Rammstein

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ten zespół. R+ należy do mojej świętj trójcy muzycznej, poza rammstin jest jeszcze SOAD, green day. No moze czwórki, bo jeszcze MM.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
najlepsze albumy Mutter !

O tak, pamietam to dobre brzmienie piosenki

Mein herz brend ( nie wiem c zy dobrze napisalem )
Mutter
Adios
albo Feur frei

:) Adios to piosenka ktora przyprawia mnie o dreszcze ale jest tak zarabista. Po prostu ma taki smutny rytm jakby garstka ludzi walczyla o cos do konca, albo jakby ktos podjal decyzje i ta decyzja po prostu go zabijala. No kojarzy mi sie piosenka ze smiercia.

A najbardziej podoba mi sie ref

nic nie bylo dla ciebie
nic nie bedzie dla ciebie
nic nie pozostanie twoje
an zawszeee


wszystkie plyty mialem, podoba mi sie tez ohne dich ;d heheh albo benzin :) albo du hast :) super po prostu :)
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
najlepsze albumy Mutter !

wszystkie plyty mialem, podoba mi sie tez ohne dich ;d heheh albo benzin :) albo du hast :) super po prostu :)

Ta mutter wymiata ale jeszcze sehnsucht tesh bylo niezle, herzeleid to klasyk sam w sobie...

płyty ani jednej (oryginalnej) nie posiadalem, ale mam ich wszystkie piosenki nawet z wersji unreleased :p
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Mutter? Nie jest to najlepszy album. Najlepszy jest zdecydowanie SEHNSUCHT. Mutter jest juz taka niestety bardzo komercyjna płyta ( kocham ten zespół, ale musze przyznac, ze jest troszke komercyjny). To po usłyszeniu mutter ludzie zakładali swoje pierwsze fankluby w polsce. To po usłyszeniu mutter przybyło im fanów. Ale tak naprawdę najbardziej :cenzura:ista jest Sehnsucht. Fajna plytka, najwienkszy wyczyn zespolu. Po niej zaraz idzie Herzeleid, a potem dopiero Mutter.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mutter? Nie jest to najlepszy album. Najlepszy jest zdecydowanie SEHNSUCHT. Mutter jest juz taka niestety bardzo komercyjna płyta ( kocham ten zespół, ale musze przyznac, ze jest troszke komercyjny). To po usłyszeniu mutter ludzie zakładali swoje pierwsze fankluby w polsce. To po usłyszeniu mutter przybyło im fanów. Ale tak naprawdę najbardziej :cenzura:ista jest Sehnsucht. Fajna plytka, najwienkszy wyczyn zespolu. Po niej zaraz idzie Herzeleid, a potem dopiero Mutter.

hmmm sehsucht jest taki ostry i chyba dlatego ta czcionka na opakowaniu jest taka "ostra" .. mi sie mutter podoba za to ze jest ciekawy bass :p herzeleid za oryginalnosc i za tą surowośc...
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Jedyna kapela poza Die Toten Hosen która śpiewa po niemiecku i nie budzi we mnie odruchu wymiotnego.
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Jak dla mnie najlepsza ich płytka jest ta ostatnia <:
"Rosenrot" (jak sie nie pomyliłem) (nie będę sie bawić w szczegóły które nagranie bardziej mi pochodzi a które mnie bo co jakis czas to sie zmienia :p
i również płyta "Reise Reise" (sory jak jest błąd) :p
a mutterek mi tak nie podchodzi :c
 

lilleroede

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Ozland
Woooohoooo, jedna z lepszych kapel. Jednak 'stary' Rammstein bardziej mi sie podoba, mimo to nie gardze nowymi albumami, bo te tez sa niezle. Moim numerem jeden jest Live aus Berlin;)
 

Patrol

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mi najbardziej przypadło do gustu: Keine Lust, Du Hast, Benzin, Stein um Stain, Ich Will. Wszystkie nutki Rammstein' są wyrąbane!!!! Teledyski mają fajne. Widział ktoś klip Ich Will albo prawdziwą wersję królewny Śnieżki ???
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Mi najbardziej przypadło do gustu: Keine Lust, Du Hast, Benzin, Stein um Stain, Ich Will. Wszystkie nutki Rammstein' są wyrąbane!!!! Teledyski mają fajne. Widział ktoś klip Ich Will albo prawdziwą wersję królewny Śnieżki ???

Od Rammsteina zaczela sie moja przygoda z 'ciezsza' muzyka :) Dokladniej od Du hast - ten kawalek do dzisiaj zajmuje wysokie pozycje na mojej liscie przebojow :p
Nie moge powiedziec dokladnie ktora plyta najbardziej mi sie podoba poniewaz nie ma takiej gdzie wszystkie piosenki by mi sie podobaly. Na kazdej plycie jest cos super i cos do d*py :p
A co do Krolewny Sniezki...mowisz o teledysku Sonne ? Oczywiscie, ze widzialem ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Rammstein- cozby tu powiedziec, swietne brzmienie gitarowe ktore chodz nie jest wynikiem talentu ale podane w dobry sposob wpada w ucho. Najgorsza rezecza w Rammstein jest ich jezyk NIENAWIDZE niemieckiego, niemcow i wszystkiego co zwiazane z tym :cenzura:m panstwem. Tak wiec klubie ten zespol i jest w grupie zespolow ktore slucham ale nie lubie ich az tak by ich w pewien sposob podziwiac za cokolwiek, no moze ich show na koncertach :)
 

QtUs

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cuż Słucham Mam ich wszytskie płytki Chociaż słucham już owiele bardziej brzmień w stylu black, death metalowym to Rammsteina się nie wstydzę bo to był pierwszy mocno brzmiący zespół jaki słyszałem :). Najgorzej jest określić jakiż to rodzaj muzyki oni grają :p Niektórzy nazywają to Indasturdial ( czy jak to się pisze :p ) rockiem, ale większość zalicza ich do Metalu. Ja ich również do metalu zaliczam ponieważ maja to cos co nie nadaje sie do zwykłej rockowej muzyki :p Gdzieś też doczytałem, że graja gotyk :lol:
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Najwiekszym niewypalem Ramsteina byla America mi sie to w ogule nie podobalo, badziew. A reszta utworow jest ok :D.
 

Oinone

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
Rammstein to przednia muza. Słucham ich od początku. Zdaje sie dwa ostatnie alboomsy z lekka pod publiczkę, ale daję radę. Teledyski są zniewalające, a Till to po prostu wielki kawał męskiego mięska, o nieco "zrytych garach". Wokal ma niesamowity. Z resztą Richard i reszta też w porzo.
Koncert "spodkowy" wspominam dobrze, ale publika zawiodła. Ludzie zachowywali się jak wyjęci z konserw.

Co do:
Rammstein jest spoko. Mam wszytskie płyty. A widzieliście nagranie z któregoś koncertu piosenki : "Buck Dich"? Ochyda, ale piosenka fajna.
- nie zgadzam się. Po prostu pseudoanal. Czym się tu gorszyć.
Gorzej zgorszona byłam gdy zobaczyłam pierwszy raz Giertycha. :sexy:


Najlepszy kawałek. Kilka, m.in. "Du hast", "Heirate mich", "Eifersucht", ze świeższych- mutter'owe "Mein Herz brennt", "Rhein Raus"...a z ostatków "Morgenstern" i "Benzin"

Lubię niemiecki i moze też dlatego lubię Rammstein. Poza kapelkami grającymi gothic, dark wave czy electro...
 

Mafiozo

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Polski
Rammstein jest spoko fajne utworki maja :D a pozatem jedyna Niemiecka grupa ktura mi sie podoba :p
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Rammstein - ma świetne kawałki, zarąbiste teledyski!
Poza tym to jedyny niemiecki zspół (oprócz Crematorów), który mi się podoba :)
 

kolosowska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
rynsztok.
Wszystko co jest związane z Rammstein jest wspaniałe :D
Ale teledyski to wymiatają choc nie które to przyrawiają o dreszcze :D
 

blackandwhite

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Małopolska, Gorlice
Od Rammsteina zaczela sie moja przygoda z 'ciezsza' muzyka :) Dokladniej od Du hast - ten kawalek do dzisiaj zajmuje wysokie pozycje na mojej liscie przebojow :p

Ooo to tak jak u mnie :) od R+ wszystko się zaczeło :)

Lubie piosenki takie jak Morgenstrer. Weises Fleisch, Herzeleid i mogłabym tak wymieniać:)

A słyszał ktoś może czy planują jakiś koncert w Polsce?
 
Do góry