Przykazania Anorektyczki

M

malina.

Guest
I właśnie przez takie przykazanie anorektyczek dziewczynom robi się wodę z mózgu
Jeżeli jest głupia, to robi jej wodę z mózgu. Ale nie każdy ma obsesję na punkcie swojego wyglądu i nie każdy jest paradoksalnie tak słaby, żeby zabijać się dla wyglądu.
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Anoreksja to choroba, schorzenie psychiczne. Osoba chora na anoreksje bardzo dużo może mówić o tym ile schudła, ile ćwiczyć, jak mało je. Sama chorowałam. Miałam świra na tym punkcie. Mogłam godzinami mówić o tym i podziwiać swój wygląd w lustrze.
Później podczas wyjazdu z znajomymi przytyłam. Było mi wstyd przyznać się przy nich, że nic nie jem. Jak przytyłam, przerzuciłam się na bulimię.
Później wymuszanie wymiotów było już nawykiem. Psycholog pomógł na miesiąc. Sporo przytyłam, bo obżerałam się, ale nie wymiotowałam. Później pękłam.
Teraz walczę z tym, jem supresanty apetytu, aby jeść. Mniej, ale ważne jest, że jem i nie oduczę się znów- jak się je.
 
K

KamilKA01

Guest
Polecam obejrzeć filmik DZIEŃ Z ŻYCIA ANOREKTYCZKI
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R-aU-Q-fp3g
 

Magic_Ina

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak nie mogą jeść to powinny chociaż zwracać uwagę na to co piją, żeby było zdrowe, organizm skądś musi brać witaminy.
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Dziwny temat, dziwna treść ...nie podoba mi sie to
 
Do góry