preparaty na gardło

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Widziałam w gablocie aptecznej, kolejna była długa - przestudiowałam tam chyba każdy specyfik. :) A zwróciłam uwagę na to opakowanie dla dzieci. :D
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Też jestem zwolenniczką naturalnych pomagaczy na gardło...
 
N

nianiaSweet

Guest
jednak chyba utarło się, że większość preparatów na gardło ma smak miodowy albo ziołowy, co nie każdemu leży, na szczęście w aptekach są już alternatywne smaki pastylek na gardło, ja kupiłam ostatnio nawet o smaku czarnej porzeczki, więc nie trzeba się katować ziołowymi pastylkami.
 
D

Dobrawa

Guest
Nie jestem w stanie się zmusić do płukania bolącego gardła wodą z solą. Stanowczo wolę też tabletki niż aerozol. Z tego co piszecie to większość nazw mi nic nie mówi. Znam tylko tą Fiordę, ale w wersji junior i wtedy smak jest malinowy. Mój synek dostał ją od pediatry przy problemach z nawracającym zapaleniem gardła, ale sama też ją brałam jako suplement.

f-fiorda-junior-pastylki-na-gardlo-krtan-dla-dzieci-smak-malinowy-15pastylek.jpg
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
W wersji dla dorosłych jest porzeczka - polecam. :) No chyba, że dziecku malinkę podjadasz ;)
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
porzeczka, ale smakuje tak bardziej naturalnie, czy czuć mega sztuczny owoc? :( bo to dla mnie jest odrzucające
 
D

Dobrawa

Guest
Jak kupiłam tą Junior to już dobrałam do końca. Teraz mamy tą porzeczkową, bo co się okazało też moga ją brać dzieci po 4 roku życia, a jest jednocześnie i dla dorosłych. Więc można powiedzieć, że takie opakowanie rodzinne. Co do smaku to nie jest intensywny. Raczej nazwałabym go posmakiem porzeczki. Dla mnie jest ok.
 
N

nianiaSweet

Guest
chyba trzeba by było samemu spróbować aby ocenić, czy smak nam pasuje, pastylki kosztują niewiele ponad 10 zł więc zawsze można kupić i spróbować.
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ostatnio musiałam kupić spray ziołowy do psikania na gardło.... a fuuuuuuj :/ ale mam nadzieję że pomoże
 
N

nianiaSweet

Guest
ale nie jesteś skazany na ziołowe pastylki bo Fiorda ma pastyli na gardło zarówno o smaku czarnej porzeczki jak i cytryny, więc masz inny wybór :)
 
D

Dobrawa

Guest
Poza tym nie wiem czemu ludzie nadal myślą, że nie dobry to zazwyczaj najskuteczniejsze. Wydaje mi się, ze te czasy już minęły. Stanowczo wolę skuteczne tabletki i dobrym smaku, który mnie odpowiada niż męczenie się niewiadomo czym.
 
N

nianiaSweet

Guest
no właśnie do niedawna w aptekach można było spotkać pastylki na gardło o smaku ziołowym, co mnie też niestety nie przekonywało, na szczęście teraz jest większy wybór pastylek na gardło o innym smaku niż tylko te ziołowe.
 
Do góry