Problem z opadającą erekcją

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
W sumie ja też się nie znam, bo pierwszy raz słyszę o tych rzeczach. Myślałam, że może mi to coś powie.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest to, żeby działało to, co ma działać. A skład, jak widać, to głównie naturalne składniki. bez zbędnego balastu chemii.
 
B

bajderman

Guest
Iqman wystarczy, kilka tygodni i nie ma problemu - tak to wyglądało u nas. Tylko musicie zadbać o systematyczność. Bo tych kilku tygodniach problem powinien całkowicie zniknąć, powinno się nawet zrobić całkowicie odwrotnie - powróci wydolność sexualna. U nas efekty były nawet dziwne - facet twierdzi, że penis jest odrobinę większy, to trudno mi potwierdzić. Ale na pewno potwierdzę szokujący wzrost możliwości seksualnych...
 

cycleman

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
warto iść do lekarza może, a jak uważasz, że to niekonieczne, to u mnie działa weili. Nie zawiódł.
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Potwierdzam, że zdecydowanie warto iść do lekarza. Mój partner długo się zamartwiał tym, że nie jest w stanie utrzymać erekcji i zupełnie niepotrzebnie, bo problem się rozwiązał po jednej wizycie u lekarza. Partner dostał receptę na maxigrę go i efekt był już po pierwszym zażyciu. Miał normalną, pełną erekcję, żadnego opadania. A do tego na działanie leku nie trzeba było czekać więcej niż kilkanaście minut
 
Do góry