Psychozabawa

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Przepraszam, ale zupełna bzdura jeśli chodzi o mnie :p
Zgadza się tylko walka o swoje zdanei i marzycielka ;)


A Ty?
Marzycielka, spokojna, raczej cicha, wolisz bawić się w towarzystwie przyjaciół, skryta?
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Hmm...
Pierwszy raz się w to "bawię". Liczę na wyrozumiałość.


Milka's ... Siedzi w Tobie dusza artysty, albo bardzo wrażliwego człowieka na sztukę. Sztuka- tu mam na myśli muzykę, malowanie itp.
Nie znam Cię w ogóle, ale myślę, że nie jesteś złą osobą.
Gdy ktoś jest w potrzebie na pewno wyciągniesz pomocną dłoń.
Hmm.. Nie chcesz też być szarym ludzikiem, masz własny sposób na życie i własne poglądy :p
Nie poddajesz się łatwo z byle powodu.


Ile w tym prawdy?:lol:
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Hmm...
Pierwszy raz się w to "bawię". Liczę na wyrozumiałość.
Milka's ... Siedzi w Tobie dusza artysty, albo bardzo wrażliwego człowieka na sztukę. Sztuka- tu mam na myśli muzykę, malowanie itp.
Nie znam Cię w ogóle, ale myślę, że nie jesteś złą osobą.
Gdy ktoś jest w potrzebie na pewno wyciągniesz pomocną dłoń.
Hmm.. Nie chcesz też być szarym ludzikiem, masz własny sposób na życie i własne poglądy :p
Nie poddajesz się łatwo z byle powodu.
Ile w tym prawdy?:lol:

Wszystko poza "nie jesteś złą osobą. Gdy ktoś jest w potrzebie na pewno wyciągniesz pomocną dłoń.". :p
Ta dziewczyna jest arogancka i cyniczna i samolubna. :lol:
I pewnemu chłopakowi dawała kosza przez rok, aż przestał o nią zabiegać.
Tylko, że robiła to tak... Wrednie. :D

A tak wogóle - to Milka's ma dziś urodzinki i może nie powinnam tego pisać ze względu na jej święto. :)

Ale z "Siedzi w Tobie dusza artysty, albo bardzo wrażliwego człowieka na sztukę. Sztuka- tu mam na myśli muzykę, malowanie itp. [...] Nie chcesz też być szarym ludzikiem, masz własny sposób na życie i własne poglądy :p
Nie poddajesz się łatwo z byle powodu." trafiłaś w 10. :D
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Marzycielka, spokojna, raczej cicha, wolisz bawić się w towarzystwie przyjaciół, skryta?

skryta raczej nie :p i nie koniecznie wole sie bawić tylko w towarzystwie przyjaciół ;) reszta sie zgadza

Johnny Avocado no więc zastanawia mnie czemu masz w avku dziewczyny? :mruga: pewnie lubisz przebywać w towarzystwie płci pięknej :p wyrozumiały, troche flirciarz, dobry kumpel z którym można o wszystkim pogadać, sympatyczny, pomocny, otwarty na nowe doświadczenia
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Johnny Avocado no więc zastanawia mnie czemu masz w avku dziewczyny? :mruga: pewnie lubisz przebywać w towarzystwie płci pięknej :p wyrozumiały, troche flirciarz, dobry kumpel z którym można o wszystkim pogadać, sympatyczny, pomocny, otwarty na nowe doświadczenia

Popraw to PanDorko szybko zanim Johnny Avocado to zobaczy, bo to kobieta. :lol:
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Hmm...
Pierwszy raz się w to "bawię". Liczę na wyrozumiałość.
Milka's ... Siedzi w Tobie dusza artysty, albo bardzo wrażliwego człowieka na sztukę. Sztuka- tu mam na myśli muzykę, malowanie itp.
Nie znam Cię w ogóle, ale myślę, że nie jesteś złą osobą.
Gdy ktoś jest w potrzebie na pewno wyciągniesz pomocną dłoń.
Hmm.. Nie chcesz też być szarym ludzikiem, masz własny sposób na życie i własne poglądy :p
Nie poddajesz się łatwo z byle powodu.
Ile w tym prawdy?:lol:
Większość .. :p

Wszystko poza "nie jesteś złą osobą. Gdy ktoś jest w potrzebie na pewno wyciągniesz pomocną dłoń.". :p
Ta dziewczyna jest arogancka i cyniczna i samolubna. :lol:
I pewnemu chłopakowi dawała kosza przez rok, aż przestał o nią zabiegać.
Tylko, że robiła to tak... Wrednie. :D

A tak wogóle - to Milka's ma dziś urodzinki i może nie powinnam tego pisać ze względu na jej święto. :)

Ale z "Siedzi w Tobie dusza artysty, albo bardzo wrażliwego człowieka na sztukę. Sztuka- tu mam na myśli muzykę, malowanie itp. [...] Nie chcesz też być szarym ludzikiem, masz własny sposób na życie i własne poglądy :p
Nie poddajesz się łatwo z byle powodu." trafiłaś w 10. :D
Pff, no wiesz?!
Że niby ja taka jestem?
No.. dziękuje za komplement .. :p


A z tą duszą artysty to chyba prawda ^^,
 

EvenHeavenCries

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Milka's dzieeeki :D

no skoro już wiem, to tak: myśle, że jesteś osobą, która lubi być na bieżąco w świecie mody ;) poza tym walcząca o swoje zdanie, poglądy marzycielka? Kochasz życie, zabawy. Nie przejmujesz sie zbędnymi bzdurami

No tak prawie to jest racja ^^ bo nie jestem w świecie mody - ubieram sie w to, co mi sie podoba ^^ prawda - walce o swoje zdanie chociaż kiedy ktos udowodni mi moj błąd - odpuszczam. Marzycielka - owszem. Lubie życie i uwielbiam zabawy ^^ ttez fakt nie przejmuje sie bzdurami
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Milka's przykro mi ale niestety nie ;)
ale korzystając z okazji napisze coś o Tobie :p
no więc:
czyżbyś kochała muzyke? Słuchasz ją zawsze i wszędzie :p lubisz wyzwania, masz troche lekceważące i olewatorskie podejście do życia, masz niewyparzoną mordke? ;) zgadza sie coś? :D
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Milka's przykro mi ale niestety nie ;)
ale korzystając z okazji napisze coś o Tobie :p
no więc:
czyżbyś kochała muzyke? Słuchasz ją zawsze i wszędzie :p lubisz wyzwania, masz troche lekceważące i olewatorskie podejście do życia, masz niewyparzoną mordke? ;) zgadza sie coś? :D
Ha, wszystko.!
Tak, to moja przyjaciółka, Milena. xD

Hmm.... Johnny Avocado...
Trudne wyzwanie (o, coś dla Milka's xP)...
Lubisz się dobrze zabawić, ale poza zabawą znajdujesz też chwile na rozmyślania, kochasz muzyke i wyczułam w Tobie taką odrobine glamour. :p
Coś z tego jest prawdą.? :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Milka's przykro mi ale niestety nie ;)
ale korzystając z okazji napisze coś o Tobie :p
no więc:
czyżbyś kochała muzyke? Słuchasz ją zawsze i wszędzie :p lubisz wyzwania, masz troche lekceważące i olewatorskie podejście do życia, masz niewyparzoną mordke? ;) zgadza sie coś? :D
Łe, szkoda ;p

A tu się zgadza wszystko.. :rumieniec:
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
ooo przepraszam bardzo! jak to nikt? a ja? :D :D
No wiesz...
Nie wiem czy to się liczy skoro wzięłaś mnie za chłopaka :lol:
Z flirtami to ja mam mało wspólnego ;) BB) :p
Niech Ci będzie :)

Hmm.... Johnny Avocado...
Trudne wyzwanie (o, coś dla Milka's xP)...
Lubisz się dobrze zabawić, ale poza zabawą znajdujesz też chwile na rozmyślania, kochasz muzyke i wyczułam w Tobie taką odrobine glamour. :p
Coś z tego jest prawdą.? :D
Większość jest prawdą:p Największą prawdąz prawd jest to, że kocham muzykę.
Możliwe, iż jestem też troszkę glamour, ale to bardziej tak w duszy niżeli po wyglądzie poznać :p
Hyh, a kto nie lubi się dobrze bawić :lol:
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Większość jest prawdą:p Największą prawdąz prawd jest to, że kocham muzykę.
Możliwe, iż jestem też troszkę glamour, ale to bardziej tak w duszy niżeli po wyglądzie poznać :p
Hyh, a kto nie lubi się dobrze bawić :lol:
Niktórzy wolą wieczór z książką. ;)
Ja np. jakaś impreza itp. to tylko od święta, już wolę siąść przed kompem i obejżeć jakiś dobry film. :)
 
Do góry