Prezent slubny

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Może nie chciała, a chciał. Jeśli miałbym dostać prezent, a szczerze mówiąc wolałbym pieniądze niż np. 2 tostery i 10 czajników bezprzewodowych. To chciałbym dostać porządną zastawę na stół (sztućce, talerze etc.) Wiem, że to rzecz przydatna i ładna, a sam na pewno prędko nie zdecydowałbym się na zakup.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ja tez bym wolala pieniadze niz lodowke jak to ostatnio moj sasiad kupowal komus to tam
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ta tak samo chciałabym jak czera
bo to jest przydatne no ale każdy by wolał pieniądze niż kilka takich samych prezentów :)
 

agusia300

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!
Chciałam kupić mojemu przyjacielowi prezent i pomyślałam o rzeźbie lodowej. Myślę, że pomysł jest dość oryginalny, a efekt z tego co słyszałam jest niezły. Póki co kręcę się na //www.iceevolution.pl/?site=realizacje. Co sądzicie? Chciałabym zapoznać sie z waszą opinią, bo nie jestem przekonana w 100% do zakupu. Z góry dziekuję.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Jak dla mnie to szkoda pieniędzy na coś takiego. Lepiej kupić coś praktycznego, lub jak się nie ma pomysłu to włożyć gotówkę do koperty.
PS. Pisz polskimi literami., bo kolejnego postu nie będę poprawiał.
 

agusia300

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie sądzisz że to jest na tyle oryginalne że go zszokuje?
smile.gif
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
No ja tez bym była za czymś bardziej praktycznym :)
No ale może to nie jest zły pomysł :) To już zależy chyba od osoby czy byłaby zadowolona z takiego prezentu ale myślę ze pomysł dobry i oryginalny przede wszystkim :p :)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Takie róże to możesz na upartego sama zrobić, nie koniecznie kupować. :]
Uważam, że prezent ślubny powinien być bardziej trwały, bo z taka rzeźba to się zaraz rozpuści, chyba, że para młoda będzie trzymać ją w zamrażarce. :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Też uważam, że prezent praktyczny czy koperta było by lepszym rozwiązaniem. W końcu w większości przypadkach młodzi liczą pokrycie strat finansowych związanych z urządzeniem wesela ;)

A na marginesie - Rzeźba zamrożona, w temperaturze pokojowej wytrzymuje dzięki specjalnej
technologii do produkcji lodu do 8-10 h :| To ta rzeźba po tym czasie umiera, czy jak chcemy przedłużyć jej żywotność to do zamrażalnika się chowa?
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
nie wiem czy oryginalne prezenty na ślub to dobry pomysł.
najlepiej kupić coś co się im przyda albo dać pieniążki niech sobie kupią to co im naprawdę jest potrzebne ;)
 

agusia300

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiecie ze mimo wszystko zrobie jemu taki prezent. Jak beda wchodzic na sale weselna to bedzie stala sobie rzezba i szok hehe. Nie wiem czy jeszcze roze czy moze jakas inna :) Naprawde nikt z was nie mial z tym do czynienia? a Co do praktycznosci prezentu to mam dla nich drugi :)
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Prezent bardzo oryginalny aczkolwiek może lepszy na jakąś rocznice.
Podzielam zdanie innych lepiej coś praktycznego co się przyda młodej parze.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
najlepszy prezent to kasa może mało oryginalny ale przynajmniej za te pieniądze mogą sobie kupić to co oni chcą :)
 

agusia300

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam dla niego mlynek do kawy wygladajacy tak bardzo staro-wiecie klimacik :) i do tego pare roznych rodzaji kaw tez takich baardzo wyselekcjonowanych :) On przepada za kawa dlatego :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
a co myślicie o liście prezentów?? wiem, że zagranicą jest to dosyć popularna metoda. Zaproszeni goście otrzymują listę prezentów jakie chcieliby otrzymać młodzi. co o tym myślicie?

ja to osobiście wolałabym chyba dostać pieniądze. zawsze to można wtedy kupić to co pilniejsze itd. młodzi przecież najlepiej wiedza czego potrzebują.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja też wolałbym pieniądze, ale są rzeczy, które chciałbym dostać jak zastawa, czy sztućce. Bo wiem, że to potrzebne, a samemu trudno się zmusić by coś takiego kupić. Lista prezentów jest trochę taka nachalna, ja bym wolał by rodzina w miarę się dogadała między sobą co dają, żeby np. nie było że dostanę 3 czajniki bezprzewodowe.
 
Do góry