Projekt - same mięśnie vol.2

Status
Zamknięty.
M

MacaN

Guest
Zarówno 3.11 jak i dziś ( 4.11 ) wykonałem całe wyzwanie sally dla pompek. Po prostu wczoraj robiłem to wieczorem i nie miałem czasu napisać.

Zatem za mna już...9 dni wyzwania. Dziś zrobiłem wyzwanie sally także dla przysiadów ( dotrwałem do 3 przerwy )

5.11.

Ta jest, znów sukces, znów całe wyzwanie sally. To już 10 dzień ;)

6.11 za mną 11 dzień wyzwania sally dla pompek. Dodatkowo zrobiłem dziś 6,8,6,6,7 podciągnięć nachwytem i 3 serie na brzuch na drążku.

7.11 Dziś zrobiłem tylko całe wyzwanie sally dla pompek. Swoja drogą to i tak sukces, bo tak mnie biceps boli, ze masakra :) Zatem już 12 dni z rzędu :)

8.11

13 dni wyzwania sally dla pompek z rzędu za mną. Dziś także tylko wyzwanie sally dla pompek, oczywiście całe. Do bólu bicepsa doszły motyle, Chyba przesadziłem z workoutem 2 dni temu :D
 
M

MacaN

Guest
10.11

Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj pełne wyzwanie sally dla pompek ( a zatem już 15 dni z rzędu za mną ). Przy czym wczoraj jeszcze 10 podciągnięć na raz, z racji wf-u.

11.11

A po marszu niepodległości należy się porządnie... napić? Nieee, ja nie z takich. Wytrenować - ot, co ! 16 dzień z rzędu
 
M

MacaN

Guest
12.11 zrobiłem tylko samo wyzwanie sally dla pompek

13.11

Czyli dziś zrobiłem wyzwanie sally dla pompek ( całe ) + bonus! Po kończącej wyzwanie przerwie podniosłem się i zrobiłem jeszcze 2 dodatkowe pompki :excl:

To naprawdę duży sukces patrząc na to, jak dawali rade Panowie z filmiku. Za mną już 18 dni wyzwania.
https://www.youtube.com/watch?v=41N6bKO-NVI

14.11

19 dzień wyzwania z rzędu. Tym razem zrobiłem całe wyzwanie sally dla pompek i bezpośrednio po ostatniej przerwie wykonałem jeszcze 3 pompki.

15.11

Znów wyzwanie sally + coś. dzis to już + 6 pełnych, spokojnych pompek bezpośrednio po wyzwaniu. BTW. Wiecie, ze te wyzwanie idealnie się pokrywa z finiszem mojego projektu? Cóż... po nim trzeba będzie wymyślic coś nowego.

16.11

Dziś słabiej. Całe wyzwanie sally + 2 pompki bezpośrednio po ostatnim refrenie. 21 dni z rzędu za mną.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
witam, widzę że trenujesz dalej swoje pompki, bardzo dobrze, najważniejsze to trwać w tym co robimy :)
pojawiam się znowu ;)
 
M

MacaN

Guest
Cześć BOSSY, miło Cię widzieć :) Tak, pompki to podstawa dla mnie, ale nadal nie mogę się przełamać, by zacząć regularnie chodzić na drążek. Chyba nie lubię zimna.

Dobrze, dziś, tj. 17.11. 22 dzień wyzwania sally z rzędu. Dziś zrobiłem całe wyzwanie sally + 2 pompki bezpośrednio po ostatnim refrenie.

18.11

23 dzień z rzędu. Dzis wyzwanie sally dla pompek + bezpośrednio po ostatnim refrenie 4 pompki. Do tego jeszcze 11 wykroków na każdą nogę.

19.11

24 dzień z rzędu. Dziś bezpośrednio po ostatnim refrenie w wyzwaniu sally zrobiłem 8 spokojnych, pełnych pompek. To póki co mój rekord.

Swoja drogą tak mnie dziś po tym kłuje w mostku, ze masakra, znów bóle międzyżebrowe się pojawiają, czy jak to sie tam nazywało <_<

Dobra, dziś, tj. 20.11. tylko podstawa, czyli całe wyzwanie sally 25 dzień z rzędu. Dlaczego? Bo opijam zaliczony przedmiot, a po kilku piwach nie trenuje sie tak dobrze :D
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Piwo dobra rzecz, na pewno dobroczynnie wpłynie na nerki :D
 
M

MacaN

Guest
21.11.
26 dzień z rzędu wyzwanie sally


Mimo lekkiego przeziębienia, cała czekolada, kawa i cola o smaku kawy najwidoczniej zrobiły swoje, bo dziś zrobiłem całe wyzwanie sally i bezpośrednio po ostatnim refrenie machnąłem 13 pełnych, spokojnych pompek, czyli łącznie 42 pompki w tak zabójczym tempie. Jak skończę wyzwanie, to zrobię sobie dzień przerwy i machnę maxa w normalnym tempie. Spodziewam się ok. 120 pompek. ( mogę to uwiecznić na filmie w sumie )

22.11

To samo, znów wyzwanie sally i znów pompki bezpośrednio po ostatnim refrenie. Dziś 5 sztuk.

24.11

Wczoraj ( 23.11 ) zrobiłem wyzwanie sally dla pompek, potem bezpośrednio po ostatnim refrenie 8 pompek. Następnie łącznie 16 podciągnięć w 3 seriach ( jakoś nie miałem siły ), 20 pompek szwedzkich i trochę ćwiczenia brzucha. Wszystko na mrozie, pewnie dlatego tak słabo.

no a dziś, tj. 24.11

Całe wyzwanie sally + 7 pompek po ostatnim refrenie :)

25.11

30 dzień z rzędu wyzwanie sally. Dziś jak ostatnia ciota, bo po całym wyzwaniu bezpośrednio po ostatnim refrenie zrobiłem tylko 3 pompki. Jednak jestem przeziębiony.

26.11

31 dzień z rzędu. Jutro prawdopodobnie nagrywam filmik.

Wyzwanie zakończone. Wynik przedstawiam w temacie Same mięśnie w jeden rok vol. 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry