Problem z opadającą erekcją

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja myślę, że jakby było trzeba, to bym poszedł do lekarza. Lepiej dowiedzieć się od specjalisty, niż w internecie wyczytać jakiś głupot od pseudofachowców :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Bardzo słusznie Luphis. Szkoda zdrowia, żeby samemu próbować się leczyć :) Najpierw lekarz potem apteka, potem zdrowie :) A nie na własną rękę jakieś harce po necie ;)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Przy takich problemach jak opisujesz to moim zdaniem powinieneś iść do lekarza. Tu pewnie nie ma profesjonalnych urologów, którzy by Ci mogli pomóc, a i tak lekarz musi zobaczyć "tą sprawę". Polecam wizytę u urologa. Jeżeli się wstydzisz w swoim mieście to możesz jechać do sąsiedniego. On pewnie porozmawia z Tobą o Twoim trybie życia, stresach, dolegliwościach itp. i odkryje coś. Mam nadzieję że uda Ci się to przezwyciężyć i będziesz mógł bez wspomagaczy.
 

rosix

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Jasło
Więc ja coś Ci powiem i zapytam Cie , jak długo trwały kuracje na tych cyklach ? jakie dawki stosowałeś i jaka była częstotliwość injiekcji ? czy stosowałeś po cyklu sermy ? Clomid , tamoxifen ? do tego HCG ? twierdzisz ze masz jedno jądro tylko , nie mogłeś nie wziąć hcg bo to była by głupota ewidentna , i kjesli właśnie tak zrobiłeś jak mówię to się tym załatwiłeś , mam 17 lat , kilka cykli już mam za sobą jednak liczy sie profilaktyka przed i po kuracji o ktorej ty zapomniales i to sa wlasnie efekty tego , zawsze po kuracji nalezy robic badania , poziomu testo , LH , prolaktyny , ty pewnie nie zrobiles , wiec bardzo mozliwe jest ze to wlasnie przez to masz teraz takie problemy , problemy po cyklu nie ukazuja sie dwa ani trzy dni pozniej , moga wystapic nawet do roku po ostatniej kuracji , a jesli wina lezy w twojej psychice walnij sobie z 3-4 browarki aby humor cie zlapal i wtedy sprawdz byc moze to pomoze a jesli nie zostaje wizyta u urologa i nawet mozesz sie przejsc do endo zeby badania testo zrobic ,
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
idz do lekarza, nie pękaj...wiesz ilu facetów ma takie problemy? ;) Poza tym nie ma co się wstydzić lekarza, idziesz i mowisz - "mam problemy ze wzwodem ostatnio, możemy coś na to poradzić? jestem juz tym zmęczony" i już. Przecież seksuolog ci nie zdejmie spodni, nie każe się położyc i nie będzie własnoręcznie sprawdzał twoich zdolności do wzwodu;). Faceci sporo tracą przez to , że boją się lekarzy. Taka wizyta wygląda inaczej niż badanie ginekologiczne;)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
dokładnie to poradziłem 2 tyg temu jak widzisz w moim poście powyżej mistrall. mam nadzieje że chłopy zrozumieją i pójdą do lekarza specjalisty po poradę.
 

Kottonson

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Lekarz to podstawa!!Nic nie pękaj ,bo nie ma powodu...dostaniesz kilka trafnych porad i od razu poczujesz się lepiej psychicznie:)...jeśli chcesz najpier spróbować innej metody masz kilka środków dostępnych w aptekach(nie kupuj nic w żadnych sex shopach ,ani na bazarkach)bez recepty...ja kiedyś brałem Cupido i byłem pod wrażeniem efektów...do tego wizyty u lekarz i na chwilę obecną jestem w stabilnej formie:)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
e tam kupido, to są suplementy diety a nie tam jakieś leki mogące pomóc. jak się ma problem to się idzie do lekarza i on, jak nie pomogą normalnie metody, to przepisuje lek na receptę.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Hahaha...Cupido, na zaburzenia erekcji ;)...rownie dobrze możesz sobie zrobić surówkę z selera albo zjeść przed stosunkiem tabliczke czekolady ;). Masz problem to idziesz do lekarza, a nie ziółka w pastylkach łykasz..
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
jesli ktos ma potrzebe pogadania ze specjalista, anonimowo, zadac jakies pytanie to moze skorzystac ze strony zlotysrodek.com . jest tez troche informacji na temat wspolzycia, zdrowia itd
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
pokazała mi się ich reklama w google i kliknąłem i nwet fajny ten serwis, na pewno będzie jeszcze wiecej treści. dużo daje ta mozliwość kontaktu z seksuologiem;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
pokazała mi się ich reklama w google i kliknąłem i nwet fajny ten serwis, na pewno będzie jeszcze wiecej treści. dużo daje ta mozliwość kontaktu z seksuologiem;)

lekarza to nei zastapi, ale zawsze mozna cos poczytac, dowiedziec sie...moze to pomoze. ja swiecie jestem przekonany, ze najgorsze co mozna zrobic to nierobic nic.
 

burzakos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zgadam się ze stwierdzeniem, że faceci wiele tracą przez strach przed lekarzem, wstyd i takie tam. Warto się przełamywać no i załapać trochę dystansu do siebie, bo w takiej sytuacji niewiele poza tym może pomóc. Plus relaks :) To na zachętę: http://pokazywarka.pl/heur2k/ :)
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Zgadam się ze stwierdzeniem, że faceci wiele tracą przez strach przed lekarzem, wstyd i takie tam. Warto się przełamywać no i załapać trochę dystansu do siebie, bo w takiej sytuacji niewiele poza tym może pomóc. Plus relaks :) To na zachętę: http://pokazywarka.pl/heur2k/ :)
Pan Raczkowski jak zwykle niezawodny..Ciekawe, czy chodzi o jakiś istniejący specyfik czy to czysta fikcja? Bo to pani viagry raczej etykieta "dyskretna" nie pasuje..
 

gawron_polski

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że chodzi o vizarsin, bo on ma postac białych pigułek, podobnych do witamin.. ale głowy nie dam.
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
A o tym dopalaczu akurat nie słyszałem. Dobrze, że ktoś się zorientował, że niebieskie pigułki nie kojarzą się "osobom zainteresowanym" najlepiej, delikatnie mówiąc.
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Ja bym jednak nie dyskredytowała znaczenia takich lekow, bo zawsze moga dzialac jak placebo, ale pewnie w wiekszosci posiadaja zen - szeń czy inne wzmacniające składniki.
My przez pewien okres tez mielismy podobny problem i mój M wziął falumax, ktory jest ziolowy i pozniej było super. A dla mnie liczy się efekt :)
 
Do góry