Prezent slubny

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Gdybym mogła sama wybrać sobie prezent ślubny to na pewno byłby to jakiś nowy sprzęt- na przykład lodówka. Myślę,że AGD na prezent zawsze się sprawdza:)
 

c@therine

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też uważam, że pieniądze są najlepszym rozwiązaniem. A zamiast kwiatka można dać winko.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Mi się wydaje, że najlepszym pomysłem na prezent dla młodej pary, jest oczywiście mieszkanie - ale rodzice muszą byc baaardzo zamożni, żeby być tak hojnymi. Na ogół daje się pieniądze młodym, ale jeśli mają mieszkanie, to można też np. dać im kino domowe, albo jakiś fajny telewizor. wydaje mi się, że takie praktyczne prezenty każdej młodej parze spasują.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja zawsze chciałam dostać na prezent ślubny piękny komplet sztućców, coś takiego
//www.carmeno.pl/slub lub ciśnieniowy ekspres do kawy.. a nie dostałam żadnego z tych prezentów i teraz muszę sama sobie je sprawić
biggrin.gif
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Zazwyczaj jak się kupuje prezenty ślubne wybiera się jakiś sprzęt AGD. Dlatego jak ja miałabym wybierać co chciałabym dostać w prezencie ślubnym wybrałabym coś takiego;)
//www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172&prod=99700 bo jest nie tylko praktyczny, ale też ładnie wygląda. Zupełnie nie przypina innych czajników;)
 

Joasia_DE

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Przemyśl
Ja wolałabym dostać gotówkę, więcej by zostało na późniejsze wydatki. Tak się stało że dostałam dom ;/ a nie chciałam bo jest za duży dla mnie i mego chłopaka, a dzieci nie planujemy w naszym życiu. No ale dom tez się przyda, lepsze to niż mieszkanie w bloku hehe.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Hahaha ja bym chciała dostać samochód albo mieszkanie, ale domyślam się że takiego prezentu nigdy nie dostane więc usatysfakcjonuje mnie jeśli ktoś kupi mi przynajmniej porządny ekspres do kawy. ogólnie chciałabym dostać coś praktycznego, ponieważ od zawsze mam wrażenie że brakuje mi w domu wszystkiego, talerzy, sztućców itd. zawsze to odczuwam jak znajomi się zjadą
smile.gif
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Temat dość dawno poruszany, ale pozwolę dodać coś od siebie :)
Nie będę oryginalna mówiąc, że chciałabym dostać samochód, natomiast z mniej kosztownych i oryginalnych (jeśli już o tym wspomniałam) rzeczy polecam elegancką różę 3D o prostym (złożonym) pąku wygrawerowaną w krysztale z własną dedykacją
 
Do góry