Psychozabawa

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Natrina- fajna, miła, raczej spokojna(?), sympatyczna i..ii dobra przyjaciółka? Takie odnosze wrazenie ;p
/btw. czy ja Cie juz kiedys nie opisywalam?! :D/
Milka-fajna dziewczyna, lubie ja, bo ma wlasne zdanie. ;D nie podporzadkowuje sie innym i to sie ceni ;) nie zawsze jest mila i towarzyska, ale czasami tak :D . lubi muzyke
PanDora- nie znam za bardzo ;p podoba mi sie av, miła i w ogole, wydaje mi sie ze lekko stapa po ziemi, nie przejmuje sie wszystkim i czasami ma gdzies caly swiat i problemy (takie odnioslam wrazenie) :D
Johny avocado- gdybym nie przezcytala, to tez bym pomyslala,ze jestes chlopakiem, ze wzgledu na av ;D sympatyczna i zabawa, i wydaje mi sie ze przerwazliwiona i niekiedy obrazona na caly swiat. :D

jeśli kogos urazilam to przepraszam. :p

cos o mnie ?:p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Milka-fajna dziewczyna, lubie ja, bo ma wlasne zdanie. ;D nie podporzadkowuje sie innym i to sie ceni ;) nie zawsze jest mila i towarzyska, ale czasami tak :D . lubi muzyke

cos o mnie ?:p
No zdarza się, że jestem nie miła, ale staram się taka nie być.. ;p

O Tobie? :>
Pisałam wiele razy.. :p
Miła, sympatyczna, spontaniczna, kreatywna, czasami leniwa, kochana, słodka, ale nie naiwna, czasami ma gorsze dni.. ;) ale to jak każdy.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Natrina- fajna, miła, raczej spokojna(?), sympatyczna i..ii dobra przyjaciółka? Takie odnosze wrazenie ;p
/btw. czy ja Cie juz kiedys nie opisywalam?! :D/
cos o mnie ?:p
Może. :p
I raczej wszystko sie zgadza.
{tylko czasem zdarza mi sie zaszaleć. :D}
A coś o Tobie.?
Zdecydowana, zawiedziona, nieszczęśliwa, pozornie silna, ale wrażliwa w środku, która ze wszystkim stara się radzić sobie sama. (?)

Zamyślona,lubi taniec? ma jakiś problem,rozmyśla nad czymś, normalna istota :p
Za tą normalną istotę zabiję. :p
A tak się staram być wyjątkowa. ;(
Coś mi nie wychodzi. :/

A Ty.?
Dowcipna, zabawna, ironiczna, indywidualistka, przejmujesz sie innymi. (?)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
A ktoś jeszcze coś o mnie powie.?

Pozornie silna osobowość,jednak wewnątrz wrażliwa,szukająca oparcia. Niepewna swoich przekonań,jednak dążąca do "poprawy" swoich poglądów i przyzwyczajeń. Czasem wybuchowa jak wulkan,czasem potulna jak baranek. Marzycielka-idealistka?
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
gniyd-fehcram.. wydajesz mi się złośliwą osóbką, mającą własny styl, umiejącą wyrażać swoje zdanie i poglądy. Ironiczna, cyniczna, ale dla najbliższych miła i ciepła.
Ekscentryzm?

Ja?
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Johny avocado- gdybym nie przezcytala, to tez bym pomyslala,ze jestes chlopakiem, ze wzgledu na av ;D sympatyczna i zabawa, i wydaje mi sie ze przerwazliwiona i niekiedy obrazona na caly swiat. :D

Oł. Fenk ju.

W większości się zgadza ;) No cóż ja poradzę.. Taka już jestem, iż niekiedy obrażam się na wszystko :)

Milka's
Hmm.. Nie pamiętam czy pisałam o Tobie :lol:
Chyba tak ;) To już wiesz ;)

Mamy wspólną pasję - muzykę:)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Natrina
Hmm... To może teraz ja napiszę co o Tobie myślę:lol:


Wrażliwa, nie wierzy bardzo w swoje siły, ma małe grono przyjaciół, ale za to prawdziwych.
Niespokojna dusza, możliwe, że trochę zagubiona.
Kocha swoją rodzinę, lubi otaczać się pięknem, nie lubi się nudzić.


I jak ? :D :bag: :lol:
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Natrina
Hmm... To może teraz ja napiszę co o Tobie myślę:lol:
Wrażliwa, nie wierzy bardzo w swoje siły, ma małe grono przyjaciół, ale za to prawdziwych.
Niespokojna dusza, możliwe, że trochę zagubiona.
Kocha swoją rodzinę, lubi otaczać się pięknem, nie lubi się nudzić.
I jak ? :D :bag: :lol:
Wrażliwa - prawda.
Nie wierzy bardzo w swoje siły - jak najwieksza prawda.
Ma małe grono przyjaciół, ale za to prawdziwych - 2 przyjaciółki, które na dodatek są kuzynkami. xD reszta to tylko kumple, którym ew. można sie zwierzyć. ;)
Niespokojna dusza, możliwe, że trochę zagubiona - a nawet bardzo prawdopobone.
Kocha swoją rodzinę - polemizowałabym.
Lubi otaczać się pięknem - dla kontrastu. :p
Nie lubi się nudzić - czasem mi nudy brakuje. :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A coś o Tobie.?
Zdecydowana, zawiedziona, nieszczęśliwa, pozornie silna, ale wrażliwa w środku, która ze wszystkim stara się radzić sobie sama. (?)

otóż to.
reszta nie bardzo,może czasami.
i pogrubiłam też 'pozornie silna', bo..bo jestem taka, że ze wszystkim radzę sobie sama, a niekiedy nie potrafię.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Wrażliwa - prawda.
Nie wierzy bardzo w swoje siły - jak najwieksza prawda.
Ma małe grono przyjaciół, ale za to prawdziwych - 2 przyjaciółki, które na dodatek są kuzynkami. xD reszta to tylko kumple, którym ew. można sie zwierzyć. ;)
Niespokojna dusza, możliwe, że trochę zagubiona - a nawet bardzo prawdopobone.
Kocha swoją rodzinę - polemizowałabym.
Lubi otaczać się pięknem - dla kontrastu. :p
Nie lubi się nudzić - czasem mi nudy brakuje. :)
Myślałam, że gorzej to napisałam :lol:
Uf... Dobrze, że trochę prawdy w tym jest :) Cieszę się :D



A o mnie coś?ktoś? :lol: :bag: Może? :D
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
A o mnie coś?ktoś?

Hmm ciężko tak...nie za bardzo wiem co i jak z Tobą...Ale spróbuję...

Przede wszystkim wydaje mi się,że lubisz chować swoje prawdziwe uczucia,że w różnych sytuacjach przywdziewasz różne pozy >to tylko moje zdanie<... Zdajesz się stąpać twardo po ziemi,choć dość często sprawia Ci to wielki ból. Starasz się na trzeźwo oceniać każdą sytuację i nie podejmujesz decyzji pod wpływem chwili. Masz swoje ideały i wartości,którymi się kierujesz,choć miewasz chwile zwątpienia. Poza tym sprawiasz wrażenie marzycielki typu "sto tysięcy pomysłów na minutę". Mimo wszystko jednak jesteś realistką?
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Hmm ciężko tak...nie za bardzo wiem co i jak z Tobą...Ale spróbuję...

Przede wszystkim wydaje mi się,że lubisz chować swoje prawdziwe uczucia,że w różnych sytuacjach przywdziewasz różne pozy >to tylko moje zdanie<... Zdajesz się stąpać twardo po ziemi,choć dość często sprawia Ci to wielki ból. Starasz się na trzeźwo oceniać każdą sytuację i nie podejmujesz decyzji pod wpływem chwili. Masz swoje ideały i wartości,którymi się kierujesz,choć miewasz chwile zwątpienia. Poza tym sprawiasz wrażenie marzycielki typu "sto tysięcy pomysłów na minutę". Mimo wszystko jednak jesteś realistką?

Nie wiem skąd u Ciebie takie zdolności, ale większość to prawda...
:bag:
 
Do góry