preparaty na gardło

N

nianiaSweet

Guest
u mnie działają, jestem nauczycielką więc gardło to moje narzędzie pracy, które potrzebuje często wsparcia, może najprościej kup i wypróbuj wtedy ocenisz czy Ci odpowiadają, chyba inaczej nikt nie da Ci gwarancji na ich skuteczność. Poza tym cena tabletek też jest przystępna więc można sobie pozwolić na taki wydatek.
 
E

Elen

Guest
Mnie pomagaja tabletki do ssania- "Envil", a jesli to bardziej rozwinieta infekcja plus zapalenie migdalow to tylko antybiotyk "Duomox."
 
D

Dobrawa

Guest
Z całych sił zawsze trzymaj się od antybiotyków jak najdalej. Powinno się je brać tylko wtedy kiedy jest to naprawdę konieczne. Spróbuj tej Fiordy, bo zamiast leczyć może uda Ci się zapobiegać. Ona jest suplementem, więc wspomaga błony śluzowe gardła i może nie będzie konieczności leczenia, a tym bardziej działania antybiotykiem.
 
E

Elen

Guest
Wiem Dobrawa, ale jak juz mialam ropne zapalenie, to musialam brac antybiotyk. Ale wyprobuje to, co polecasz. Dziekuje. :) <lubie zielone zabki, mam kilka w domu> :D
 
D

Dobrawa

Guest
Też lubie, a że mam na imie Monika to akurat pasuje żaba :) a wracając do tematu to tak. Faktycznie w takiej sytuacji to antybiotyk jak najbardziej. Spróbuj tego co pisałam to może akurat oszczedzi Ci to choroby na nastepny raz.
 
M

maalamy

Guest
Od siebie mogę polecić pyramidonek :), podjadam synkowi jak mnie gardło boli, można też płukanie szałwią zrobić
 
N

nianiaSweet

Guest
maalamy napisał:
Od siebie mogę polecić pyramidonek :), podjadam synkowi jak mnie gardło boli, można też płukanie szałwią zrobić
czyli ten pyramidonek może być i dla dzeici i dla dorosłych, jeden lek dla wszytskich? czyli w takim razie nie potrzeba recepty do zakupu.
 
D

Dorka123

Guest
nie potrzeba, dostaniesz go bez recepty. A co do dawkowania to inne jest dla dzieci i dorosłych, info na pewno bedzie w ulotce albo na opakowaniu
 
Do góry