Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Zazwyczaj czytam wszytskie posty zanim się wypowiem, no ale to już lekka przesada.
Więc walę od razu:

Tak, Murzyni są inni, ale daleko mi do wartościowania i decydowania, że są, powiedzmy gorsi od Białych. Albo czy Zółci są lepsi od Białych. Irytuje mnie to, ze są dziedziny, w których Czarni dla swojego dobra mogliby się lepiej spisywać, choćby rządzenie Afryką, ale non-stop im to nie wychodzi. Tak samo jak irytują mnie błędy Białych, czy sukcesy Żółtych :p
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Zazwyczaj czytam wszytskie posty zanim się wypowiem, no ale to już lekka przesada.
Więc walę od razu:

Tak, Murzyni są inni, ale daleko mi do wartościowania i decydowania, że są, powiedzmy gorsi od Białych. Albo czy Zółci są lepsi od Białych. Irytuje mnie to, ze są dziedziny, w których Czarni dla swojego dobra mogliby się lepiej spisywać, choćby rządzenie Afryką, ale non-stop im to nie wychodzi. Tak samo jak irytują mnie błędy Białych, czy sukcesy Żółtych :p
Ty o czymś konkretnie czy posty nabijasz ?
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Abstrahując od murzynów, co wy na to "obrońcy białej rasy", że Azjaci są statystycznie inteligentniejsi od białych ?
Prawda czy "kolejne oszczerstwo parszywych żydowskich lewaków" ?
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Abstrahując od murzynów, co wy na to "obrońcy białej rasy", że Azjaci są statystycznie inteligentniejsi od białych ?
Prawda czy "kolejne oszczerstwo parszywych żydowskich lewaków" ?
zarówno ja jak i Out(i chyba nuworld) zauważyliśmy już że żółci w wielu kwestiach przewyższają białych.
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
outremer napisał:
Ty o czymś konkretnie czy posty nabijasz?

Brave napisał:
nie to tylko wykwit....
a licznik slaby....

cvahoo napisał:
Zazwyczaj czytam wszytskie posty zanim się wypowiem, no ale to już lekka przesada.
Więc walę od razu:

Tak, Murzyni są inni, ale daleko mi do wartościowania i decydowania, że są, powiedzmy gorsi od Białych. Albo czy Zółci są lepsi od Białych. Irytuje mnie to, ze są dziedziny, w których Czarni dla swojego dobra mogliby się lepiej spisywać, choćby rządzenie Afryką, ale non-stop im to nie wychodzi. Tak samo jak irytują mnie błędy Białych, czy sukcesy Żółtych :p


Jaja sobie robicie? Czy panuje tu jakaś wścieklizna? OK, proponuję, abyście odpowiedzieli (nie musicie odpisywać, zastanówcie się choć trochę) na 2 pytania:

Który z ww. postów dotyczył tematu?
Który ww. uzytkownik nabija posty?

Outremer -> o jakie konkrety Ci chodzi? Chętnie rozwieję Twoje wątpliwości co do mojej inklinacji do nabijania postów, hehe.

Wracając do tematu. (lub raczej do ostatniej jego zmiany). Czy to ważne, że przeciętny Azjata ma np. o 5 wyższe IQ od przeciętnego Białego? Kwestia polega na umiejętnym wykorzystywaniu tej inteligencji. Znając Azjatów w Polsce i UK, mogę stwierdzić jedno - uogólniając, jest to najbardziej przedsiębiorcza rasa. Dodajmy do tego prognozy demograficzne. Porównajmy też sytuację ekonomiczną np. Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Wychodzi, że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat wiele Białych będzie mieć kompleksy wobec Żółtych.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Abstrahując od murzynów, co wy na to "obrońcy białej rasy", że Azjaci są statystycznie inteligentniejsi od białych ?
Prawda czy "kolejne oszczerstwo parszywych żydowskich lewaków" ?
Podaj te dane, zrodla to bedzie mozna porozmawiac.

Co do samych azjatow. Sa dosc ciekawa rasa z perspektywami pytanie jest tylko co bedzie kiedy ich interesy zaczna sie klócic z interesami bialych.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Abstrahując od murzynów, co wy na to "obrońcy białej rasy", że Azjaci są statystycznie inteligentniejsi od białych ?
Prawda czy "kolejne oszczerstwo parszywych żydowskich lewaków" ?
Po raz n-ty : tak szanuję rasę żółtą. Tak rasa żółta ma wiele cech, które podziwiam. Tak rasa żółta nie raz przewyższyła nas białych. Pełny szacunek. Co do rasy czarnej nie będę się wypowiadał, każdy wie co sądzę o Kafrach.
Starczy mi teza, że Egipcjanie byli Murzynami i zostali okradzeni przez Greków, którzy im zwinęli wszystkie wynalazki.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Abstrahując od murzynów, co wy na to "obrońcy białej rasy", że Azjaci są statystycznie inteligentniejsi od białych ?
Prawda czy "kolejne oszczerstwo parszywych żydowskich lewaków" ?


Owszem, ponoć statystycznie są inteligentniejsi.
Jednak to Azja pozostawała pod wpływami Europy przez wieki, a nie odwrotnie. ;)


Mimo, że Azjaci asymilują się szybciej, to nie wierzę w ideę multikulti nawet z nimi.
Z jednej strony ich podziwiam, z drugiej strony mam do nich dystans. Część z nich wpieprza psy, a ja jako "obrońca psich ras" nie jestem w tego pojąć. Ale to już takie moje osobiste zboczenie. :D
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Po raz n-ty : tak szanuję rasę żółtą. Tak rasa żółta ma wiele cech, które podziwiam. Tak rasa żółta nie raz przewyższyła nas białych. Pełny szacunek. Co do rasy czarnej nie będę się wypowiadał, każdy wie co sądzę o Kafrach.
Starczy mi teza, że Egipcjanie byli Murzynami i zostali okradzeni przez Greków, którzy im zwinęli wszystkie wynalazki
A gdyby tak znalazła się grupka "obrońców rasy żółtej" to popierabyś ich. Przecież oni są mądrzejsi od białasów ?

Nie chcę wam wmawiać, że czarna rasa jest równie dobra jak nasza, bo statystycznie tak nie jest. Jednak ci co przyjeżdżają do nas czy do innych bardziej rozwiniętych krajów (zazwyczaj na studia) mają wyższe IQ od tych którzy nadal żyją bez cywilizacji. Dlatego śmieszy mnie wasze wyliczanie jacy to murzyni są głupi, że są leniwi, chamscy wobec kobiet i reszta bzdur - statystycznie tak jest, ale człowieka traktuje się indywidualnie.

Część z nich wpieprza psy, a ja jako "obrońca psich ras" nie jestem w tego pojąć.
Z tego co słyszałem myślenie według stereotypów cechuje ludzi o niskim poziomie IQ ;)
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Oprócz niskiego IQ i kompleksów mam jeszcze małego penisa. No ale co zrobić.
Teraz Ci pudelek.pl przyklaśnie za szczere wyznanie :D Może myślałeś już tak jak Iglesias żeby reklamować najmniejszy rozmiar prezerwatyw?

<sory, ale nie mogłem się powstrzymać :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: >
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Teraz Ci pudelek.pl przyklaśnie za szczere wyznanie :D Może myślałeś już tak jak Iglesias żeby reklamować najmniejszy rozmiar prezerwatyw?

<sory, ale nie mogłem się powstrzymać :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: >



Żadna mnie nie chce, więc po co mi prezerwatywy.


P.S

Zawsze chciałem być na pudelku.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A gdyby tak znalazła się grupka "obrońców rasy żółtej" to popierabyś ich. Przecież oni są mądrzejsi od białasów ?

Nie chcę wam wmawiać, że czarna rasa jest równie dobra jak nasza, bo statystycznie tak nie jest. Jednak ci co przyjeżdżają do nas czy do innych bardziej rozwiniętych krajów (zazwyczaj na studia) mają wyższe IQ od tych którzy nadal żyją bez cywilizacji. Dlatego śmieszy mnie wasze wyliczanie jacy to murzyni są głupi, że są leniwi, chamscy wobec kobiet i reszta bzdur - statystycznie tak jest, ale człowieka traktuje się indywidualnie.
Po pierwsze jestem biały. Biel ciągnie do bieli. Normalne nie ? Wspólnota z tymi, co mają tą samą krew. Nie rozumiesz, czy czepiasz się bo brak ci argumentów ?
A co do czarnych. Indywidualny czarny nazywa się np. Jonas Savimbi. I oceniam go najpierw po inteligencji i stosunku do mojej ziemi. 100 Jonasów Savimbi oceniam jednoznacznie. Wracajcie chłopcy do Zangaro.
 

Mazurczak

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Winnica, UA
"Czy lubię murzynów?"- tak samo, jak lubię sąsiada - jakiegoś lubię, jakiegoś nie, nie bardzo lubię, jeśli on mnie nie lubi. Jeśli chodzi o dziewczęta - bardzo lubię, ale białe lepiej. Nie myślę, że tu musi być qwestja różnicy rasowej, chociaż i od nich to zależy. Albo inaczej, ile ludów - tyle ras.
Gdyś już pradawno byli przykłady wyeliminowania całych ras, tych samych neandertalców, ale to był nieco inny widok. Jeżeli spojrzeć na indyjśkie obrazki, można zobaczyć ludzi koloru niebieskiego - być może jeszcze jedna rasa wyeliminowana, w lepszym wypadku rozpuszczona w innych rasach. Jak to było i dla czego - teraz nikt nie wie.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
co do azjatow
to jak wykazuja dane empiryczne jak i badania
najbarziej operatywni i inteligentni sa: koreanczycy (o krld nic nie wiadomo), japonczycy, chinczycy
niestety nie o kazdym ludzie azjatyckim da sie to samo powiedziec
bo akurat mongolowie to przeciwlegly do koreanczykow biegun...
 
Do góry