przyszłość:P

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kobiety miewają tak zwane humory, wahania nastrojów podczas okresu, ciąży a niektóre cały czas. więc się nie nadają do pewnych zawodów

UWAGA bo nam tu zaraz jakaś feministka wyjedzie . Ale reklama MobilKing i to jest najlepsza ta bez cenzury hehe :D
 

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Z Ziemią będzie ciężko, bo kończą się surowce na codzień potrzebne człowiekowi, np. ropa naftowa, ale z nimi nie będzie problemu, bo powstaje coraz więcej samochodów na elektryczność, dodatkowo naukowcy próbują opatentować tankowanie samochodów śmieciami (patrz: "Powrót do przyszłości 2"). Oprócz tego USA przymierza się do kolonizacji księżyca, co w rezultacie będzie początkiem kolonizacji międzyplanetarnej. Koniec ziemi to jak dla mnie wojna nuklearna i wojna ze sztuczną inteligencją (patrz: "Terminator"). Jednak ludzkość jeszcze będzie długo egzystować we wszechświecie, bo odkrywane są nawet planety poza układem słonecznym, które swoją budową przypominają Ziemię, więc to kolejny punkt do kwestii kolonizacji. Kosmici istnieją we wszechświecie i z coraz dalszym rozwojem technologicznym będziemy przygotowani, jeśli takowi zechcą nas podbić/zniszczyć. Poza tym ważny jest rozwój medycyny, która coraz skuteczniej radzi sobie z wirusem HIV i nowotworami. Kluczem do tego jest genetyka. Za kilkadziesiąt lat wymiana starych organów na nowe lub sztuczne będą na porządku dziennym, więc do tego dochodzi długowieczność, a co za tym idzie wzrost demograficzny, a co za tym idzie wracam ponownie do kolonizacji międzyplanetarnych :) Obecnie nie zdajemy sobie sprawy z postępu technologicznego na Ziemi, ale pomyślcie co będzie za 30 lat skoro jeszcze 30 lat temu tylko bogacze posiadali komputery, a teraz każdy z nas ma go w domu :) Motoryzacja rozwinie się też do tego stopnia, że samochodem będzie można latać (patrz: "Piąty element"). Większość możliwości naszej przyszłości można znaleźć po prostu w filmach science-fiction, bo naukowcy się na tym wzorują i nagle stwierdzają, że nie ma rzeczy niemożliwych :)
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Ja tylko mam nadzieję, że w swojej wędrówce przez kosmos ludzkość napotka na swojej drodze cywilizację, która będzie miała inne priorytety niż nasza (podbój i konsumpcja). I że czegoś się od Nich nauczymy.
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jak robotnik buduje droge i napotyka mrowisko to co robi?? niszczy je , podobnie może być z nami jakś cywilizacje potęrzniejsza od naszej kiedy staniem na jej drodze poprostu nas zniszczy i ludzkosć przestanie istnieć .

Wiec cieszmy się życiem. :D
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Mx700 niestety, ale masz racje :( :( :( ja tak nie chce!!! :( mi sie podoba tak jak jest :D :D :) myslę, że te czasy, w których obecnie żyjemy, są dla nas rewelacyjne, wszyscy nasi przodkowie na takie życie pracowali.
Cóż, ludzie nie zdają sobie sprawy, że niszczą własną planetę i myslę, że niepotrzebnie starają się stworzyć tą sztuczną inteligencję i w ogóle te inne cuda, o których poprzednicy wspominali :/ Dzisiejszy świat nie jest aż taki zły przynajmniej dla większości świata (wiadomo że nie Tybetu,Korei i tych innych państw, które zostały na etapie komunizmu czy braku własnego zdania)
Dobra kończę, choć mógły jescze trochę popisać i się pożalić, ale mówi się trudno. Mam nadzieję, że nic nowego nie wymyślą, co miałoby zmienić ludzkość, czy coś.
Pozdrawiam :)
 

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Faaabi tobie się wydaje, że nasze czasy są wspaniałe, ale to tylko kwestia aklimatyzacji do otoczenia :) Przecież nasi rodzice czasy swojej młodości uważali za dużo lepsze, więc każdy ma odmienne zdanie na temat rzeczywistości... czy jest lepsza czy gorsza? Przyszłe pokolenia stwierdzą, że gorsza. Bo standardy życia za ileśtam lat będą odmienne. Poziom technologii tak pójdzie w górę, że przyszłe pokolenia nie będą sobie bez nich wyobrażały życia... tak jak my nie wyobrażamy sobie życia bez komputera :)
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mx700 dokładnie , ja osobiście bez komórki i internetu nie wyobrażam już sobie życia. Za czasów naszych rodziców telewizorów jeszcze było mało najbogatsi mogli sobie na to pozwolić , nie mówiąc o komórkach komuterach internecie.

A nie było to tak dawno , jeśli w takim tempie będzie szła technologi to za 30 lat , to ja nie wiem co będzie .........
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
ludzie wyginą, światem zaczną rządzić roboty przez nas zaprogramowane.... wszystko będzie podstawiane 'nam pod nos' czyli roboty nas obsługiwac będą, bedą za nas pracować....
w kosmosie odnajdziemy nowe istoty żyjące takie jak bakterie, różne choroby, które przypalętają się z astronomami do Ziemi i nastąpi wymarcie ludności... nie będzie bowiem lekarstwa na te choroby xD
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
W Polsce beda pic wode jak pija teraz, politycy poglupieja do konca, reszta Europy sie na nas wypnie(dzieki naszym politykom), USA wypowie wojne juz chyba wszystkim, Rosja zdechnie(juz zdycha), czeka nas pare przemian ustrojowych na swiecie, eee nie wiem co jeszcze.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Cóż, ludzie nie zdają sobie sprawy, że niszczą własną planetę i myslę, że niepotrzebnie starają się stworzyć tą sztuczną inteligencję i w ogóle te inne cuda, o których poprzednicy wspominali :/

No ok, ale pomyśl sobie ile osób straciłoby pracę, przecież pracuje masa ludzi nad tymi odkryciami, sztucznymi inteligencjami etc. Przecież tworzą również nowe pierdołki :D do samochodów, motorów, komputerów. No to wyłączając te wszystkie cuda mało kto miałby prace.... nie byłoby napraw aut (bo trzeba by było np. silniki nowe montowac - a w koncu te kilka lat temu wyprodukowane by sie wytraciły). JEdnym słowem nie byłoby elektroniki (brak aut, żelazek). Co bys powiedział na takie życie?? :p
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
do 2025 - era światowego pokoju
2025 - 2075 - okres wzmożonych konfliktów przede wszystkim o wode pitną i ropę naftową
po 2075 - wystąpienie technologicznej osobliwości - niewyobrażalny postęp naukowy
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
2025 - 2075 - okres wzmożonych konfliktów przede wszystkim o wode pitną i ropę naftową
Dla mnie nonsens.

Dlaczego?
Woda pitna co najwyżej stanie się bardziej cennym dobrem konsumpcyjnym. Zapotrzebowanie ogromne, surowców do "produkcji" nie brakuje, a więc zaczną powstawać oczyszczalnie i rozlewnie wody jak grzyby po deszczu.

A ropa?
Zabraknie ropy to ludzie wymyślą jakiś silnik na np. wodór.

po 2075 - wystąpienie technologicznej osobliwości - niewyobrażalny postęp naukowy
Już od wielu, wielu lat to się przewiduje i już wiele prognozowanych dat się nie sprawdziło.
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
hej!
czytałam ostatnio Focusa:)
pisali tam o tym, jak może wyglądać wigila roku 2050:/
normalnie szok...mięso in vitro to już chyba przesada
wszytsko wyhodowane sztucznie

możliwe, ze tak bedzie trzeba, ale mnie to przeraża
osobiście ciesze się, że żyje w świecie, gdzie na razie na wigili jest naturalny barszcz i pierogi xD
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
no wiem, że w tych kupowanych są barwniki itp.:p
ale w tym roku musiałam obierać na niego buraki, i przekonałam się jak bardzo są naturalne:D
ale tak czy owak wole to niż jakieś hodowane w probówce
świat niby idzie do przodu, ale czy ten przód jest właściwym kierunkiem to już nie wiem:/
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
A ropa?
Zabraknie ropy to ludzie wymyślą jakiś silnik na np. wodór.
Według Zeitgeist: Addendum (bez rozważania tutaj, czy pozostała część filmu jest w 100% prawdziwa) już teraz mogłyby być popularne samochody na elektryczność i inne alternatywne rozwiązania, ale koncerny naftowe starają się blokować z oczywistych przyczyn te zamysły...
o_O
W sumie ciężko podważyć, że póki jest ropa na świecie, zbyt wielu by straciło $$ na takim rozwiązaniu.

świat niby idzie do przodu, ale czy ten przód jest właściwym kierunkiem to już nie wiem:/
Otóż to :(
 
Do góry