Punk

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Może to, że punki chodzą ubrani jak obdarte brudasy z irokezami (już rzadziej) które wyglądają jak falista tektura przyczepiona do głowy za pomocą samoprzylepnego papieru dla dzieci z przedszkola.

Już wiesz co mi nie odpowiada, więc pochwal się co Tobie nie odpowiada w Skinheadach?
 
N

Nazer

Guest
Może to, że punki chodzą ubrani jak obdarte brudasy z irokezami (już rzadziej) które wyglądają jak falista tektura przyczepiona do głowy za pomocą samoprzylepnego papieru dla dzieci z przedszkola.
Hahaha, Nie przecze... :D ale co z tego?
Już wiesz co mi nie odpowiada, więc pochwal się co Tobie nie odpowiada w Skinheadach?
Wiesz, ogólnie nie przykładam wartości do tego co kto ma na sobie, heh nie napisałem że mi się nie podoba wygląd skina, 
mistrzu, odpowiadałem na post Kozaka, 
który jak możesz sam możesz stwierdzić napisał: 
nie wiecie co ze sobą zrobić więc chcecie pokazać swiatu przez styl ubioru i wyglądu kim jesteście !
Tego, jak wiesz, dotyczyło moje vice versa, bo wy również nie wiecie co ze sobą zrobić, przez odpowiedni "mundurek", wygląd i jakieś ideologie chcecie się pokazać światu... no i git


Dobra, pokłócimy się jutro, znaczy dziś ale później, ja teraz ide spać, mam jakiś egzamin... z chemii... organicznej... o_O
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Tylko, że my mamy ideały narodowe a nie niszczycielskie. Mamy budować przyszłość dla Wielkiej Polski a Ty mi skaczesz z "jakimiś ideologiami". A wy chcecie tolerancyjnego społeczeństwa z cwelami, złodziejami i h*j wie czym jeszcze na ulicach :/ .
 
N

Nazer

Guest
Tylko, że my mamy ideały narodowe a nie niszczycielskie. Mamy budować przyszłość dla Wielkiej Polski a Ty mi skaczesz z "jakimiś ideologiami". A wy chcecie tolerancyjnego społeczeństwa z cwelami, złodziejami i h*j wie czym jeszcze na ulicach :/ .
Tow. Stalin też miał ideały narodowe, też budował przyszłość wielkiej, zjednoczonej rosji radzieckiej...
Ja chce społeczeństwa gdzie za wyjście na ulice, nie zarobie kosu w plecy tylko za swoje ubranie...
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
czytając co po nie które wypowiedzi uśmiałam się do łez.

po pierwsze. uważacie się za punków, a chodzicie do państwowych szkół, siedzicie w domku jako grzeczne córeczki i grzeczni synowie. ekhm... to jest punk?

po drugie. to właśnie Ci pseudo tru, którzy krzyczą anarchia jest dobra i piszą po murach teksty typu: głód doskwiera zjedz premiera, jako pierwsi wysypali by się i prosili o powrót do demokracji

po trzeci: słucham punk rocka, lecz uważam, że nie jestem ani nie byłam punkiem, chodziłam do państwowej szkoły, mam dom, mam za co żyć, mam co jeść. punk to nie tylko ideologia i ubiór to całe życie.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Tow. Stalin też miał ideały narodowe, też budował przyszłość wielkiej, zjednoczonej rosji radzieckiej...
Ja chce społeczeństwa gdzie za wyjście na ulice, nie zarobie kosu w plecy tylko za swoje ubranie...
Tow Stalin narody łącznie z radzieckim miał głęboko w poważaniu, bo był internacjonalistą i tytanem komunizmu. A to o czym piszesz to nie kwestia ustroju, tylko skuteczności sił porządkowych. W demokracji ochrona obywatela jest słaba, dlatego odrzucam ten ustrój.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
czytając co po nie które wypowiedzi uśmiałam się do łez.

po pierwsze. uważacie się za punków, a chodzicie do państwowych szkół, siedzicie w domku jako grzeczne córeczki i grzeczni synowie. ekhm... to jest punk?

po drugie. to właśnie Ci pseudo tru, którzy krzyczą anarchia jest dobra i piszą po murach teksty typu: głód doskwiera zjedz premiera, jako pierwsi wysypali by się i prosili o powrót do demokracji

po trzeci: słucham punk rocka, lecz uważam, że nie jestem ani nie byłam punkiem, chodziłam do państwowej szkoły, mam dom, mam za co żyć, mam co jeść. punk to nie tylko ideologia i ubiór to całe życie.

Rozumiem to co maqsz na myśli, ale nie mogę pojąć co mają do punka szkoły państwowe... mógłbyś mi to wytłumaczyć ?

Tow Stalin narody łącznie z radzieckim miał głęboko w poważaniu, bo był internacjonalistą i tytanem komunizmu. A to o czym piszesz to nie kwestia ustroju, tylko skuteczności sił porządkowych. W demokracji ochrona obywatela jest słaba, dlatego odrzucam ten ustrój.

Out, wybacz, ale to temat o punk, a nie o Stalinie :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tylko, że my mamy ideały narodowe a nie niszczycielskie. Mamy budować przyszłość dla Wielkiej Polski a Ty mi skaczesz z "jakimiś ideologiami". A wy chcecie tolerancyjnego społeczeństwa z cwelami, złodziejami i h*j wie czym jeszcze na ulicach :/ .

Biale sznurki w glanach oznaczaja naziste. Prawdziwi punkowie takich jak Ty niszcza!!!
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Biale sznurki w glanach oznaczaja naziste. Prawdziwi punkowie takich jak Ty niszcza!!!

:lol: Czyli powiedziałeś wszystko: prawdziwe punki do skończeni idioci!!!!!! Czyżby Hitler nosił białe sznury?? Może Hess?? :lol: Nie wiecie nic o świecie więc szukacie sobie wrogów nic o nich nie wiedząc
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Ja tam dużej różnicy nie widzę czy hakenkreutz czy swarzyca czy swastyka czy znak słońca. Przecież to tylko nazwa a kształt taki sam.
 

maximaxis

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nic do tych ludzi nie mam, sam czasem lubie sobie posluchać ich muzyki. Nie znam zadnego prawdziwego punka, a niestety u mnie w mieście jedyne punki jakich znam to ludzie z mojej szkoły :/ Śmierdzi niestety tutaj pozerstwem więc na temat takich POCZĄTKUJĄCYCH punków nie będę sie wypowiadal. Ogólnie wydaje mi sie to ciekawą kontrkulturą.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ciekawostka. Pojawił się ruch Conservative Punk. W USA popierają Busha. Należy do nich m.in. Michale Graves, w latach 90-tych wokalista horror punkowego Misfits, a dziś lider Gotham Road. W Polsce jest to m.in. Sopel z zine’a „Garaż”. Ostatnio kilku członków
Conservative Punk Division Poland demonstrowało obok NOP i neopogan z "Zadrugi" we Wrocławiu, 21 marca 2007 roku podczas Międzynarodowego Dnia Walki z Rasizmem.
Więcej o nich na ich stronie.
http://www.conservativepunk.net/forum/portal.php
:piwosze: :piwosze: :piwosze: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
Wniosek stąd taki, że obecnie bycie punkiem, niekonieczniw wiąże się z popieraniem lewactwa.
 
N

Nazer

Guest
Ciekawostka. Pojawił się ruch Conservative Punk. W USA popierają Busha. Należy do nich m.in. Michale Graves, w latach 90-tych wokalista horror punkowego Misfits, a dziś lider Gotham Road. W Polsce jest to m.in. Sopel z zine’a „Garaż”. Ostatnio kilku członków
Conservative Punk Division Poland demonstrowało obok NOP i neopogan z "Zadrugi" we Wrocławiu, 21 marca 2007 roku podczas Międzynarodowego Dnia Walki z Rasizmem.
Więcej o nich na ich stronie.
http://www.conservativepunk.net/forum/portal.php
:piwosze: :piwosze: :piwosze: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
Wniosek stąd taki, że obecnie bycie punkiem, niekonieczniw wiąże się z popieraniem lewactwa.
Już kiedyś o nich czytałem i na forum bywałem, klasycznym punkami to oni nie są... jakaś mutacja, ale skoro istnieją nazipunki to dlaczego nei mogą konserwatywni...
outremer powiedz mi dlaczego punk miałby odrazu być lewakiem? Znaczy pomijając dzisiejszą młodzież spod znaku hippie-rasta-vege-ch** wie co-punk... normalny punk to od polityki się odcina, tak myśle...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
outremer powiedz mi dlaczego punk miałby odrazu być lewakiem? Znaczy pomijając dzisiejszą młodzież spod znaku hippie-rasta-vege-ch** wie co-punk... normalny punk to od polityki się odcina, tak myśle...
Jak czytam wypowiedzi punków, albo osób które się za nich podają, to wielu z nich łączy punk z anarchią. Anarchizm zaś jest jednym z odłamów lewactwa.
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
chyba już nie ma prawdziwych przedstawicieli punk'a.
roi się od pseudo punk'ów.
Ale właściwie czy to źle :)?
 
Do góry