Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
U mnie w mieście chyba nie ma ani jednego murzyna lekarza, pewnie z 99% handluje adidasami na bazarach(rzeczywiście wnieśli dużo do naszego społeczeństwa biggrin.gif
czyli jednak pracują...
ps . Twój avatar marycha w konturze Polski marki PO to widoczny przejaw głupoty która opanowała dzisiejszą młodzież .
do włascicela avatara:możesz zdradzić co symbolizuje?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A ja chciałbym , żeby było jak najmniej wynalazków Twojego pokroju .. ludzi którzy nie dostrzegają faktów i są otwarci na wszystko co jest na zachodzie, a nie znając tego .


ps . Twój avatar marycha w konturze Polski marki PO to widoczny przejaw głupoty która opanowała dzisiejszą młodzież .

Dobrze powiedziane :)

Jak czasem czytam wypowiedzi dzisiejszych nastolatków na tym forum to ręce opadają, takie debilizmy typu "nic nie mam do murzynów, choć nie znam ani jednego".

Misioor co z tego, że część z przyjezdnych Murzynów w Polsce pracuje? Jaki to ma związek z ich poziomem kultury i cywilizacji? Po pracy są nadal takimi samymi prymitywami. Nie wszyscy ale przytłaczająca większość. Nie udawajmy, że imigranci z Afryki mają cokolwiek wspólnego z Europą. Multikulti to śmierć dla narodu. Zobacz co się stało z Niemcami czy Francją. Tragedia!
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Misioor co z tego, że część z przyjezdnych Murzynów w Polsce pracuje? Jaki to ma związek z ich poziomem kultury i cywilizacji? Po pracy są nadal takimi samymi prymitywami. Nie wszyscy ale przytłaczająca większość. Nie udawajmy, że imigranci z Afryki mają cokolwiek wspólnego z Europą. Multikulti to śmierć dla narodu. Zobacz co się stało z Niemcami czy Francją. Tragedia!

Otóż to. Najistniotniejszy jest chyba wytłuszczony fragment... :/ :(
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Dokładnie.

Modyfikowane zboża dają plony jednak chroni się jedzenie ekologiczne.

Że tak powiem - brak ochrony ekologiczna narodu to czysty debilizm.

może wielu się nie zgodzi ale mam do nich pytanie? po co?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Misioor co z tego, że część z przyjezdnych Murzynów w Polsce pracuje? Jaki to ma związek z ich poziomem kultury i cywilizacji? Po pracy są nadal takimi samymi prymitywami. Nie wszyscy ale przytłaczająca większość. Nie udawajmy, że imigranci z Afryki mają cokolwiek wspólnego z Europą. Multikulti to śmierć dla narodu. Zobacz co się stało z Niemcami czy Francją. Tragedia!

Pytanie, znasz w ogóle osobiście jakichś Murzynów, nuworld? Ja np. szczerze mówiąc - nie.
 

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
Ja znam . Dokładniej mówiąc mulatów . Szczerze mówiąc ciężko mi ich określić w negatywnym stopniu , bo urodzili się w Polsce i zachowują się prawie jak Polacy . Mimo wszystko nie podoba mi się to choćby z tego względu , że nie muszę akceptować kogoś kogo rodzic wybrał łatwiejsze życie naruszając prawa natury . Polska była biała i akceptując takich ludzi przyzwalamy na zaburzenia jak i powodujemy konflikty . Na początku paru czarnoskórych , z czasem coraz więcej . Zaczną się domagać o praw , później przywileje Staniemy na dyskryminacji pozytywnej w stosunku do rdzennych mieszkańców . Więc na co to nam ? Dlaczego człowiek który nie potrafi stworzyć struktur normalnego życia w swojej ojczyźnie ma być traktowany na równi z tymi którzy pracują na to od pokoleń ...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Pytanie, znasz w ogóle osobiście jakichś Murzynów, nuworld? Ja np. szczerze mówiąc - nie.

O tak , jak na standardowego Polaka to poznałem całkiem sporo murzynów, w Europie Zachodniej jak i w Polsce. Ogólnie tak żeby cokolwiek powiedzieć o człowieku to poznałem ich ok 20, w przeróznych państwach, miastach, miejscach i stytuacjach. Dosłownie 1 był w miarę ok (a żeby było śmieszniej to mulat), reszta to totalne DNO. Więc jakąś skalę mam by mieć o nich zdanie. Oczywiście jak najbardziej negatywne :D Szczerze, najbardziej prymitywny Polak spod budki z piwem jest często na większym poziomie niż większość czarnych.

Nie trzeba już niestety wyjezdzac na zachód by obserwować hordy murzynów. W takiej Warszawie czy innych większych miastach jest ich już całkiem sporo. Widok spacerujących z wywieszonymi jezorami i nachalnie zaczepiających polskie dziewczyny (w 99,9% dostają kosza :)) TĘPAKÓW ( chociaz te słowo to zbyt lekkie określenie) jest nieźle przygnębiający...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
A ja chciałbym , żeby było jak najmniej wynalazków Twojego pokroju .. ludzi którzy nie dostrzegają faktów i są otwarci na wszystko co jest na zachodzie, a nie znając tego .


ps . Twój avatar marycha w konturze Polski marki PO to widoczny przejaw głupoty która opanowała dzisiejszą młodzież .


No ja bym bardzo chciał się wyzbyć z Polski pseudopatriotów takich jak ty którzy pod przykrywką dobra ojczyzny chcą realizować własne poglądy.

A propos mojego avatara, nie myśl, że Tusk na mnie wpłynie swoimi perypetiami z marihuaną , nie działają na mnie zabiegi agencji PR.

do włascicela avatara:możesz zdradzić co symbolizuje?
Jestem zwolennikiem legalizacji marihuany. Ot co :)

Zobacz co się stało z Niemcami
Z powodu murzynów w Niemczech nic złego się nie stało, chyba, że bierzesz za murzynów Turków i Rusków.

Widok spacerujących z wywieszonymi jezorami i nachalnie zaczepiających polskie dziewczyny (w 99,9% dostają kosza smile.gif) TĘPAKÓW ( chociaz te słowo to zbyt lekkie określenie) jest nieźle przygnębiający...
Zdecydowanie jest lepszy widok menelów pod sklepem, śmierdzących na kilometr, i żebrzących (w 99.9 % nic nie dostają).
Z pewnością robią więcej dla Polski niż murzyni.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Zdecydowanie jest lepszy widok menelów pod sklepem, śmierdzących na kilometr, i żebrzących (w 99.9 % nic nie dostają).
Z pewnością robią więcej dla Polski niż murzyni.
Widze pan sie radykalizuje nonono....

Widzialem skinow bijacych meneli.... tzn. - yuch co uwazaja za meneli. Nie popieram.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Misioor co z tego, że część z przyjezdnych Murzynów w Polsce pracuje?
to,że upada koronny argument rasistów "przyjeżdżają i żyją z zasiłków"
Jestem zwolennikiem legalizacji marihuany. Ot co smile.gif
i uważasz że Tusku ci to zapewni?propagandziści pracują super:ludzie zaczynają wierzyć w obietnice rządu,które nigdy nie padły :D
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
i uważasz że Tusku ci to zapewni?propagandziści pracują super:ludzie zaczynają wierzyć w obietnice rządu,które nigdy nie padły biggrin.gif
Czytaj uważnie moje posty ;)
A propos mojego avatara, nie myśl, że Tusk na mnie wpłynie swoimi perypetiami z marihuaną , nie działają na mnie zabiegi agencji PR.

Wiem, że mój avatar sugeruje, że popieram Tuskiem, lecz tak nie jest
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
No ja bym bardzo chciał się wyzbyć z Polski pseudopatriotów takich jak ty którzy pod przykrywką dobra ojczyzny chcą realizować własne poglądy.


Po czym to wnioskujesz mistrzu? Jesteś bardzo niekonkretny , moje poglądy są dobrem dla przyszłych pokoleń . O tym myślę , żeby u nas było normalnie i spokojnie . Ty chcesz wprowadzać zmiany które się nie sprawdzają , a piszesz to , bo albo jesteś bardzo młody i nie znasz życia albo jesteś niezbyt bystry by to pojąć . Z resztą swoich racji nie obronisz , widać to po Twoich wpisach/. : )





Co do poparcia dla legalizacji , gonił Cię kiedyś ćpun z strzykawką ?
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Szczerze, najbardziej prymitywny Polak spod budki z piwem jest często na większym poziomie niż większość czarnych.
Co za pieprzenie... odezwal sie czlowiek na poziomie. Mniej niz zero. Poznales 20 czarnych i masz czelnosc teraz wszystkich wrzucac do jednego wora? Wez sie ogarnij czlowieku.

Co do poparcia dla legalizacji , gonił Cię kiedyś ćpun z strzykawką ?
i pewnie mial w niej trawe ^^
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Co do poparcia dla legalizacji , gonił Cię kiedyś ćpun z strzykawką ?
ahaha, dobre :] Widać, że to ty nie życia. Poglądy kształtowane w domu przed komputerem, bez wystawiania nosa na zewnątrz są :cenzura: warte. Marihuany nie bierze się dożylnie tylko się ją pali. Poza tym jest zdrowsza od alkoholu który też jest narkotykiem. Taka mała dygresja a teraz już wracam do tematu.

Szczerze, najbardziej prymitywny Polak spod budki z piwem jest często na większym poziomie niż większość czarnych.

Poprzez pojęciem większość czarnych pewnie masz na myśli buszmenów z Afryki czy innych czarnych należących do plemion.
I z tym się z tobą zgodzę. Lecz jeśli chodzi o murzynów mieszkających w Polsce to Ci powiem że twoje poglądy nie mają żadnych argumentów( jak jakieś masz to podaj). U mnie w Łodzi większość murzynów to studenci, więc widać, że nie są to dzikusy i mają wysoki poziom intelektualny. "Prymitywny Polak spod budki z piwem", który miał problem skończyć podstawówkę jest na dużo niższym poziomie niż przeciętny murzyn na emigracji w Polsce.
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Wyszperałam to gdzies na forum:) Temat: Czemu na reggae imprezach nie ma ładnych dziewczyn
Z czego to wynika? Moze reagge nie jest modne od dawna? Czasem lubie posluchać i bylem na kilku koncertach no ale szybko musialem uciekac na dyskotekę jakąs bo ladnych panien brak :(
Nie moglam sie oprzec :)
Lubisz sluchac reggae?! Przeciez murzyni to ciecie! Nie potrafia zdania zlozyc nieuki! A ty sluchacsz ich muzyki?! Dziwne :mruga:
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
To może ja się wypowiem.

Miałem okazję spotkać trochę murzynów- studentów. W moim mniemaniu ich IQ wynosi mniej więcej tyle co IQ dzisiejszych nastolatek. Ich studia wyglądają tak, że dostają stypendia i wożą się taxami od klubu do klubu (jak to powiedział jeden murzyn z Jamajki, potwierdzone przez kolegę taksówkarza). Nauka? Po co?


A teraz taka mała anegdotka dla tych, którzy uważają mnie za wstrętnego rasistę. Bodajże w lutym siedziałem ze znajomymi w lubelskim pubie/ klubie, kiedy do klubu wkroczyło dwóch murzynów. Jeden czarny niczym Gerald Asamoah, drugi przypominał synkretyzm snoop doga z 50centem. Traf chciał, że przysiedli się do nas, mimo mimo kwaśnych min moich i kolegi. Wiadomo, mnóstwo polskich dziewczyn w towarzystwie, więc coś się wyrwie. Trochę z nimi porozmawiałem, swoim poziomem intelektualnym mnie trochę zażenowali. Co z tego, że są weseli? Nieopodal siedziała grupka moich słabych znajomych. Byli dość podcięci, a że 2 z nich jest strasznymi rasistami, to wyskoczyli do biednych murzynów. Co miałem robić jak ich nie uspokajać? Uspokajałem tych znajomych, a murzyni mnie odpychali twierdząc, że zaraz się z nimi zaprzyjaźnią. Mówiłem im, żeby lepiej opuścili lokal, bo to sie źle dla nich skończy, że nie dam rady długo odciągać tych kolesi. Murzyni po raz n-ty wyskoczyli do mnie z tekstem, żebym dał sobie spokój, bo oni chcą się z nim zaprzyjaźnić. Gdy w końcu dotarło do nich co jest grane (możliwe, że po lekkich przepychankach), na chwilę ulotnili się z pubu. Na chwilę. Wrócili po 10 minutach, po to, żeby z zaskoczenia zaatakować pijanego znajomego, który do nich podbił. Traf chciał, że źle trafili, bo dostali, za przeproszeniem straszny w:cenzura:.



Teraz mi nie gadać, że jestem rasistą. :D


Zapomniałem dodać o próbach zabrania naszych koleżanek do ich domu. Strasznie natrętni są.




KaLoLa, co z tego, że nuworld lubi posłuchać regge? To, że nie lubi murzynów/ nie wierzy w idee multi- kulti nie oznacza, że jest rasistą.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Wyszperałam to gdzies na forum:) Temat: Czemu na reggae imprezach nie ma ładnych dziewczyn

Nie moglam sie oprzec :)
Lubisz sluchac reggae?! Przeciez murzyni to ciecie! Nie potrafia zdania zlozyc nieuki! A ty sluchacsz ich muzyki?! Dziwne :mruga:


Nie nie lubie słuchać reggae. Możliwe , że spodobal mi sie wtedy jakis jeden kawalek, nie pamietam. Ja pisałem wtedy ze w moim ulubionym klubie są czesto reggae imprezy wiec jestem czasem skazany tam bywać. Poza tym nawet gdybym lubił to co ma muzyka do tego o czym tu mówimy? Reggaeton jest fajny i to akurat lubie , zwłaszcza daddy yankee ale to nie reggae i nie murzyn.

http://youtube.com/watch?v=l8peSpQ5poY

Muzyka to muzyka, nie trzeba być geniuszem ani człowiekiem na poziomie zeby ją robić. Popatrz na rapperów.
Niektórzy SS-mani też lubili jazz i co z tego? Jakie to osiągniecie robić dobrą muzyke? No i w końcu muzyka jest ponad podziałami i zawsze będzie.

Bez sensu dowaliłaś kalola wiesz, to tak jakbym odmówił zjedzenia pysznej potrawy bo przygotował ją murzyn...I jeszcze miałbym przyznać ze jest na moim poziomie bo nauczyl sie ją robić. Coś w ten dekiel. Gdyby nie biali to murzyni nie mieliby na czym grać nawet tego swojego rapu i regae.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A płacą podatki? Nie wydaje mi się.
A u mnie w mieście Murzynów jest niewiele, ale są. I co? I wszyscy są bardzo szanowani, normalnie pracują i płacą podatki. Jeden jest lekarzem (uważanym za najlepszego i najbardziej kontaktowego w całym mieście) wielu jest sportowców (klub koszykarski) normalnie żyją i nikt na nich nie narzeka. Nie zabijają, nie gwałcą i nie kradną.
 
Do góry