Próba samobójcza

Status
Zamknięty.

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
A ja wlazłam kiedyś do pralki jak byłam mała i schowałam sie przed mamą bo obcięłam bratu włosy... <dość krótko.....> :D
Ale po pewnym czasie mama mnie znalazła tam i dostało mi się za włosy...... A z telewizorem nie miałam przygód.... Kiedyś wyrwałam kabel od głośników w wieży bo mi sie pałętał pod nogami.....
u moich znajomych na imprezce ktoś kiedyś rozwalił głową WC To dopiero było... impreza zakrapiana piwem bez WC.... :D
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No a czym?? Z lekka się nawalił i mu się zasnęło w wc.. :D
Ten co robił tą imprezę tak sie wściekł że gdy tamten płacił za to rozwalone wc to ojechał go o 100 zł...... I stówka w kieszeni.....

A co do Brata to my zawsze mieliśmy nieokrzesane pomysły.....
Kiedyś ja powyciskałam wszystkie kremy jakie były na wierzchu na spodek wymieszałam to i wmówiłam mu że to jest maseczka upiększająca ale jeszcze nie gotowa i musi się jeszcze doprawić stojąc 7 dni an parapecie.....
Po tym czasie zaczęła trochę śmierdzieć i on poszedł sie zapytać mamy czy będzie lepiej wyglądał i znowu mi sie dostało on był ode mnei o rok młodszy.....
W ogóle byłam tak nienośna........
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
No a czym?? Z lekka się nawalił i mu się zasnęło w wc..
Ten co robił tą imprezę tak sie wściekł że gdy tamten płacił za to rozwalone wc to ojechał go o 100 zł...... I stówka w kieszeni.....

dobry interes :)


a co do tematu to lepiej pozyc sobie troszke :) moze wujek IceRime was spotka i pokocha :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Tak!!!! Zawsze o tym marzyłam!!!!! Pójdziesz ze mną na imprezkę??? Zawsze coś sie rozwala może tym razem rozwali się WC
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Czy masz zamiar się upić??????
Bo z pijakami na imprezy nie chodzę..... Trochę alkoholu nie zaszkodzi... Ale z umiarem....
 

Viler

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Kołdrąb
A pytanie do Was czy jesteście chętni po śmierci oddac swoje ograny potrzebującym ludziom np. na przeszczep wątroby itp. ja jestem zwolennikiem takich rozwiązań bo przynajmniej dobry uczynek po śmierci się zrobi dla 2 osoby....
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A pytanie do Was czy jesteście chętni po śmierci oddac swoje ograny potrzebującym ludziom np. na przeszczep wątroby itp. ja jestem zwolennikiem takich rozwiązań bo przynajmniej dobry uczynek po śmierci się zrobi dla 2 osoby....
Jak najbardziej...jaśli komuś miałoby to pomuc to oczywiście!
Przecież po śmierci i tak mi to do niczego nie potrzebne, a dzieki temu może ktoś przeżyć :)
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
Czy masz zamiar się upić??????
Bo z pijakami na imprezy nie chodzę..... Trochę alkoholu nie zaszkodzi... Ale z umiarem....
kto by cie potem odprowadzal? :p


Jak najbardziej...jaśli komuś miałoby to pomuc to oczywiście!
Przecież po śmierci i tak mi to do niczego nie potrzebne, a dzieki temu może ktoś przeżyć :)

:brawo: :) ty to masz dobre serduszko :p ^_^
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja też oddałabym swoje organy po śmierci. Później i tak mi będzie wszystko obojętne, a przy okazji jest szansa, że pomogę drugiemu człowiekowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry