Przykazania Anorektyczki

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale o co Wam chodzi? Ja rozumiem, ze te cale przykazaniato idiotyzm, a autorka chciala nas rozbawic, ale to nie znaczy, ze to jej biblia.. .. i watpie, zeby byla anorektyczka.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mam kumpele z taką przemianą materii jak Martyna. Spałam kiedyś u niej . o 02.00 w nocy obudziły mnie chałasy. Zeszłam na dół do kuchni a tam ??? Szok. Moja kumpela gotowała SOBIE garnek ziemniaków ! Jak to zobaczyłam nie byłam w stanie uwierzyć . Mysłałam że śpie... :przestraszony: Mimo tego i tak jest chuda.
Skąd ja to znam :p
Też mam taką. Je wszystko i zawsze :D A jest taka chuda że ledwo ją widze :}
A co do tematu ... dające do myślenia przykazania, tylko bardziej podobają mi się Tuxa.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
świetne tylko póżneij mozesz wyglądac tak
chuda.jpg

a to już chyba nei bezdie takie sliczne ciałko- obrzydliwe
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
O matko nie wiem czy ktos zakladajac ten post mial wogole pojecie co zrobil.
To jest okropne a ta kobieta powinna sie leczyc szkoda mi jej.
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
O łe, O Fuj !!!!!!!!!!! Tylko jakaś idiotka i prze głuuuuupia dziewczyna może być anorektyczką :/ ANTY ANOREKTYCZKI!!!!
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Tux masz rację.
Rozumiem że chodziło o napisanie co myśli anorektyczka.Powinniśmy jednak ich odciągać a nie namawiac.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Zgadzam się, nei wiedziałam, że w ogóle można tak wyglądać, ona chyba oczu nie ma... Ale serio jej współczuję i rozumiem tego typu kobiety... Nie jestem anorektyczką, chodziło mi o coś innego :p Ale wolę się nie zwierzać ;)
No i zgadzam się, że chude nie jest piękne, ja jestem szczupła (nie chuda!) i mam spore powodzenie u chłopaków. Moi byli lubili jak dziewczyna ma na czym siedzieć i czym oddychać ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ale o co Wam chodzi? Ja rozumiem, ze te cale przykazaniato idiotyzm, a autorka chciala nas rozbawic, ale to nie znaczy, ze to jej biblia.. .. i watpie, zeby byla anorektyczka.
No to się cieszymy, że nie jest anorektyczka, ale takich rzeczy lepiej nie pisać dla rozbawienia bo to wcale śmieszne nie jest.
 

jedyna91

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Białystok
egh, olunia_lw ja rozumiem że może sama nie należysz to anorektyczek ale przez takie pisanie możesz przypadkiem jakąś dziewczynę zachęcić tym i cieszę się że tak dużo osób jest przeciwko anoreksji ;)
 

bronka91

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie zgodze sie. Anoreksja i bulimia to choroby o podłożu psychologicznym
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja sie calyyyy czas obzeram a mimo to jestem szczupkutka... waze "az" 52 kg.... :p
A co do anorektyczek to myusle ze sa totalnie glupie, i zabijaja sie! Ja ich nie rozumiem!! To jest bez senu!!!!!!!!!!
 

Gabi2

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
woj.łódzkie
ANTY ANOREKTYCZKI?!Zgadzam się!!Myślę,że napisanie tych przykazań było bez sensu...Komuś może się wydawać,że wyglądają tak "ładnie",że może zacząć się do nich stosować.Fajnie,że tyle osób ruszył ten temat :) .A teraz do tych,którym choć przez chwilę korzystanie z tych przykazań przeszło przez myśl: nawet nie zauważycie i nie będziecie mogły się z tego wyplątać!!!Lepiej być zdrowym i ładnym(na swój sposób każdy jest ładny!) niż chorym i brzydkim (bo taka chudość nie jest ładna!).A poza tym nie wszystkim podobają sie dziewczyny o zgrabnej figurze,bo każdy ma inny gust :p .
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
No moze jakas tam GARSTKA osob na SWIECIE uwaza ze anorektyczka jest pociagajaca... To jest sama skora i kosci! Bleee! Mam nadzieje ze nikt z Was nie zastosuje sie do tych zasad!
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
o Boże...
te zdjecia są straszne :/
i jakoś nie współczuje jej...
sama tego chciała, chciała być 'chudsza' tak jak inne anorektyczki :/

a co do tych głupich przykazań...
są idiotyczne, ot co... :/


mam nadzieje że nikt ich nie stosuje,a nie nie zacznie stosować... :/
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
JA to wogle nie rozumiem anorektyczek.... bo to ani ladne, ani zdrowe nie jest... mozna sie odchudzac, byc szczuplym (ale nie tak chodym) i zdrowym!!
A co do zdjec.... bez komentarza.... Ale nie mam nic przeciwko tym fotkom tutaj! Bo laski, ktore sie glodza zobacza jakie beda jak nie beda siebie szanowac i sie beda glodzic!!!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ta kobieta nie ma już czasu na leczenie teraz może sobie wybierać kolorek trumienki którą dostanie od kogoś kto o niej będzie pamiętał na gwiazdke <_<
Wyglądałam podobnie na szczęście zrozumiałam że "nie jedzenie" to nie jest dieta (gorzej niż w Aushwitz)...
Ale te przykazania które autorka tematu zamieściła są prawdziwe, ponieważ anorektyczki tak myślą.
Pół roku temu nie chciałam wogóle jeść. Schudłam 17 kg i wyglądałam gorzej niż rozkładający sie szkielet...
TO NIE JEST PIĘKNE
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
mała*czarna ciesze sie, ze doszlas do wniosku, ze to jest okropne i skonczylas z tym :) miejmy nadzieje, ze wiekszac dziewczyn, ktore sie gladza w koncu zmadrzeja!
A co do koloru trumny dla tej kobiety (o ile to cos mozna kobieta nazwac?!) to polecam kolor niebieski, taki podchodzacy pod kolor jej spodenek... <_<
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Masz racje bo "kobiecość" ona już dawno straciła teraz to jest "coś" :/
eh... też mi żal takich , dlaczego do niektórych nic nie może trafić? Zdjęcia , filmy nic nie przemawia :(
Może gdyby stado chłopaków powiedziało takiej że wygląda okropnie bo dziewczyna musi mieć ciało żeby była sexy :)
A te cycyki to wypchane są ... napewno, cała płaska bleet :/
 
Do góry