Punk

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
Rozumiem to co maqsz na myśli, ale nie mogę pojąć co mają do punka szkoły państwowe... mógłbyś mi to wytłumaczyć ?

punk walczy z państwem, więc nie powinien korzystać z jego 'dóbr'. to po trochę tak jakbyś mówiła walczę z wszelkimi rzeźniami w Polsce i pracowała w mięsnym.
 

mjut misia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja mam puka w klasie :lol: on słuha tokia hotla :lol:
Muwie wam co za debil z niego ale punka jest wiencmu nik nie podskoczy bo ma glany i wuosy
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
punkrocka nie lubie, aczkolwiek punków tak(nie za to, ze nimi są, ale za charakter)).
***
btw chodzę do klasy z jednym "pancurem", który nie wie co to KSU -.-'
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kwestia takiego ostatnio dość popularnego słowa - tolerancji.
 

ewela1488

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie moge ich....ich ideologi : Murzyn naszym bratem aaaaaaaa kochamy wszystkich.. precz z granicami..jakies takie chore jak by byli cale zycie :cenzura:ani i niewiedzieli co powiedziec;/;/;/;/

Nie sa patriotami powinni szanowac kraj w ktorym mieszzkaja i sie myc:pP i sciac wlosy


nie no po prostu nie cierpie !!!!!!!!

Wiem ze to co napisalam nie trzyma sie kupy..ale nie moge tak napisac bo po prostu az mna trzesie jak o nich slysze ;//;/;/;/
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Kraj w którym mieszkamy sam się nie szanuje , a ludzi nie powinniśmy oceniać pod względem koloru skóry, czy narodowości. Powinniśmy zajrzeć głeębiej w ich serca , poznać ich a nie wydawać mylne wyroki.
 

ewela1488

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kraj w którym mieszkamy sam się nie szanuje , a ludzi nie powinniśmy oceniać pod względem koloru skóry, czy narodowości. Powinniśmy zajrzeć głeębiej w ich serca , poznać ich a nie wydawać mylne wyroki.


Każdy ma inne zdanie na ten temat :) Ja mialam takie same jak ty ale zmienilo sie to wtedy kiedy mlodzi ludzie innej narodowosci..cyganie.. pobili mojego chlopaka bo szedl sobie. lezal w szpitalu kilka tygodni .i jak tu miec szacunek do innych ras jak nawet w naszym kraju czuja sie jak u siebie...Polska dla Polakow i tyle!!
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Kraj w którym mieszkamy sam się nie szanuje , a ludzi nie powinniśmy oceniać pod względem koloru skóry, czy narodowości. Powinniśmy zajrzeć głeębiej w ich serca , poznać ich a nie wydawać mylne wyroki.

Pojedź do ameryki do choćby Compton. Od razu zmienisz zdanie jak cie złapią murzyny i ... dobra nie będę dokańczał.
Jakby czarnuchy przestały gardzić białymi to może też bym przestał nimi gardzić. Zresztą nie rozumiem czemu rasizm jest zarzucany głównie białej rasie? Czarni są biedni? Bo byli kiedyś niewolnikami? I oni teraz mają prawo sie odwdzięczyć? Nie no żal
A w serce to popatrzeć może ci czarny jak ci wbije w klatke piersiową nóż. Wtedy zobaczy twoje serce
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
darnok, owszem murzyni też sa rasistami. nie twierdze, że nie. Uważam tylko, że lepiej byłoby na świecie gdybysmy szanowali się nawzajem, ale tak pewnie nigdy nie będzie...

p.s masz ciekawe poglądy, moze zechcesz dołaczyć do dyskusji w temacie "co myślicie o rasizmie" ? Przydałoby sie tam jakieś nowe, świeższe spojrzenie.
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
darnok, owszem murzyni też sa rasistami. nie twierdze, że nie. Uważam tylko, że lepiej byłoby na świecie gdybysmy szanowali się nawzajem, ale tak pewnie nigdy nie będzie...

p.s masz ciekawe poglądy, moze zechcesz dołaczyć do dyskusji w temacie "co myślicie o rasizmie" ? Przydałoby sie tam jakieś nowe, świeższe spojrzenie.

Oczywiście w pełni się z Tobą zgadzam. Też chciałbym żeby na całym świecie panował pokój, ale do tego jeszcze daleko na tym świecie.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Pojedź do ameryki do choćby Compton. Od razu zmienisz zdanie jak cie złapią murzyny i ... dobra nie będę dokańczał.
Jakby czarnuchy przestały gardzić białymi to może też bym przestał nimi gardzić. Zresztą nie rozumiem czemu rasizm jest zarzucany głównie białej rasie? Czarni są biedni? Bo byli kiedyś niewolnikami? I oni teraz mają prawo sie odwdzięczyć? Nie no żal
A w serce to popatrzeć może ci czarny jak ci wbije w klatke piersiową nóż. Wtedy zobaczy twoje serce


Gwarantuje Ci, że to samo może Cię spotkać w jakiejkolwiek polskiej dzielnicy z rąk Polaka - Twojego wspaniałego rodaka.
Czarni nie są "biedni", są normalni, zwyczajni. Tacy jak inni ludzie. Bez względu na rasę występują niechlubne wyjątki.
Nie widzę zatem powodu, by upraszczać <_<
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Każdy ma inne zdanie na ten temat :) Ja mialam takie same jak ty ale zmienilo sie to wtedy kiedy mlodzi ludzie innej narodowosci..cyganie.. pobili mojego chlopaka bo szedl sobie. lezal w szpitalu kilka tygodni .i jak tu miec szacunek do innych ras jak nawet w naszym kraju czuja sie jak u siebie...Polska dla Polakow i tyle!!
Jak słyszę takie teksty to wstydzę się, że jestem Polakiem. Masz trochę dziwne rozumowanie-podpinasz pod całą społeczność określone cechy, bo jej członkowie pobili Twojego chłopaka? Równie dobrze możesz teraz nie lubić ludzi, którzy noszą takie same ubrania co tamci, albo w ogóle wszystkich mężczyzn- a co...

Co do murzynów to zgadzam się w 100% z jendorem. Może czarni ludzie narzekają na białych i występuje nietolerancja, ale my nie jesteśmy lepsi.

A wracając do tematu (wreszcie!) to punk wygląda jak wygląda, ale właśnie swoim wyglądem, kontrowersyjnym zachowaniem próbują zwrócić na siebie uwagę. Jeśli ktoś ich postrzega tylko jako brudasów, dziwaków nie zagłębiając się w to co najważniejsze-ideologię to pogratulować obiektywnej oceny.
 
Do góry