedaz koszulek Krysi zwrocila sie wielokrtonie. I o to w tym glownie chodzilo.

Dla mnie Real ściąga najlepszych

nie, najbardziej znanych marketingowo aby zarobic na koszulach bo takie dzieci jak Ty je kupia, tzn mamusia im kupi

najlepszych pilkarzy ma ten kto wygrywa najwiecej trofeow

Real chciał Cristiano już od 2007 roku. Wtedy nie był jakimś wielkim celebrytom. To media go wykreowały a nie on sam. To jego wina, że media wybierają go na najprzystojniejszego piłkarza ?

tak a sam pilkarz od dziecka kibicuje Realowi :)

media go wybieraja ? smieszny jestes... wiekszosc kobiet wlasnie twierdzi ze z niego zadna rewelacja, ze sa znacznie lepsi pilkarze niz on pod tym wzgledem ;)

rankingi mnie nie interesuja pilkarzy ale wlasnie zobaczylem kilka z brzegu i Krysia jest faktycznie w czolowce ale w zadnym nie wygral

on jest gwiazdeczka, podobnie jak davidek kiedys, tylko i wylacznie dlatego obaj grali w Realu Madryt

DLA SPRZEDAZY KOSZULEK

brzydale nie moga grac w Realu, nie medialni nie moga grac w Realu dlatego takiego Cambiasso sie pozbyto, takiego Makelele sie pozbyto, Robben, Sneider, Samuel i wielu innych znakomitych pilkarzy..

w kazdym razie ciao.. nie chce mi sie juz dyskutowac z dzieckiem o rzeczach o ktorych jak widac nie ma pojecia
 
M

marco9512

Guest
Ja nie mam pojęcia ? Heh dobre :)

Brzydale nie mogą grać ? To ciekawe co w Realu nadal robi taki Granero czy Drenthe :)

Wymienie piłkarzy, których kupił Perez a nie byli medialni

Kupił 25 a oto paru z nich
1. Thomas Gravessen
2.Sergio Canales
3.Pedro Leon
4.Sergio Ramos (nie był jakoś specjalnie znany)
5.Esteban Granero
6.Jonathan Woodgate
7.Raul Albiol (też nie był specjalnie znany)
8.Robinho (był talentem ale nie znanym)
9.Alvaro Arbeloa
10.Pablo Garcia
11.Cicinho (też nie był znany)
12.Negredo
13. Di Maria (dla wielu nie był znany. Nie biorę też uwagi mundialu bo tam dopiero stał się sławniejszy)
Mógłbym też tutaj zapisać Julio Baptiste ale odpuszczę.

No naprawdę ściąga tylko medialnych zawodników więcej niż połowe to były talenty albo mało znani zawodnicy, którzy mieli okazać się wspaniałymi zawodnikami. Widzisz po raz kolejny liczby mówią same za siebie

,,Davidek" akurat był bardzo dobrym transferem. Każdy transfer medialny Pereza okazał się znakomity. Jedynie Kaka z Benzemą jeszcze nie grają tego co powinni

Narazie nic ci nie wychodzi jeśli chodzi o te twoje teorie :)
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Troll morze frustracji z Ciebie wypływa. Co byś staranie nie napisał to Real będzie najlepszym w hsitorii klubem. Możesz rzucać tutaj frazesami, żyj dalej w swoim świecie, maluj tymi kredkami co chcesz. No niesamowite, że Real liczy na zysk. W dzisiejszych czasach ktos chce robić pieniądze. Strashhhhneeee :niepewny:
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Połowa piłkarzy których wymieniłaś była medialna. Ci piłkarze byli ściągnięci ze słabszych klubów co nie oznacza, ze byli nie medialni.
Tak samo ja mogę powiedzieć, że Dani Alves był niemedialny przed transferem do Barcy czy Giuly albo Eto'o, Villa. :)
Jeśli Baptista, Gravesen, Ramos czy Robinho nie byli medialni przed transferem to teraz medialny nie jest Jesus Navas.
O to chodziło. Przy transferze do Realu Perez wiedział, że taki piłkarz staje się z miejsca medialny i jest z tego kasa. Więc nie rób z ludzi głupków chyba, że sam chcesz być za takie uważany,

To ciekawe co w Realu nadal robi taki Granero czy Drenthe
Ja wiem co robią. Są już na wygnaniu.. rok, dwa i ich nie będzie. Koszulki za słabo schodzą:)

Co byś staranie nie napisał to Real będzie najlepszym w hsitorii klubem.
Tak, liczy się też tam ciemna strona historii ? Więc Real to klub który często wygrywał dzięki przekrętom. Żeby nie było,że rzucam słowa n wiatr to podam kilka faktów;
mecz Barçy z Realem z 1916, 3 razy powtarzano mecz dopóty dopóki Real nie wygrał
sprawa sędziego Gurucety.Pamiętne 1-11 dla Realu(Barça prowadziła po pierwszej połowię ale w przerwie meczu w szatni zawitało wojsko)
Rok 1925, Mecz Barcelony na Camp Nou, kibice gwizdali w czasie granie hymnu Hiszpanii. Franco nie czekał długo.Prezydent i założyciel klubu-Gamper pod zarzutem wspierania katalońskiego nacjonalizmu został ukarany. Odsunięty od klubu, z zakazem kontaktowania się z przedstawicielami Barcelony.

a jest tego więcej.
 
M

marco9512

Guest
O 5.00 czasu Poslkiego odbył się mecz Realu :)

Oglądałem i powiem, że 1 połowa znakomita a druga to już trochę gorzej. Pressing był o czym wcześniej mówił cały czas Jose. Benzema zaczął grać tak jak należy. Gago fantastycznie. Canales debiut i gol. Jeśli Real ma się polepsszać (tak mówi Jose) to myślę, że w La Liga będzie jeszcze peiej niż rok temu :)

Munsun nie będę z tobą dyskutować bo i tak mnie nie zagiągłeś. NIe chce mi się zbytnio tracić na to czasu :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Munsun nie będę z tobą dyskutować bo i tak mnie nie zagiągłeś. NIe chce mi się zbytnio tracić na to czasu :)
Skoro nie potrafisz odpowiedzieć to zostałeś zagięty. Wymówka, że szkoda czasu w niczym ci nie pomoże.

Tylko 3;2 ? :)
 
M

marco9512

Guest
Tylko 3:2 mając 10 zawodników na treningach reszta nie trenowała było paru nowych zawodników takich jak Canales czy Pedro Leon ale też wychowankowie. To są mecze przygotowawcze. A i kto bronił w ostatnim meczu Barcelony z Koreańczykami ? Bo pierwsza bramka dla nich w 1 minucie to bramkarz Bacy fantastyczna interwencja :D Takich bramkarzy to na tartak tylko :)

Mówisz o przekrętach ? Jak mówimy naszą historię to wy gadacie ,,liczy się to co jest teraz" No więc po grzybka wracasz do lat 20 ? Pomówmy o dzisiejszych czasach. Barcelona z Chelsea. Pewnie zaraz będzie, że pierwszy mecz itd. Co boli prawda jak to, że 2 razy ręka obrońców Barcy dotykała piłkę w polu karnym za co należał się rzut karny ?

Zobacz sytuację z 2;05
Jak dla mnie karny. Był popychany/ciągnięty ale tak na prawdę faul w polu karnym

Sytuacja z 3 min. Faul na Drogbie. Czy pan Ovrebo jednak za Barceloną ?
Sytuacja z 5 minuty. Czyżby po raz kolejny Ovrebo na siłę nie podyktował rzutu wolnego i jak dla mnie czerwieni ? Był ciągnięty ledwo co się utrzymał na nogach. Wyszedł by z znakomitą szansą. Ale głupi Ovrebo dal Barcelony :)
Sytuacja z 6 min. 10 sek. Anelka będą na nogach został złapany i mocno odepchnięty. Czyżby pan Ovrebo jednak na siłę nie chciał tego zauważyć ?
Sytuacja z 6 minuty i 35 sekundy. Ta sytuacja boli najbardziej. Piszę pogrubionymi, żebyś zauważył dokładnie. I za to powinien dostać wpie.rdol od zawodników Chelsea, którzy jeszcze trochę a sklepaliby sędziego.

I to boli bo Barelona nie zasłużyła na ten finał. Chelsea nimi miotła jak chciała. A FIFA, która faworyzuje Barce gówn.o w tej sprawie zrobiła

Jeszcze jeden filmik gdzie jest celowe zagranie ręką
To też boli bo drużyna, która niby jest najlepsza wygrywa w taki sposób nie zasługuje na miano drużyny godnej nawet LM.

Xavi kolejny oszust piłkarski
http://www.youtube.com/watch?v=tJ-nqHEf4tc

To są ostatnie sezony. Piłkarze Barcy taki sposób wygrywają. W inny nie umieją. Albo grają z kelnerami a jak z lepszymi to muszą w taki sposób wygrywać. O to cała Barca
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wymienie piłkarzy, których kupił Perez a nie byli medialni

I mi zarzucasz ze nei znam sie na pilce.. to normalne ze zespol musi miec zaplecze pilkarzy i miec ich 20 paru ? tych co napisales to byli glownie rezerowi i pionki a nie pilkarze pierwszego skladu...

pozatym wszystkich ryjow nie kojarze wiec nie wiem kto byl medialny a kto nie, pozatym wiekszosci z nich juz w Realu nie ma

Jak Robinho nie jest medialny to ja jestem koza, przeciez to gwiazdeczka byla i wielki transfer

Di Maria to zakup Jose.. a Jose kupuje zawodnikow do zespolu a nie do domu mody.. wiec calkiem mozliwe ze polityka Realu sie teraz zmieni na bardziej normalna

Davidek byl bardzo dobrym transferem tylko ze ten pilkarz jest po prostu slaby, oprocz dosrodkowania i wolnego nie potrafi nic...

Teorie tworzysz Ty, ja podaje fakty

Troll morze frustracji z Ciebie wypływa. Co byś staranie nie napisał to Real będzie najlepszym w hsitorii klubem. Możesz rzucać tutaj frazesami, żyj dalej w swoim świecie, maluj tymi kredkami co chcesz. No niesamowite, że Real liczy na zysk. W dzisiejszych czasach ktos chce robić pieniądze. Strashhhhneeee
unsure.gif

To najlepszy klub w historii bo Ty tak sobie wymysliles czy masz na to jakies argumenty jeszcze ?

pozatym pilkarza nozna to nie historia tylko liczy sie kazdy nastepny mecz.. a nie poprzedni...

Frustracje to Wy kibice macie nieustanie w stosunku do Barcelony, ktora wygrywa wszystko i jedzie Was jak chce.

a jest tego więcej

o to wlasnei piekna historia osiagniec Realu z ktorego mozna byc dumnym :)

Munsun nie będę z tobą dyskutować bo i tak mnie nie zagiągłeś. NIe chce mi się zbytnio tracić na to czasu
smile.gif

zwyczajnie zabraklo ci juz jakichkolwiek argumentow

Mówisz o przekrętach ? Jak mówimy naszą historię to wy gadacie ,,liczy się to co jest teraz"

Liczy sie teraz, to byla tylko dygresja o twojej pieknej historii realu, najlepszego klubu w historii ktory sukcesy odnosil takimi "metodami"

Rozumiem ze mozna kibicowac Realowi teraz.. ale o jego historii to ja bym sie akurat wstydzil wspominac

Xavi kolejny oszust piłkarski

odezwal sie kibic klubu w ktorym gra najwiekszy fachowiec od nurkowania Krysia Ronaldo
 
M

marco9512

Guest
Wszyscy mówią, że Real to najlepszy klub w historii. 31 x Liga 9 Puchar Mistrzów. To mówi samo za siebie :) Munsun gadał o przekrętach z 20 lat a Real najwięcej wygrywał w okolicach 55 roku i później od czasów Santiago Real odnsoił największe sukcesy w Historii piłki.

No nalepsze drewna Czychryński, Ibra grają w Barcy :) Najlepsi bramkarze w Barcy co pokazał jeden z nich w ostatnim meczu :) Do tego Xavi, który jest lekko pociągnięty za koszulke już pada.

Zabrakło mi argumentów ? To tobie zabrakło bo nie umiesz się odnieść do tyych filmików bo wiesz, że mam rację ale nie umiesz jej przyznać.

My mamy frustrację ? To wy macie gdy ktoś powie Real albo Cristiano.

Ile trwa serial pt ,,Cesc w Barcelonie" ? Nawet zawodnika nie umieją kupić tylko już pare lat go ściągają. Cały czas słysze o tym. Prędzej odejdzie do Lecha :) Nie powiem co wielki Laporta wyprawiał bo ten to jest kpina

Davidek tylko maił wolne i dośrodkowania ? Sam Zidane wypowiadał się, że robił znacznie więcej na boisku niż inni myślą.

Wstyd mówić o historii tak bogatej jaką ma Real ? No to za to Barca to kompletnie nie ma historii. Co oni osiągneli ?
Raul x3 LM
Guti x3 LM
Casillas x3 LM

Wychowankowie Realu osiągneli w 6 lat tyle co Barca w 55 lat. To jest wstyd. Ile razy Barca wygrała La Ligę ? Real tam panuje od lat. To, że Barca gra tym samym stylem od lat to na ich plus bo są zgrani. Real dom mody. Dobre, dobre bardzo dobre. Nie ośmieszaj się bo to wstyd.
Normalnym jest, że najlepsi są najbardziej medialnymi zawodnikami.

Czyt. ze zrozumieniem. Nie napisałem, że Robinho nie jest medialny a napisałem, że nie BYŁ medialny.

Boisz się nawet zobaczyć na te filmiki co stawiłem bo jesteś nikim a tym filmikiem przekoansz się, że obrażając go w taki sposób jaki to robiłeś jesteś pośmiewiskiem. Ciekawe jak ty byś się czuł gdyby ktoś mówił na ciebie gej :)

Sam Zidane wypowiedział się, że to najlepszy piłkarz na świecie inni mówią, że to największy PROFESJONALISTA z jakim pracowali. Nie Guti nie Casillas nie Raul tylko CR. Więc zamilcz i nie ośmieszaj się. Pozdrawiam
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wszyscy mówią, że Real to najlepszy klub w histori

Wszyscy czyli kto ? :lol: Kibice Realu chyba..

przypomne jeszcze raz

IFFHS All-Time Club World Ranking

1.FC BarcelonaEspaña807
2.
Manchester United FCEngland726
3.
Real Madrid CFEspaña633 :hahaha:

Czy to wazne kto gra w Barcy ? Wazne sa osiagniecia KONCOWE. Pilka nozna to sport zespolowy a nie indywidualny, liczy sie sukces druyzny. Barcelona je ma, Real nie.
No i co z tego ? w kazdym klubie zdarza sie jakies niewypaly, w Realu jak narazie same takie. Pozatym Ibra strzela gole ? strzela, wiec o co kaman ?

Xavi to jeden z najlepszych pilkarzy na swiecie na swojej pozycji, najlepszy rozgrywajacy i to dzieki jego podaniom pilkarze zdobywaja pozniej zlote pilki. Strzeliles kula w plot.
A najlepszym udawczem w nurkowaniu jest Krysia, wiec skoncz brnac w ta mantre.

Zabraklo. Munsun czarno na bialym zniszczyl Ciebie argumentami.

Ja nie mam frustracji bo dlaczego niby ? Real NIC NIE WYGRYWA, Ronaldo NIC NIE WYGRYWA. Nie wiesz jak niezmiernie raduje to moje serce, w moim sercu jest szczescie a nie frustracja ;)

A co ma piernik do wiatraka o lol.... zwlasza ze te telenowele transferow to przewaznie wymyslaja dziennikarze bo o czym maja pisac, jakis Ty mlody i naiwny ;)
Dziwne aby Zidane sie nie wypowiadal inaczej o koledze ze swojego klubu. Dla mnie wiekszym autorytetem niz niezrownowazony Zizu krol czerwonych kartek jest np. Zbigniew Boniek.

Wstyd mówić o historii tak bogatej jaką ma Real ? No to za to Barca to kompletnie nie ma historii. Co oni osiągneli ?

Piszesz o klubach a podajesz przyklady pilkarzy ? :przewraca: To sie zdecyduj wkoncu.. Ktory z pilkarzy Realu wygral 3 korony ?

Wychowankowie Realu osiągneli w 6 lat tyle co Barca w 55 lat. To jest wstyd. Ile razy Barca wygrała La Ligę ? Real tam panuje od lat. To, że Barca gra tym samym stylem od lat to na ich plus bo są zgrani. Real dom mody. Dobre, dobre bardzo dobre. Nie ośmieszaj się bo to wstyd.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem najpierw bo sie kompomitujesz. Ja pisze o czasach OBECNYCH, sezon aktualny ewentualnie gora dwa wstecz. Ewentualnie 8 wstecz gdzie Real nie umie przejsc 1/8 LM :hahaha:

A Ty mi wyskakujesz z jakimis 55 latami :mruga:

Real w chwili obecnej nigdzie nie panuje. Nie frustruj sie tyle, ladnie zyc historia ale terazniejszosc wazniejsza :)

Normalnym jest, że najlepsi są najbardziej medialnymi zawodnikami.

Nie nie jest to normalne. David pilkarzem byl przecietnym a medialnie byl galatyke dalej od innych, stal sie celebryta. Wartosc sporotwa a medialna rzadko ida w parze.
Czy tacy pilakrze jak Ribery (z taka morda :D), Robben, Sneider moga byc celebrytami ? Nie nie moga i nie beda nigdy jak Krysia a pilkarzami sa i tak znakomitymi.

Czyt. ze zrozumieniem. Nie napisałem, że Robinho nie jest medialny a napisałem, że nie BYŁ medialny.

Otoz byl.

Boisz się nawet zobaczyć na te filmiki co stawiłem bo jesteś nikim a tym filmikiem przekoansz się, że obrażając go w taki sposób jaki to robiłeś jesteś pośmiewiskiem. Ciekawe jak ty byś się czuł gdyby ktoś mówił na ciebie gej
smile.gif

dziecko skoncz pisac do osoby starszej ze jest nikim, podstaw kultury mama nie nauczyla ?

jakbym nosil rozowe koszulki, wpinal kwiatki we wlosy, wygladaj jak rasowy GEJ.. to nie moglbym miec pretensji ze ktos o mnie tak mowi. Logiczne ?

Sam Zidane wypowiedział się, że to najlepszy piłkarz na świecie inni mówią, że to największy PROFESJONALISTA z jakim pracowali. Nie Guti nie Casillas nie Raul tylko CR. Więc zamilcz i nie ośmieszaj się. Pozdrawiam

Zidane to akurat autorytet wielki i czlowiek Realu, jakos sie o nim tak nie wypowiadal jak gral w MU. Jestes slodko naiwny.
Jakim profesionalista byl CR to pokazal w MU jak zaczal marudzic o odejsciu.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
marco
A i kto bronił w ostatnim meczu Barcelony z Koreańczykami ? Bo pierwsza bramka dla nich w 1 minucie to bramkarz Bacy fantastyczna interwencja :D[/quote
Bronił Pinto-rezerwowy bramkarz. Ale Barca grając w 70% piłkarzami z rezerw wygrała 5-2 z gwiazdami K-Legue. nie śmiej się z rezerwoego bramkarza Barcelony bo liczy się ten pierwszy a jeśli wlazłeś już na rezerwowych to Dudek dostał 4 gole od amatorów z 3 ligi w połowię sezonu kiedy powinna być forma i ogranie.

Mówisz o przekrętach ? Jak mówimy naszą historię to wy gadacie ,,liczy się to co jest teraz" No więc po grzybka wracasz do lat 20 ?
Wracam po to bo właśnie wy gadacie o historii która ponoć jest taka wspaniała.. ale nie powiecie nigdy, że z jednej strony jest dużo tytułów a z drugiej dużo przekrętów. Jeśli chwalicie się historią to nie pomijajcie tak oczywistych faktów tylko dlatego, że są dla was 'niewygodne' i ośmieszycie nimi Real i siebie.

Pomówmy o dzisiejszych czasach. Barcelona z Chelsea. Pewnie zaraz będzie, że pierwszy mecz itd. Co boli prawda jak to, że 2 razy ręka obrońców Barcy dotykała piłkę w polu karnym za co należał się rzut karny ?
Zacznijmy od tego, że Chelsea należały się 2 oczywiste karne za dotknięcie piłki reką. Do tego 1 ręka to sytuacja sprzeczna w której sędzia mógł odgwizdać albo nie gdyż ręka była przy ciele, ponadto była 'nabita' i nie było ruchu ręki. Raz był wślizg na Drogbę który jak pokazują dokładne powtórki był czysty, najpierw była piłka. Wiec Chelsea należały się 2 karne oczywiste a jeden to sytuacja sprzeczna i z reguły nie odgwizduję się za takie coś karnych choć są wyjątki. Więc 2 karne.Ale jak wiemy karny to jeszcze nie gol ale jeśli o tym mówimy to..
W tym samym meczu Ballack w 5 minucie zagrał piłkę ręka w polu karnym Chelsea. W tym samym meczu Drogba nie potrafił wykorzystać 3 sytuacji sam na sam z Valdesem, w tym samym meczu Abidal dostał czerwoną kartkę bo Anelka potknął się o własne nogi.
Do tego pierwszy mecz bo jakbyś nie wiedział półfinał LM składa się z aż 2 meczy. W pierwszy meczu Ballack nie ujrzał oczywistej czerwonej kartki. Barcelonie 2 bądź nawet 3 razy odgwizdywano wątpliwe spalone z czego każda sytuacja kończyła by się sam na sam. I oczywiście oczywisty karny na Henrym. Także nie odgwizdany.. poza tym jeszcze jedna sprawa. Posiadani piłki 80-20 o czymś świadczy i pokazuje kto chciał grać w piłkę, Chelsea ustawiła skuteczny autobus w bramce. Tylko wytłumacz czemu po czerwonej kartce dla Abidala Chelsea wprowadza obrońce za pomocnika ? Czyżby strach przed jedną akcją lepszej drużyn ? Oglądając ten mecz każdy rozsądny miał wrażenie, że Barcelona jest pod męczona i rozkojarzona.. ten meczu odbywał się 3 dni po Gran Derbi (2-6) i to mógł być powód.
Podsumowując:
Chelsea: 3 karne w drugim meczu bo dotknięciach piłki ręką.Ewentualnie 4 ale 4 bardzo naciągany.
Barcelona: 1 niesłuszny spalony w 1 meczu z którego było sam na sam. Brak czerwonej kartki dla Ballacka w pierwszy meczu. Brak karnego w pierwszy meczy po faul na Henrym.W drugim meczu brak karnego za dotknięcie piłki ręką przez Ballacka w 5 minucie. Niesłuszna czerwień dla Abidala.

Poza tym to był błędy sędziego który jest tylko człowiekiem i jak każdy popełnia błędy. Ba gdyby sędzia był robotem to po pierwszy meczu byłoby 2-0 albo 3-0 dla Barcy i w rewanżu Barca klepała by sobie piłka bez podejmowania ryzaka a CFC miałaby małe szanse na skuteczne kontry tak jak to miała miejsce gdy wygrywali 1-0.
No właśnie, to co podałeś to błędy 'sędziego'. w przypadku Realu było tak, że Real wygrywał bo ingerowały takie instytucje jak wojsko i władzę. Straszono piłkarzy i działaczy Barcelony śmiercią. Więziono ich w areszcie.

Jeśli chodzi o poprzedni sezon to w samej lidze;
Wyimaginowany spalony Gijon który pozbawił ta drużynę 3 punktów z Realem i nieuznana bramka Santander. Było tego więcej ale te 2 prezent dla Realu pamiętam jak dziś doskonale a nie chcę mi biegać się po YT i szukać innych sytuacji bo i bez tego zgniatam cie moimi argumentami i faktami.

Jeśli chcesz mówić o dzisiejszych czasach to proszę bardzo( ostanie 20 lat to chyba będzie sprawiedliwe okres czasu ): Od tamtej pory drużyny są na podobnym poziomie sportowym i ekonomicznym. 20 lat to ani odległa historia ani żadne nowości więc proszę bardzo:

Gran Derbi z ostanich 20 lat;
18 zwycięstw FC Barcelony i 58 goli
11 zwycięstw Realu Madryt i 43 gole.
11 remisów

Jeśli chodzi o Puchary:
Barca:27 (Mistrz 10,CdR 2,Superpuchar Hiszpanii 7,LM 3,PZP 1,Superpuchar Europy 3,KMŚ 1)
Real:19 (Mistrz 6,CdR 1, Superpuchar H 6, LM 3, Superpuchar E 1, KMŚ 2)

Zobacz, Barcelona jest lepsza choć Real próbował pod.pie.rdalać im zawodników - Figo. I udało się tylko z jednym bo dla niego liczyła się kasa.. reszta którą interesował się Real (Ronaldinho, Rivaldo, Pique, Iniesta czy Messi) woleli grać piękną piłkę w wielkim klubie niż zbierać większą kasę, nie zdobywać tytułów i żyć ze świadomością, że jest się zdrajcą i kompletnym idiotom.

Tak to wygląda ostatnio. Jeśli zaczniesz gadać o dalszej historii to ja znów podam przekręty Realu które ukażą nam największą siłę Realu w tamtych czasach czyli reżim Franco.

To są ostatnie sezony. Piłkarze Barcy taki sposób wygrywają. W inny nie umieją. Albo grają z kelnerami a jak z lepszymi to muszą w taki sposób wygrywać. O to cała Barca
No może ale 4 ostanie Gran Derbi wygrali w uczciwy sposób. Podobnie finał z MU w którym słupki uratowały Manchester przed blamażem. Więc nie ośmieszaj się takimi stwierdzeniami bo tylko w ostatnim sezonie Real miał 2 razy więcej karnych w lidze.

Xavi kolejny oszust piłkarski
Był popchnięty więc się wywrócił. A to różni się od oszustwa jakbyś nie wiedział.. :) Symulowania to upadek gdy nie ma kontaktu z przeciwnikiem a Xavi został odepchnięty.. lekko ale jednak. Wywrócił się by zasygnalizować sędziemu, że jest faulowany. Sędzie nie musiał tego gwizdać ale mógł bo był niedozwolony kontakt z zawodnikiem. W taki sposób mogę wytłumaczyć zachowanie Xaviego a jeśli się do tego przyczepisz to masz problem, Xavi posłużył się doświadczeniem i boiskowym cwaniactwem ale to nie było żadne oszustwo bo były przytrzymywany. I przez to nie dobiegł do piłki.

Jeśli nazywasz oszustem Xaviego to jak nazwiesz
http://www.youtube.com/watch?v=Ixxt3nVORVs&translated=1 ?:)

Poza tym odpowiadasz tylko na to jest dla ciebie wygodne pomijając całą resztę której nie potrafisz zagiąć.:)

Frustracje to Wy kibice macie nieustanie w stosunku do Barcelony, którą wygrywa wszystko i jedzie Was jak chce.
Te zdanie w pełni popieram bo jest krótkie a oddaje nam sens tej całej dyskusji.


Ile trwa serial pt ,,Cesc w Barcelonie" ? Nawet zawodnika nie umieją kupić tylko już pare lat go ściągają. Cały czas słysze o tym. Prędzej odejdzie do Lecha :) Nie powiem co wielki Laporta wyprawiał bo ten to jest kpina
Bo Barca to nie Real który podbijał by cenę aż do 60 mln. Cesc nie jest na gwałt potrzebny Barcelonie więc czekają aż Arsenal ugnie się pod kwotą jaką zaproponuje Barcelona, jeśli tak się nie stanie to z rezerw Barca do składu wciągnie Thiago który już za 2/3 lata będzie lepszy od Cesca.
TO jest właśnie negocjacja nie podbijanie ceny aż klub w końcu się zgodzi.


Wstyd mówić o historii tak bogatej jaką ma Real ? No to za to Barca to kompletnie nie ma historii. Co oni osiągneli ?
Raul x3 LM
Guti x3 LM
Casillas x3 LM

Już za rok Guardiola jako wychowanek Barcy zdobędzie już 3 razy LM, do tego Xavi, Puyol,Iniesta, Messi, Valdes.
Poza tym który z trójki wymienionej przez ciebie wygrał potrójną koronę albo 6 pucharów w rok ? Pewnie żaden bo tego dokonała tylko Barcelona. ;)
POZA TYM Same hasło "Mes Que Un Club" nawołuje do czegoś więcej, do tego, że Barca była reprezentantem na świecie i Hiszpanii zniewolonej Katalonii i to ten klub przypomniał wszystkim, że Katalonię nadal istnieje i Franco żadnymi swoimi działaniami nie sprawi, że świat zapomni o Katalonii.Samo to, sama ta idea jest przepiękna historią Barcelony a można wyliczać więcej, sportowej i poza sportowej. Real jeśli chodzi o sportową ograniczą się do trofeów a poza sportową.. do przekrętów. :bag:
TROLL
Ewentualnie 8 wstecz gdzie Real nie umie przejsc 1/8 LM :hahaha:
Ciekawi mnie czy szybciej ujrzymy Real w 1/4 czy którykolwiek Poslki klub w fazie grupowej LM :D daje 2 złote na to drugie.
Jakim profesionalista byl CR to pokazal w MU jak zaczal marudzic o odejsciu.
Dorzućmy jego profesjonalizm w meczu z Almerią gdy najpierw zanurkował w polu karnym Almerii, w taki sposób 'wywalczył' karnego którego nie strzelił.. nie cieszył się po bramce Benzemy który dobił piłkę po tej 11 do bramki. Czy w tym samym meczu pierwsza żółta karta za ściągniecie koszulki po bramce do pustej bramki a następnie druga żółta karta za idiotyczne kopnięcie przeciwnika:
http://www.youtube.com/watch?v=tQo8IPFegmo&translated=1http://www.youtube.com/watch?v=tQo8IPFegmo&translated=1

Czyt. ze zrozumieniem. Nie napisałem, że Robinho nie jest medialny a napisałem, że nie BYŁ medialny.


Otoz byl.
Marco myśli, że piłkarze medialni to tylko tacy grający w największych klubach.

marco
Wychowankowie Realu osiągneli w 6 lat tyle co Barca w 55 lat. To jest wstyd. Ile razy Barca wygrała La Ligę Real tam panuje od lat?
Wersja 1-Gdyby nie byli prześladowani przez Franco to pewnie wygrali by więcej. Właśnie to jest kompromitująca historia Realu który wygrywał tytuły dzięki Franco który prześladował Katalonię.
Wersja 2-Wychowankowie Barcelony dokonali przez rok tego czego cały Real nie dokonał nigdy.. to jest wstyd.

Sam Zidane wypowiedział się, że to najlepszy piłkarz na świecie inni mówią, że to największy PROFESJONALISTA z jakim pracowali. Nie Guti nie Casillas nie Raul tylko CR. Więc zamilcz i nie ośmieszaj się. Pozdrawiam
O Messim eksperci też tak mówią. Sam Maradona mówi, że to najlepszy piłkarz na świcie więc takie wymienia kto co mówi jest bez sensu. Szkoda, że profesjonalista CR nurkuje częściej niż cała drużyna Barcelony razem wzięta razem z drużynami rezerwowymi.

No nalepsze drewna Czychryński, Ibra grają w Barcy
Ten pierwszy już nie gra a ten drugi strzelił więcej goli w poprzednim sezonie od Benzemy, Kaki i Raula razem wziętych.

Real naprawdę najlepszy na świecie był przez 5 lat- wtedy kiedy wygrywał 5 lat pod rząd LM. Tylko gdy przyjrzymy się warunkom jakie panowały w tamtych czasach czyli w jakiej sytuacji ekonomicznej a co za tym idzie sportowej był Real a w jakim inne drużyny w Europie to nic dziwnego, że tak się działo. To tak jakby teraz wrzucić Manchester City do polskiej ligi i do tego kilku sędziów angielskich a kibice City za 50 lat chwaliliby się, że City wygrywało przez 5 lat Mistrzostwo Polski :lol:

Munsun gadał o przekrętach z 20 lat a Real najwięcej wygrywał w okolicach 55 roku i później od czasów Santiago Real odnsoił największe sukcesy w Historii piłki.
Franco panował w Hiszpanii do 1975 roku, do tego czasu prześladowany była Katalonia i Barcelona a Real Madryt otrzymywał od niego pomoc. To, że przekręty z późniejszy lat nie są znane tak jak reszta jest oczywiste.. z czasem wszystko było bardziej strzeżone bo czasy poszły do przodu i Franco nie był już bezkarny. Choć Katalonia była zniewoloną cały czas jeśli chodzi o politykę a to wpływało jeśli chodzi o ekonomię na Barce. PS. 11-1 było w latach 50-tych. Jeśli chcesz to mogę ci również przedstawić historię transferu Di Stefano czy ją znasz ? a może odmawianie przez Franco przeznaczenia gruntu po starym stadionie Les Corts do czego Barcelona miała prawo ? a może José Plaza który przez 13 lat szefował hiszpańskim sędziom piłkarskim który był powiązany z Franco i dziwnym trafem przez te 13 lat 11 razy Mistrza zdobył Real a 2 Atletico ?

Po śmierci Franco (1975). w 15 lat Barcelona była w stanie dogonić Real sportowy i ekonomicznie i od tego czasu są lepsi. Co pokazują statystki z ostatnich 20 lat.:) Już w latach 80-tych widać, że w Gran Derbi Barcelona nie ustępowała dużo Realowi choć była wyraźnie słabsza ekonomicznie a co za tym idzie miała słabszych piłkarzy czyli była słabsza sportowo.. oczywiście było to spowodowane tym, że Franco 'niewolił' Katatonie do 1975 roku i cierpiał na tym klub. a w rok nie da się zbudować potęgi, potrzeba było kilkunastu lat od śmierci Franco żeby dogonić Real i tak się stało już na początku lat 90-tych a trwa do dnia dzisiejszego. :)

Pozdrawiam :papa:
 
M

marco9512

Guest
Widzę, że zaraz może cała Polska i Katalonia się tu rzuci :D

NIe chce mi się kopiować zdań i odpisywać 20 zdaniami tak jak to wy robicie :)

Lubisz wracać do Franco. CHłopie przekręty ? W Hiszpanii tylko. W Europie to Real rządził i gó.wno do tego miał generał. Dowiedz się pewnych rzeczy. Jakbym się nie znał to bym dziś ci tutaj pisał, że Real wygrał 11-1 ale tego nie robię bo wiem co i jak. To ty chcesz tutaj prudami upaćkać najpiękniejszą historię klubową w XX wieku.

Do nurkowania.
Obecnie i od dłuższego czasu Cristiano to najlepszy wykonawca rzutów wolnych. Wykorzystuje to i się potrafi położyć. A wolne wykorzystuje :) Barca wykorzystuje za to fakt, że sędzia jest debilem i nie widzi rzeczy oczywistych bo ręka w polu karnym czy oczywisty faul w polu karnym to coś innego niż faul na 35 metrze.

Prezesem był Don Santiago. To w jego czasach klub wygrywał wszystko. Później był Mendoza, który odniósł dużo z klubem.

Śmiać mi się chce z tego, że cały czas gadasz o Franco. Nie umiesz się pogodzić, że Franco maczał palce tylko w sprawach Barcy. Właśnie to cię boli. Niszczysz mnie argumentami ? No naprawdę. Napisąłeś chyba 100 zdań i co drugie zdanie pojawia się wątek o Franco.

Troll
Chodzi ci o kwiat we włosach ? Lapard np. klepał po :cenzura:e o ile pamiętam Deco :) I co ? I nikt o tym nie gada.

Może później coś napiszę więcej bo teraz nie mam czasu :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
W Hiszpanii tylko. W Europie to Real rządził i gó.wno do tego miał generał

Wczesniej sie napinales o La Lige a teraz o Europe jednak :lol:

Do nurkowania.
Obecnie i od dłuższego czasu Cristiano to najlepszy wykonawca rzutów wolnych. Wykorzystuje to i się potrafi położyć. A wolne wykorzystuje
smile.gif
Barca wykorzystuje za to fakt, że sędzia jest debilem i nie widzi rzeczy oczywistych bo ręka w polu karnym czy oczywisty faul w polu karnym to coś innego niż faul na 35 metrze.

Wlasnie wykazales swoj cynizm, hipokryzje i zaslepienie. W zasadzie po tym nalezaloby juz skonczyc jakakolwiek dyskusje z Toba. Xavi to oszust a Ronadlo juz nie, jak on nabiera sedziego to juz nie oszustwo tylko "wykorzystywanie" :lol: jaki 35 metr ? na tym filmiki 90% sytuacji bylo z okolicy pola karnego. Osmieszyles sie juz teraz totalnie.

Może później coś napiszę więcej bo teraz nie mam czasu
smile.gif

Dla swojego dobra juz sie nie kompromituj.

NIe chce mi się kopiować zdań i odpisywać 20 zdaniami tak jak to wy robicie
smile.gif

Argumentow masz zero, kazda twoja brednia zostala obalona a Ty dalej brniesz w slepote... dziecko neo i Krysi Ronadlo.

Co mnie Lampard obchodzi ? Nie o nim teraz mowa. Jak gej on sie nie nosi przynajmniej.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
marco
Postanowiłem skrócić ten komentarz i napisać pokrótce.

Każdy średnio inteligenty człowiek uzna cie za idiotę po tym gdy przeczyta twój ostatni komentarz.
Zarzucasz mi, że wspominam o Franco.. to normalne gdy ty piszesz o 'pięknej historii realu'. Bez Franco ta historia byłaby uboższa o kilkanaście tytułów więc to logiczne, że o nim piszę. Historia Realu to historia upaćkana w gów.nie Franco a doklejone przez niego tytuły nie czynią jej pięknej chyba, ze dla zaślepionych kibiców Realu którzy nie mają pojęcie o CAŁEJ HISTORII i krzyczą '11-1'.

To co napisałeś o CR to pokaz twojej nieudaczności i hipokryzji. CR wywraca się najczęściej w polu karnym a i tak gdzie by tego nie robił to jest to haniebne i w żadnym wypadku profesjonalne więc nie pisz o nurkowaniu jak o jego umiejętności bo to kpina.

Co do prezesów to oni nie mają nic do tego. Franco nie był prezesem tylko 'dobrym wujkiem' który załatwiał sprawy po swojemu utrudniając prace Barcelonie i ułatwiając Realowi.

Ujadasz, ze Barcelona wykorzystuje sędziów a twój dowód to jeden mecz z Chelsea który tam ładnie wytłumaczyłem i twoje teoria została obalona więc możesz już skończyć robić z siebie debila. Po raz kolejny powiem, że to Real miał 2 razy więcej karnych w poprzednim sezonie.

Wszystko wytłumaczyłem w poprzednim komentarzu w którym zgniotłem cie argumentami a ty nic nie obaliłeś. Wystarczy przeczytać tamten komentarz by dowiedzieć się czegoś na te tematy. Skoro nie obalasz żądnych argumentów to uważam dyskusje za zamkniętą i nie odpowiem już na nic dopóki ty nie odniesiesz się do tego co napisałem w tamtym komentarzu Nie zrobisz tego gdyż nie da się zagiąć faktów i dobrze o tym wiesz.

Jeśli jednak odpowiesz to z chęcią przeczytam jak pogrążasz się jeszcze bardziej i z chęcią zacznę pisać o innych przekrętach albo faktach z ostatnich lat i po raz kolejny wyjdziesz na głupka który nie ma żadnych argumentów. Uwierz, że nie napisałem dużo bo mógłbym dorzucić więcej ale wiedziałem, że tyle starczy a nawet jest za dużo.
Cieszę się jednak że każdy kto tu zawita może poznać trochę 'pięknej historii Realu' i czemu dopiero teraz Barcelona dogoniła Real. Już przez ponad 20 lat jest wyraźnie lepsza. Tak poza tym nie pisałem tylko o Franco bo wspominałem o aktualnych sprawach również i do tych spraw również nie potrafiłeś się odnieś. Wystarczy zajrzeć w tamten komentarz i twój ostatni.
Temat Franco pojawiał się gdy ty wspominałeś o historii Realu, podobno pięknej :niepewny:. Zrozum to w końcu i skończ się ośmieszać, że wspominam o Franco bo sam zaczynasz to robić gdy piszesz o 'pięknej historii Realu' i 'starych sukcesach'. Jedno idzie w parze z drugim 'historia' i 'Franco' więc to logiczne i zrozumiałe dla większości ludzi, że o tym piszę. Z resztą wspominałem o tym wcześniej, jeśli masz choć trochę inteligenci to w końcu załapiesz.

Jak widzisz bardzo łatwo było umniejszyć Real do poziomu klubu z 'piękną-upaćkaną-w-gó.wnie-Franco historią.Miło mi było sprowadzić Real pod podeszwę Barcelony, jestem pewien, że w następnym komentarzu sprzeciwisz się temu stwierdzeniu ale nie podasz żądnych argumentów bo wiesz, że każdy obalę tak jak zrobiłem to wcześniej. Nawet nie będę musiał bo ty już wymieniłeś swoje argumenty a każdy z nich został obalony przeze mnie :*

Jeśli mam podsumować historie Realu i Barcy to kiedyś Real wygrywał głównie dzięki Franco a ich jednym naprawdę wielkim sukcesem bez ingerencji Generała jest 5 zwycięstw w LM. Co wyjaśniłem wcześniej.
Gdy zmarł Franco Barcelona w kilka lat wyprzedziła Real i do dzisiejszych czasów jest drużyną lepszą.To też wytłumaczyłem wcześniej. :)

:papa:
 
M

marco9512

Guest
Munsun nie chciało mi się ciebie czytać bo macie ten sam tok myślenia.

Troll ja dziecko ,,neo" heh dobre :) Mówisz, że nie mam kultury ale nic nawet nie powiedziałem wielkiego w twoją stronę :D

Xavi ma renome uczciwego człowieka a Cristiano przez takich jak ty nie. I se jedź po Cristiano. Zazdrościsz mu i tyle. Uważasz go za geja bo sam nie masz powodzenia u kobiet. Boisz się zobaczyć te filmiki bo pogrążą tylko twoją głupią zmyśloną teorie
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Munsun nie chciało mi się ciebie czytać bo macie ten sam tok myślenia.

Troll ja dziecko ,,neo" heh dobre :) Mówisz, że nie mam kultury ale nic nawet nie powiedziałem wielkiego w twoją stronę :D

Xavi ma renome uczciwego człowieka a Cristiano przez takich jak ty nie. I se jedź po Cristiano. Zazdrościsz mu i tyle. Uważasz go za geja bo sam nie masz powodzenia u kobiet. Boisz się zobaczyć te filmiki bo pogrążą tylko twoją głupią zmyśloną teorie

nie chce ci sie czytac bo zapewno sprawia ci trudnosc czytanie prawdy o swoim klubie i konkretne merytoryczne arguenty a nie twoje czary

jestes dzieciak, klasyczny kibic Realu, na taka renome sam sobie swoimi postami zasluzyles :)

Przez takich jak ja czyli kogo ? uwzieli sie na biednej krystynce zazdrosnicy ? :( a dlaczego mieliby to robic ?

jestes naiwny i pilke ogladasz jednostronnie, dopuki sedziowie sedziuja i nie maja zadnej pomocy techniki to popelniaja bledy.. i WSZYSCY pilkarze beda to wykorzystywac jak beda mieli okazje i tak zreszta sie to dzieje... niezaleznie od narodowosci i klubu zawsze czesto zdarza sie ze jakis pilakrz troche oszuka sedziego.. tylko sa tacy zawodnicy ktorzy robia to juz z nawyzsza bezczelnoscia, tak jak wlasnie Krysia swoim nurkowaniem. Ty natomiast oskarzyles innego pilkarza ze to oszust a sam w klubie masz 100 razy wiekszego oszusta, tylko ze w jego przypadku to juz nie oszukiwanie tylko "wykorzystywanie" swoich umiejetnosci... argumentacja zalosnie, dziecka w piaskownicy wlasnie..

o zazdrosci juz pisalem, nie zazdrosze mu niczego bo nie ma czego.. zazdrosc to cecha dzieci, takich ja Ty, zazdroscisz Barcelonie sukcesow :)

znalazbym 100 innych pilkarzy ktorych szanuje i im mozna byloby cos zazdrosci ale nie temu pedalkowi prosze Cie :]

ja sie boje ogladac filmiki ? sami ci wklejalismy tu filmiki to nawet nie raczyles ich obejrzec, filmik o symulowaniu Krysi ktore mialy miejsca glownie w polu karnym to ty wyskaujesz ze on tylko na 30 metrze, no i jak tu z Toba dyskutowac ? :)

powodzenie u kobiet ma kazdy pilkarz z jako taka renoma i jako takim zarobkiem, wiec musialbym zazdroscic wszystkim i bluzgac wszystkich nie sadzisz ? :)

ja nie mam teorii, ja mam fakty ktore tutaj zostaly przedstawione, Munsun dodatkowo wbij Ciebie w ziemie 5 razy, meryrtoycznie nie istniejesz wiec skoncz zarzucac komus ze cos zmysla bo w urojeniach to zyjesz tutaj tylko Ty.
 
Do góry