Próba samobójcza

Status
Zamknięty.

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
wicie co wydawało i się , ze to był temat jak pomóc osobom które chcą się zabić a nie podsuwanie im najlepszy pomysłów na to :p
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
kamikatze :p ej to juz lepszy numer z tymi grabkami by byl :D

A sasiad przezyl ?? :)

wicie co wydawało i się , ze to był temat jak pomóc osobom które chcą się zabić a nie podsuwanie im najlepszy pomysłów na to

tak z ciekawosci chcialem wiedziec :)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no juz drugi raz :D
Łohoho no faktycznie :p

a co do tematu to najciezsza smierc samobojcza to utopienie sie we wodzie czy powieszenie <<-- wlasnie powieszen jest nawiecej sam nie wiem czemu wiecej bolu?
Hmm właśnie też tak zauważyłam, że powieszeń jest najwięcej...może wydaje im się(tzn. tym samobójcom), że to jest efektowny sposób, bo np. tabletki...często zdarzało się, że z tego wychodzili, skok z okna-może lęk wysokości czy cuś... :niepewny:

Okok może nie wtajemniczajmy się w to tak dogłębnie :p
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
jezu..ja bym w życiu się nie powiesiła, utopiła, czy wyskoczyła z okna. bałabym sie tego bólu..a tak bierzesz pudełeczko tabletek i po sprawie :D Ale i tak nie polecam :/
Rada dla samobójców: Troszkę więcej optymizmu :)
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
Hmm właśnie też tak zauważyłam, że powieszeń jest najwięcej...może wydaje im się(tzn. tym samobójcom), że to jest efektowny sposób, bo np. tabletki...często zdarzało się, że z tego wychodzili, skok z okna-może lęk wysokości czy cuś...
a bol to tylko przez ulamek sekundy jest potem umierasz :p


Rada dla samobójców: Troszkę więcej optymizmu :)

no i najlepszy sposob :p dla samobojcow :)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
A sasiad przezyl ?? :

Nie została tylko po nim plamka krwi na betonie :D

a bol to tylko przez ulamek sekundy jest potem umierasz :p

no właśnie..... Jak ktoś chce umrzeć to nie boi się bólu....

a co do tematu to najciezsza smierc samobojcza to utopienie sie we wodzie czy powieszenie <<-- wlasnie powieszen jest nawiecej sam nie wiem czemu wiecej bolu?

myślę że spalenie jeszcze musi boleć.... Kto oglądał Oszukać przeznaczenie to wie jak umrzeć!!! :D :D solarka... kocham ten moment :D
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a bol to tylko przez ulamek sekundy jest potem umierasz :p
Noo nie wiedomo, bo można też przeżyć, a wtedy jest gorzej... :niepewny:
Tzn. gorzej pod tym względem, że możesz uszkodzić sobie kręgosłup i żyć na wózku do końca...
Np. miałam w szkole taką dziewczyne co wyskoczyła z balkonu i przeżyła...za to była cała połamana i dłuuuugo leżała w szpitalu...to dopiero ból :eek:
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No trzeba wymyślić taką śmierć żeby można było od razu umrzeć na miejscu... np zamiast skakać z 3 piętra lepiej od razu z 11 lepsze wrażenie ładne widoki an koniec życia :D :D i śmierć na miejscu.....
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
rozwaliłaś mnie tymi 'ładnymi widokami" :lol:
No ale wiesz...nie wszyscy mają takie warunki :p
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
A ja mieszkam w wieżowcu i mogę spokojnie skoczyć z dachy i miec pewność że się zabiję...
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
Noo nie wiedomo, bo można też przeżyć, a wtedy jest gorzej...
Tzn. gorzej pod tym względem, że możesz uszkodzić sobie kręgosłup i żyć na wózku do końca...
Np. miałam w szkole taką dziewczyne co wyskoczyła z balkonu i przeżyła...za to była cała połamana i dłuuuugo leżała w szpitalu...to dopiero ból
dzis slyszalem ze jakis komandos wyskoczyl z samolotu z 2500m i mu sie spadochron nie otworzyl i przezyl wzieli go na obserwacje ale mu nic nie bylo :p :eek:


No trzeba wymyślić taką śmierć żeby można było od razu umrzeć na miejscu... np zamiast skakać z 3 piętra lepiej od razu z 11 lepsze wrażenie ładne widoki an koniec życia i śmierć na miejscu.....


nooo baa xD moze jeszcze na dach ?? :)


Tzn że masz nieładne czy że nie blok????
Ja mieszkam na obrzeżach miasta na 9 pietrze w wieżowcu.... mogę skakać!!!!
mam nadzieje ze tam sa jakies drzewa :)



ja mieszkam w domku jednorodzinnym. Ale żeby nie było: ja nie mam zamiaru się zabijać, ani nic z tych rzeczy

ty mozesz spokojnie skakac :) z parteru tylko :D nic sie nie stanei ja cie uratuje :]



A ja mieszkam w wieżowcu i mogę spokojnie skoczyć z dachy i miec pewność że się zabiję...

juz lepiej wez te tabletki :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry