Próba samobójcza

Status
Zamknięty.

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
A co myślałeś że w dwóch???
Nigdy nie straciłabym okazji żeby sie z Tobą przespać przystojniaku......
To co??
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Heheheh no a co??? :*:*:*
Ale szczerze mówiąc to co ma próba samobójcza do sexu??
No widocznie coś ma!!
:D :D :D :D

Ej ej wypraszam sobie!!!
Ja nad wszystkim panuję!!!
A seks to nic złego!!
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Właśnie nie wiem co ma seks do próby samobójczej dlatego piszę że się wymsknęło spod kontroli :p
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hmm.. po namyśle doszłam do wniosku, że jednak seks ma sporo wspólnego z samobójstwem xP np jak ktoś zostanie zgwałcony to takie myśli samobójcze się mogą nasunąć. o! :D
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Hehhehehe
Wiecie zawsze coś ma!!!!!
Seks jest wszędzie!!
Wszytko ma podtekst erotyczny!!!
Nasza znajomość też!!!
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
I dobrze zrobiłaś z tą babcią, ale myślę, że gdyby naprawdę chciała się zabić to chyba nie pisałaby Ci tego sms-a tylko zostawiłaby jakiś list po sobie. Niestety wiem coś o tym, z doświadczenia. Napewno jest Ona załamana i w ogóle. Nie dziwię się, ale najbardziej Jej pomożesz jak będziesz Ją wspierała, będziesz przy Niej... Zrób coś, żeby Ona zajęła się czymś, nie myślała o Nim. Wyciągaj Ją z domu, albo idź do Niej. Wymyśl coś, że musisz z Nią pogadać, jeśli nie będzie chciała. Że wali Ci się pod nogami...i musi Ci pomóc no nie wiem, tak, żeby poskutkowało. Żeby Ona przestała myśleć. To trochę pomoże, a potem to Ona już sobie w głowie sama poukłada co dalej. Nie martw się. Pozdrawiam :)
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No to zamiast może przyjść po Nią. Przyjdź do Niej. Uwierz mi, że musisz być stanowcza. Musisz Jej pokazać, że bardzo Ci zależy i porozmawiać z Nią ;) Uda się. Zobaczysz, tylko chcij tego i bądź pewna, że wszystko będzie ok. :) Pokaż Jej inną drogę...inny pogląd na życie ;) Będzie dobrze ;) Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry