Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Rasy się różnią- murzyni mają statystycznie pojemniejsze paszcze, biali są statystycznie inteligentniejsi. :D
Murzyni są bardzo zróżnicowaną rasą. Ten mógł pochodzic, od jakiegoś plemienia w ten sposób obdarzonego przez naturę. Ciekawe jaki pożytek z czegoś takiego? :D

Film mi zresztą nie działa, więc sobie go wyobraziłem.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
ciekawe czy dziewczyny typu"móżyni som pikni" wzdychają też do takich węgielków?
fakt faktem że jak na razie to jeden z niewielu murzynów którzy mi czymś zaimponowali :D
gość jest niesamowity
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jak na razie to jeden z niewielu murzynów którzy mi czymś zaimponowali
mi imponowal michael jordan, a obecnie najlepszy golfista swiata
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak na razie to jeden z niewielu murzynów którzy mi czymś zaimponowali
mi imponowal michael jordan, a obecnie najlepszy golfista swiata
w sporcie mi żaden nie zaimponuje, bo to ich normalne predyspozycje które wyćwiczyli uciekając na drzewa. żeby który intelektualnie coś zrobił.
 
A

Aqualorn

Guest
Jasne że rasy sie różnią ale nie uważam jedną za lepszą od drugiej. Po prostu jesteśmy inni wychowani w innych środowiskach. Apropo murzynów to ci z USA są inni niż ci w Afryce. To potomkowie najsilnijszych genetycznie ludzi z czarnego lądu dlatego są ponoć tak sprawni i silni fiozycznie. Biali moze statystycznie są inteligentniejsi ale różnice w edukacji między Afryką i Europą są dość znaczne wiem że inteligencja to nie wiedza ale i tak edukacja ma na obie te sprawy wpływ)
Nie mam nic do Azjatów ani do Murzynów. Lubie kulturę azjatycka więc trudno żebym miał cos do Azjatów.

Ogólnie jestem tolerancyjny. Kolor skóry nie jest ważny
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Apropo murzynów to ci z USA są inni niż ci w Afryce. To potomkowie najsilnijszych genetycznie ludzi z czarnego lądu dlatego są ponoć tak sprawni i silni fiozycznie.
To powiem jak z filmu Chłopaki nie płaczą:
"(...) Handlarze niewolników wywozili tylko co albo nie potrafili s:cenzura:ić przed siatką albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak nie miał z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki pożenili się porobili dzieci, świat poszedł do przodu pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą krew są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę (...)"
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
To powiem jak z filmu Chłopaki nie płaczą:
"(...) Handlarze niewolników wywozili tylko co albo nie potrafili s:cenzura:ić przed siatką albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak nie miał z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki pożenili się porobili dzieci, świat poszedł do przodu pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą krew są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę (...)"
Nie zapominajmy że biali mieli wtedy bardziej rozwiniętą technologię jak np. broń palna
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Pewnie o tym, że biali ukradli wszystko czarnym w Afryce i uciekli na swych trierach, a czarni na swych łódeczkach nie dali rady ich gonić przez ocean i żyli dalej w ciemnocie.
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nawet, jesli istnieja statystyczne roznice pomiedzy rasami, to najlepiej traktowac ludzi indywidualnie. Wsrod kazdej rasy trafiaja sie zarowno idioci, jak i ludzie inteligentni... i tak samo wsrod kazdej rasy mozna znalezc ludzi dobrych oraz zlych.
 

Motson71

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
71
Mam kilku czarnoskórych kolegów.
Są normalni, bo jacy niby mają być ?
Toleruję każdą rasę i mam do nich taki sam szacunek jak to każdego z was.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Nie zapominajmy że biali mieli wtedy bardziej rozwiniętą technologię jak np. broń palna



Murzyni mieli i do tej pory mają niesamowicie rozwiniętą technologię wojenną!

7k0ccs36g4wisewl28bs.jpg
 

kcr

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Ja tam nic przeciwko murzynom nie mam :). W prawdzie żadnego osobiście nie znam, bynajmniej tylko kilka razy miałem przyjemność spotkać "czarnego" człowieka na ulicy, ale jak oglądam amerykańskie filmy, albo programy TV to raczej budzą moją sympatię aniżeli wrogość. ;))
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja tam nic przeciwko murzynom nie mam :). W prawdzie żadnego osobiście nie znam, bynajmniej tylko kilka razy miałem przyjemność spotkać "czarnego" człowieka na ulicy, ale jak oglądam amerykańskie filmy, albo programy TV to raczej budzą moją sympatię aniżeli wrogość. ;))
Taniec z gwiazdami też oglądasz ?

Mam kilku czarnoskórych kolegów.
Są normalni, bo jacy niby mają być ?
Toleruję każdą rasę i mam do nich taki sam szacunek jak to każdego z was.
Ty ich wyślij do domu, bo pod ich nieobecność Chińczycy im zasiedlą Afrykę.

Nawet, jesli istnieja statystyczne roznice pomiedzy rasami, to najlepiej traktowac ludzi indywidualnie. Wsrod kazdej rasy trafiaja sie zarowno idioci, jak i ludzie inteligentni... i tak samo wsrod kazdej rasy mozna znalezc ludzi dobrych oraz zlych.
Ja ich właśnie traktuję indywidualnie dopóki nie przyjeżdżają tu w grupach. Wtedy niestety czarno widzę ich przyszłość tutaj.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
w sporcie mi żaden nie zaimponuje, bo to ich normalne predyspozycje które wyćwiczyli uciekając na drzewa. żeby który intelektualnie coś zrobił.
troche przesadziles

Ja ich właśnie traktuję indywidualnie dopóki nie przyjeżdżają tu w grupach. Wtedy niestety czarno widzę ich przyszłość tutaj.
dobry tekst
 
Do góry