Prezenty, prezenty, prezenty...

pola_mega

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Mam tego świadomość, no to JBL Creature III wypadają zdecydowanie lepiej, ze względu na ten potężny subwoofer. Cenowo też przyzwoicie około 430 złotych.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja teraz przed zimą przeglądam strony z ciepłymi ciuchami. i tak trafiłam na woolpower, mają masę rzeczy z wełny owczej. no i wypatrzyłam, że mają kalesony takie ciepłe... faceci nie lubią kalesonów, ale tak się zastanawiam, czy jakby dostał w prezencie to nosiłby zimą żeby nie zamarznąć?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Kalesony w prezencie, to możesz podarować tacie albo dziadkowi tak mi się wydaje :p Jeśli chcesz, żeby było mu ciepło w tyłek, to zdecydowanie lepiej i bardziej ochoczo przyjmie bieliznę termoaktywną ;)

Ja poszukuje skórzanego portfela na święta.
 
D

Dosiek77

Guest
Ja poszukuje tableta/tableu ( nie wiem jak to się odmienia prawidłowo) dla męża. Wiem ze podobał mu się tablet Google, ale nie wiem czy to przed świętami wyjdzie. Na oku mam też coś takiego ale też chyba tylko na ebayu dostępny. Ma może któraś z Was takie urządzenie godne polecenia? Koniecznie pracujący na systemie android
 

1ma717

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli masz zamiar kupować tablet to polecam asus Eee pad transformer ale również pierwsza jego odsłona była bardzo ciekawa a przy tym niedroga, więc myślę, że warto się nad nią zastanowić
smile.png
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dosiek77 - pewnie chodzi o nexusa? Mój mąż ma, jest bardzo zadowolony z zakupu aczkolwiek jeśli Twoja druga połówka chce go mieć głównie do czytania czegoś na nim, to zdecydowanie większy ekran, ten 7-calowy niestety męczy trochę wzrok jak dla mnie ;/
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zbaczając troszkę z tematu, jeśli ktoś szuka inspiracji i drobnych upominków świątecznych (choć nie tylko) polecam 'tk max'.
Wszystko w jednym sklepie, dużo ciekawych rzeczy w ładnych świątecznych opakowaniach ale oczywiście nie tylko. Ja tam kupiłam pełno drobiazgów świątecznych :)
Fakt, nie w każdym mieście jest, u nas akurat wielki fajnie zaopatrzony i ogarnięty bez bałaganiarstwa :)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Kamma_N napisał:
Dosiek77 - pewnie chodzi o nexusa? Mój mąż ma, jest bardzo zadowolony z zakupu aczkolwiek jeśli Twoja druga połówka chce go mieć głównie do czytania czegoś na nim, to zdecydowanie większy ekran, ten 7-calowy niestety męczy trochę wzrok jak dla mnie ;/

Nexus to rzeczywiście może być fajny prezent i z tego co widziałam, cenowo nie jest tak źle - mozna go dostać za ok. 900 zł. Ten proponowany wcześniej asus transformer to rzeczywiscie świetna rzecz, ale niestety już różnica cenowa jest znaczna ... No ale oczywiście wszystko zależy od tego jaki się ma budżet na prezenty :)
 

1ma717

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
catalina22 wiesz są jego różne wersje najdroższa kosztuje ok 2000 ale są również i starsze wersje kosztujące ok 1000zł.. a tak w ogóle to w gazecie cd-action w numerze 12/2012, który jest teraz w sklepach jest obszerny artykuł o kupowaniu tabletów, porównanie w kategorii ceny, rozmiaru itd. myślę, że warto go kupić i zobaczyć co doradzają experci :]
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Najdroższe wersje są za grubo ponad 3000zł tego transformera, już tablety przerobiliśmy dość mocno z mężem :) Tak czy siak jeśli ktoś ma budżet na taki prezent to druga połówka na pewno się ucieszy, szczególnie, że faceci lubią gadżety a tablet to typowy bajer ;-)
 

Marta_20009

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
To ja też się podzielę pomysłem na prezent zaczerpniętym zresztą podczas rozmów na forumowisku :). Jest to prezent dla bliskiej osoby - mozaika ze zdjęć - wspólne setki zdjęć, które układają się w 1 obraz. Fajna sprawa, już ponad rok temu zamówiłam i nadal zaskakuje :))
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja dla swojego TŻ chyba rozejrzę się za czymś praktycznym - golarką, bo on wyjątkowo ostatnio narzeka na zwykłe maszynki i może by mu się taki prezent przydał i spodobał :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Kamma_N, przy rozglądaniu się za maszynkami poza ich parametrami rozejrzyj się też za dostępnością i ceną ostrzy do nich. Bo Fajnie mieć taką maszynkę, ale problem pojawia się kiedy trzeba wymienić ostrza... :)
Ja szukam fajnego trymera :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja już prawie wszystkie świąteczne prezenty mam :D
Co do golarki - kupiłam swojemu mężowi, użył kilka razy i odstawił - wygodniej mu zwykłą maszynką.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu, ale chciałam zapytać, czy kupiłyście już prezenty swoim facetom? Uchylcie rąbka tajemnicy i podzielcie sie swoimi pomysłami :). Robicie praktyczne prezenty czy takie bardziej dla przyjemności?
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Święta właśnie niedługo,a ja jestem w totalnej rozsypce:/ Nie mam kompletnie pomysłów dla rodziców,siostry no i chłopaka.Jakaś masakra....jedyne co przychodzi mi do głowy mój facet uwielbia mecze,może uda mi się kupić jakiś bilet na mecz,a jak nie to strój piłkarza,bo jeszcze nie ma.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
a ja mam już prezent, znaczy się kupiłam i dopiero listonosz na dniach przyniesie:D kupiłam po okazyjnej cenie Mam nadzieję tylko że mu się spodoba:D
 

mandarynkowysmak

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
fajnym pomysłem na świąteczny prezent dla najbliższych są np. dla chłopaka/męża vouchery na kolację we dwoje, wspólny wyjazd, kurs tańca. Wiele ciekawych ofert tego typu można znaleźć na zakupach grupowych.
 

palinkaa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
a może wspólny weekend, masaż czy kolację we dwoje? (jako prezent dla Ciebie i dla niego) :) wiele ttakich ofert w fajnych cenach można dostać na zakupach grupowych
 
Do góry