Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Chłopie to ze strzykawą to była przenośnia . Zgadzając się na legalizacje marychy nasuwa się pytanie dlaczego nie zalegalizować tablet albo fety . W końcu to też tzw. miękkie narkotyki . Tylko problem w tym , że narkotyki z jakiegoś powodu są zakazane . Mam wielu znajomych co się w to bawi i na pewno od tego nie zmądrzeli a co gorsze przyjęli postawę ogólnego lansu i głupoty . Ten ranking chyba sporządzaliście na własnym przykładzie idąc dalej naukowiec z Ciebie żaden tylko dzieciak . Gdy dorośniesz dostrzeżesz w czym rzecz. Chciałbyś aby Twoje dzieci paliły marychę ? Byście razem sobie popalali , a co tam .

To co wymieniłeś to nie są miękkie narkotyki. Znowu popisujesz się swoją niewiedzą. Wystarczy popatrzeć na Holandię po zalegalizowaniu miękkich narkotyków. Nikt nikogo nie ściga ze strzykawką ani liczba palaczy znacząco nie wzrosła. Ludzi traktują tam zapalenie marihuany tak jak u nas np. pójście do pubu na piwo. Nie mam się za naukowca tylko przytaczam Ci badania naukowców. Jakby zaczęły w wieku 18-stu lat popalały sporadycznie nie miałbym zastrzeżeń.

Europa to biały kontynent i z racji tego możemy się czuć jak u siebie . Jak tak nie lubisz białych to Afryka stoi otworem. Nie zapomnij wziąć marihuany !

Właśnie widać, że nie przeszkadza Ci w nich ta niby bezużyteczność i nie umiejętność asymilacji tylko po prostu kolor skóry.
Kolejny człowiek chory na ksenofobie.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
To co wymieniłeś to nie są miękkie narkotyki. Znowu popisujesz się swoją niewiedzą. Wystarczy popatrzeć na Holandię po zalegalizowaniu miękkich narkotyków. Nikt nikogo nie ściga ze strzykawką ani liczba palaczy znacząco nie wzrosła. Ludzi traktują tam zapalenie marihuany tak jak u nas np. pójście do pubu na piwo. Nie mam się za naukowca tylko przytaczam Ci badania naukowców. Jakby zaczęły w wieku 18-stu lat popalały sporadycznie nie miałbym zastrzeżeń.



Właśnie widać, że nie przeszkadza Ci w nich ta niby bezużyteczność i nie umiejętność asymilacji tylko po prostu kolor skóry.
Kolejny człowiek chory na ksenofobie.


Nie wiem jak ciebie, ale mnie widok najaranych małolatów na ulicach gorszy.

Poza tym Holandia jako kraj wykolejony moralnie nie jest żadnym autorytetem.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak ciebie, ale mnie widok najaranych małolatów na ulicach gorszy.

Mnie tak samo. Właśnie dzięki legalizacji można by to częściowo usunąć.
 

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
To co wymieniłeś to nie są miękkie narkotyki. Znowu popisujesz się swoją niewiedzą. Wystarczy popatrzeć na Holandię po zalegalizowaniu miękkich narkotyków. Nikt nikogo nie ściga ze strzykawką ani liczba palaczy znacząco nie wzrosła. Ludzi traktują tam zapalenie marihuany tak jak u nas np. pójście do pubu na piwo. Nie mam się za naukowca tylko przytaczam Ci badania naukowców. Jakby zaczęły w wieku 18-stu lat popalały sporadycznie nie miałbym zastrzeżeń.

Nie odpowiedziałeś .. będziesz palił maryche z swoimi dziećmi? Ty i one w aromatach piękna wizja? Przecież to żałosne ..


Właśnie widać, że nie przeszkadza Ci w nich ta niby bezużyteczność i nie umiejętność asymilacji tylko po prostu kolor skóry.
Kolejny człowiek chory na ksenofobie.


Przeszkadza mi ich pochodzenie , mentalność i próby wkraczania tam gdzie nie są potrzebni . A wkraczają , bo są na tyle nieudolni by stworzyć własne struktury normalności u siebie . Takim wykolejeńcom mówię NIE. Więc jak widać nie masz szans tego podważyć . Z resztą chyba nie czytałeś tematu by zrozumieć pewne rzeczy . Jak było widać co chwile wkraczał jakiś cudak który nie potrafi obronić swego zdania tylko insynuuje , odpisuje/przyczepia się do jakieś rzeczy nie określając się na inne argumenty . Jesteś tego przykładem .

Co do fobii jest to niewyjaśniony strach przed czymś . Ja się tego tylko obawiam i wiem dla czego .

Z drugiej strony jeśli ktoś ma arachnofobie nie musi się leczyć , więc tutaj jest podobnie .
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
woooooooooooooooow jak ja kocham murzynokochaczy...

Podobno Freud tez mial sexfantazje z murzynem :eek:.

a tak na serio do afryki bilecik moge pani kupic :D.

bo jak chce pani murzyna to spiepr.zac z polski tu ich nie ma i kropka - wszystcy beda zadowoleni. Murzyni , pani , my, i nacjonalisci.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
CYTAT(Raoul D @ 31.05.2008, 18:56) *
To pojedź do Afryki , może będziesz miała farta i Cię zgwałcą




nie musze jechac do afryki,mieszkam w niemczech.tu jest ich duzo.

Boziu kopsnij rozumu.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Z tą marychą to naprawdę zapraszam do innego tematu.

A propos Czarnych i cywilizacji. Tak sobie myślę, że jakby mi się tak cały boży dzień lał żar na głowę, to też by mi się średnio chciało cywilizację budować. Tylko ten pierniczony Singapur mi tu nie pasuje (wiem, wiem, to nie Czarni, ale jednak słoneczko nieźle tam przygrzewa). Muszę to jeszcze przemyśleć.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Przeszkadza mi ich pochodzenie , mentalność i próby wkraczania tam gdzie nie są potrzebni

No ok znamy już twój problem, lecz podkreślam twój bo, że tobie przeszkadza ich mentalność to nie znaczy że Polakom również , albo ,że niesie jakieś zagrożenie.

Mówiłem, że realizujesz swoje poglądy pod przykrywką dobra Polski
 

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
No ok znamy już twój problem, lecz podkreślam twój bo, że tobie przeszkadza ich mentalność to nie znaczy że Polakom również , albo ,że niesie jakieś zagrożenie.

Mówiłem, że realizujesz swoje poglądy pod przykrywką dobra Polski


Patrząc na to co się dzieje na zachodzie widać , że niesie zagrożenie . Polacy na pewno nie chcą aby ich samochody paliła zbuntowana młodzież z Czarnego Lądu bądź z państw Maghrebu , nie chcą również by podkładano w autobusach , pociągach bomby . Jeśli dana mniejszość zacznie się powiększać , wzrośnie liczba niepokornych tym samym zagrożenie będzie większe . Konflikty wynikają z różnic religii, kulturze , mentalności . Nas to na razie nie dotyczy , ale niedługo może być tak że dzieci nie będą mogły śpiewać hymnu w szkole , bo np. muzułmanie mogliby poczuć się urażeni ( tak jest w Szwecji!) . Nie dziękuje za takie rzeczy , wolę spokój i normalny kraj .


Z drugiej strony ja nic nie realizuje tylko przekazuje co myślę . Każdy może określić na podstawie różnic co jest dobre , a co złe . Tylko nie każdy ma wystarczającą wiedzę , to wiedzę właśnie Ci przekazałem . Możesz to obalić podstawiając argumenty , więc czekam .
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Rasputinie nie licz na obalenie argumentów. Zostaniesz nazwany pseudo-patriotą, ksenofobem i na tym się skończy 'obalanie'.




musisz byc prymitywniak jak pozwalasz sobie na takie uszczypliwosi w moim kierunku po przeczytaniu zaledwie dwoch moich zdan. nie musisz prosic o rozum dla mnie.ja wiem co ja robie.naprawde nie musisz nademna bolec



Dwa zdania, a tyle o Tobie mówią, moja droga. :D
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
A biali ludzie(Polacy, Ruscy, Ukraińcy) na pewno płacą podatki i to z pewnością z powodu koloru skóry.

Polacy są gospodarzami, więc skoro państwo nie jest w stanie zapewnić im uczciwej pracy mogą "oszukiwać"ale tylko po to aby mieć za co przeżyć, co innego murzyni. Państwo nie musi dawać im opieki(ponieważ jego obowiązkiem jest służba wobec narodu), ale oni chcąc tu żyć muszą się dostosować i żyć uczciwie(płacąc podatki). Co do Rosjan i Ukraińców łączy nas pochodzenie, historia, kultura(w miarę podobna) itd więc za jakiś czas się spolonizują a kiedy wyjdą na swoje mogą odwdzięczyć się narodowi który ich przyjął. Murzyni nigdy nie będą się czuli Polakami.

Zobacz ile jest czarnych na rynkach a ile białych
Na stadionie dziesięciolecia, było to bardzo widoczne :D . Największy bazar w Europie a nie ma prawie ani jednego Polaka sprzedawcy. Jeszcze z 15 lat temu większość sprzedawców była biała, później żółta a teraz wyewoluowała na czarną. zwłaszcza widoczne było to na koronie stadionu, gdzie biali nie stanowili nawet jednego procenta. Jak myślisz dlaczego najbardziej dochodowa część bazaru, jest zajmowana tylko przez murzynów?
 

kasiula_lieb

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Rasputinie nie licz na obalenie argumentów. Zostaniesz nazwany pseudo-patriotą, ksenofobem i na tym się skończy 'obalanie'.








Dwa zdania, a tyle o Tobie mówią, moja droga. :D


prymitywniak i tyle,tobie juz dziekuje,nie mam ochoty cie czytac zakompleksiony buraczku :) ciao ciao
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Moim zdaniem, nie było by nic w tym złego, gdyby nie obywatele płacili wyższe podatki od obywateli. Oczywiście należało by wtedy zmienić zasady otrzymywania obywatelstwa, żeby nie było zamieszania. Takie rozróżnienie odciążyło by to troche obywateli, zahamowało by napływ nierobów, na rzecz bardziej zaradnych, oraz zachęciło do asymilacji. Coś takiego było w starożytności normą, problem w tym, że wtedy podatek 10 % to było zdzierstwo. Przy dzisiejszych ponad 50 % podatkach, nie ma co wymyślać, bo tylko napędza się szarą strefe.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Oczywiście na plus można zaliczyć względy ekonomiczne i kulturalne.
 
Do góry