Prezent slubny

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja lubię dostawać ciekawe prezenty i jeśli mam komuś coś kupić to też szukam raczej czegoś oryginalnego, ale jednocześnie praktycznego (zwłaszcza jeżeli to ma być prezent ślubny. Ostatnio znajomej parze wręczyłam własnoręcznie wykonaną kartkę i czajnik, taki trochę old school'owy. Dobrze jest też wiedzieć danej parze się podoba, albo im będzie potrzebne.
 

mała_miss

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja pomyślałam, że głupio kupować coś w ciemno, a z drugiej strony nie chcę pytać kumpeli - co chciałaby dostać, bo to trochę niezręczne :p Dlatego chyba dam jej Kartę prezentową do sklepu Fabryka form. Mają tam różne akcesoria wykończeniowe i ciekawe dodatki więc na pewno się przyda na nowe mieszkanie. Przynajmniej kupią sobie coś co im będzie pasowało ;-)

Mam tylko jeden problem - Za jaką kwotę powinnam kupić tą kartę? Top moja naprawdę dobra koleżanka. Myślicie, że za 500 zł będzie ok? Czy lepiej trochę dołożyć?
Z góry dzięki za radę ;-)
 

arko784

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Może coś tego typu?
//podarkinakartki.pl/c15_sluby.html

Prezenty na kartki czyli coś zupełnie innego. My ostatnio coś takiego kupiliśmy znajomym. Byli bardzo zadowoleni, bo dostali coś zupełnie niekonwencjonalnego.
 

Magda.Mała.Mi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
chciałabym dostać pościel wełnianą Coconti
smile.gif
 

nipsu

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja poproszę fajkę wodną. chociaż ta pościel też mi się podoba:)
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
A wiecie, że ja widziałam o tej pościeli gdzieś artykuł. Chyba na wizażu. Wygląda naprawdę nieźle.
 
A

ann han

Guest
ja na prezent ślubny bardzo chciałabym dostać piękną i luksusową pościel, albo piękne ręczniki. Uwielbiam pościel, którą kupuję w sklepie www.gianniferrara.pl. Chyba nigdy nie powiem, że mam pościeli zbyt dużo. W pięknej pościeli lepiej się śpi, a do tego jakie są cudowne sny. jak będę brać ślub poproszę o zakupienie mi pościeli, która jest dostępna w sklepie gianniferrara.pl. To jest mój wymarzony prezent:)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Dobrze jest kupić młodej parze coś eleganckiego i luksusowego, czego prawdopodobnie nie kupiliby sobie na początek sami. Ja widziałam piękne zasłony, firany, narzuty, pokrowce, rolety i inne tekstylia na dekoria.pl. Eleganckie dodatki są zawsze dobrym prezentem. Zwłaszcza jeśli urządzają właśnie swoje gniazdko. Do sklepu można przesyłać zdjęcia wnętrz i pomogą dobrać wykończenia. Mają swoją szwalnię i szyją na zamówienie z jakiś hiszpańskich tkanin.
 

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Z tego co czytam to większość par chce dostać kasę, a nie po 4 żelazka czy czajniki. Gościom jest niezręcznie dawać pieniądze, to może pójść na kompromis? Napisać listę prezentów ślubnych, które chcecie dostać? Jak dla mnie to jest więcej zalet ale wiadomo, że każdy ma swój gust. Nie wiem dlaczego w Polsce moda na listy prezentów ślubnych nie chce się przyjąć ;/
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Dlatego, że niezręcznie jest narzucać komuś co ma nam kupić... Wiadomo, że nie określa się w niej, że od tej osoby chcę to a od innej tamto, ale goście mają okrojony wybór, a co jeśli kogoś nie stać na to co sobie para młoda wymarzyła? Moim zdaniem lista prezentów to kiepski pomysł. A co do tego, że gościom jest "niezręcznie dawać pieniądze" to nie zauważyłam... Coraz powszechniejsze staje się dawanie pieniędzy i raczej rzadko spotyka się prezenty właśnie dlatego, że ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że najlepiej będzie kiedy młodzi przeznaczą pieniądze na to co sami sobie upatrzą i to będzie dla nich najlepszy prezent...
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja uwazam ze z tą fotoksiązką to fajny pomysl ;)
w koncu jest to prezent na dluzej, zawsze mozna do tych zdjec wrocic i powspominac stare czasy :p
algo inny gadzet ze zdjeciem
ciekawa oferte ma superfoto.pl warto tam zajrzec :eek:k:
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
A co powiecie o takich tacach z nóżkami, wiecie coś w stylu, żeby sobie wygodnie zjeść śniadanko w łóżeczku? ;) Często spotyka się takie w filmach, ale w Internecie nie mogę znaleźć, żeby Wam pokazać...
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Katia22, ale z kasą jest tak samo, że w kopercie od razu widać, ile kto dał. A prezent czasem można kupić ekstra wcale nie za jakieś niebotyczne sumy. Lista prezentów może być fajnym pomysłem, oczywiście jeśli młodzi zamieszczą na niej rzeczy z różnych przedziałów cenowych.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
hehe chyba zaglądasz ludziom do kopert jak wiesz kto ile daje, bo ja nie mam pojęcia i mnie to wcale nie interesuje... ja uważam listę prezentów za nietakt i tyle z mojej strony, a każdy robi jak uważa
 
W

Wonka

Guest
Wiadomo, że najlepiej jest dostać pieniądze. Na ślub i wesele wydaje się tyle kasy, że głowa mała więc niech chociaż w jakiejś tam części się to zwróci młodej parze. No ale są ludzie którzy nie dają pieniędzy i zawsze chcą kupić jakis prezent więc w takiej sytuacji mogłabym dostać jakąś piękną i porządną pościel, albo wycieczkę w podróż poślubną w jakieś ciepłe kraje, albo na piękną wyspę.
 

nekta

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Najlepiej chyba zapytac młodych co chcieliby dostać - jesli powiedzą że kasę, to dajesz kopertę, jak powiedzą, co chcą, to kupujesz i po kłopocie :)
 

DotkaSz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja na zaproszeniach napiszę, iż zamiast kwiatów np. chciałabym dostać książki do słuchania:) zawsze to miło, no i obydwoje będziemy mogli w samochodzie w drodze do pracy słuchać...i słuchania będzie tak na dwa lata;p
 
Do góry