pro-ana

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Można to nazwać stylem życia albo co...
ale pierwszą myślą jaka mnie naszła była - anoresksja.
Myśle ,że między tymi zasadami a chorobą jest cieniuteńka linia na tyle cieńka że
osoba korzystająca z tych zasad nie skuma momentu kiedy będzie już w sidłach choroby...
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
z ciekawosci raz weszlam na strone poswiecona promowaniu anooreksji... i chcialam sie zarejestrowac... ale juz chyba nie mozna... jestem ciekawa co mysla... i co pisza osoby ktore naleza to 'stowarzyszenia' pro ana... i jak zyja... co robia... itp...


porcelanowe motyle czy coś takiego?? kolezanka mi o tym mowila, i na to forum sie chyba nie da wejsc:/
pro-ana? hmm ale to jest chyba tak, ze kazda jest inna... zyja dazac do spelnienia marzen... niektore popadaja w anoreksje...

Ech. Ja wolałabym nie wiedzieć.
Szczerze to zazdroszcze tym dziewczynom, które mają silną wolę i potrafią tak rygorystycznie się odchudzać.


tak... tez zazdroszcze:]
ze tak potrafia walczyc ze soba...

Można to nazwać stylem życia albo co...
ale pierwszą myślą jaka mnie naszła była - anoresksja.
Myśle ,że między tymi zasadami a chorobą jest cieniuteńka linia na tyle cieńka że
osoba korzystająca z tych zasad nie skuma momentu kiedy będzie już w sidłach choroby...


tez tak mysle... w koncu takie zasady prowadza do tej choroby...
Pro-ana, to styl życia, dażenie do doskonalości, perfekcji, panowanie nad sobą i nad wlasnym ciałem, a przede wszystkim - chęć bycia CHUDYM.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
EMO ANA.... plis tylko nie wpadnij w chorobe . mam nadzieje ze nie przekroczysz tej granicy bo jak każdy o tym wiesz..ze z tego trudno sie wykaraskać :(
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
emo ana jak długo prowadzisz taki tryb życia? (Być może już gdzieś o tym pisałaś, przepraszam ale nie sprawdzałam)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj żebyś mnie przypadkiem nie miała dosyć :D

Ok koniec OT :)

Czy jest ktoś jeszcze stosujący pro anę?
 
Do góry