Praca Chałupnicza

dreeng

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Nie wierze w żadne łatwe pieniądze.
Jeśli interesowałbym się zarabianiem pieniędzy w domu, zainwestowałbym czas w freelancing. Otrzymujesz pieniądze za wykonaną pracę w internecie(lub inna).
Pozrawiam
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Praca przy klikaniu reklam jest opłacalna tylko jeśli znajdziemy dużą ilość osób, które zarejestrują się za naszego linku. Osobiście nie polecam, szkoda prądu.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Wśród prac chałupniczych roi się od cwaniaków, którzy próbują Nas przekręcić pod pozorem wykonania pracy. Kiedyś myślałem, że to fajny sposób zarobku, póki nie dowiedziałem się od znajomych, jakie mieli problemy po wejściu w umowę z firmą, która oferowała takie prace.
 

brach80

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
na chałupnictwo i pisanie tekstów trzeba uważać! często można paść ofiarą oszustów. Ja zapisałem się do wkrótce startującej akcji http://naprawisz.to/akcja gdzie można zarabiać pieniądze za udzielanie rad eksperckich :) w przeciwieństwie do innego rodzaju pracy w internecie, nie wymaga dużo czasu a dodatkowo możesz podzielić się swoją wiedzą z innymi :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Praca chałupnicza, to wiele roboty za grosze, moja mama kiedyś składała żabki do wieszania firan za cały worek, kiedy trzeba było złożyć dwie połówki, zamocować sprężynkę i jeszcze jedną część, zajmowało to kilka godzin a zapłata 16zł, beznadzieja, wychodziło jakieś 1,5 najwyżej 2zł za godzinę, a w internecie ogłoszenia o pracy chałupniczej to tylko oszustwa, bo wszędzie jest napisane najpierw wpłać kasę a potem przyślemy materiały, które nigdy do nas nie docierają a nawet jak dotrą to to co zrobimy musimy sprzedać sami. niby gdzie??
 
S

słaby

Guest
Praca chałupnicza to ściema.Nie ma takiej pracy to tylko naciągacze bazują na naiwnych klientów.Kurde nie mam żadnej pracy i jestem wkurzony nie stać mnie na nic
 

Adam Stonoga

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez szukam podobnego typu pracy nie wiem czy to dobry wątek ale jeżeli macie jakieś uczciwe oferty pracy w internecie lub chaupnictwa to proszę o kontakt astona3@wp.pl
 

renia28

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
<p>nie radze nikomu probowac prac chałupniczych ja sie juz dałam nabrac i jestem sama na siebie zła ze byłam taka naiwna i uwuerzyłam w te piekne słowa &nbsp;ogłoszeniu i szybki zysk nie polecam oszukana</p>
 

ala132

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
wołów
witajcie, ja też próbowałam pracy chałupniczej. W mojej miejscowości pewien facet przywozi druciaki do skręcania. W jeden miesiąc razem z mamą zarobiłyśmy nawet 500 zł, ale siedziałyśmy od rana do wieczora i jeszcze czasem pomagała nam szwagierka. A potem przez miesiąc palce bolały..
Na razie zarabiam troszkę na klikaniu i tłumaczeniu tekstów. Ale nie dajcie się nabrać na pracę chałupniczą, gdzie trzeba wpłacić pieniądze. Raz trafiłam na taką ofertę. Wystarczyło wpłacić 9 zł, więc pomyślałam, że dużo nie stracę. Wiadomo jak się skończyło, 9 zł poszło i tyle.
Może spróbujcie jakiś program partnerski albo kosmetyki(oriflame czy avon).
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Myślę, że praca chałupnicza to naciąganie, ostatnio tez probowałam i niestety zostalam oszukana, a tą kaucję ktora chcą to jest masakra.
 

darekx7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Też uważam że w internecie można spotkać jedynie oszustów, raz jednak widział coś w tym stylu w urzędzie pracy i tu już miałbym większą pewność że nie zostanę wykiwany.
Chałupnictwo to chyba dosyć nowa "dyscyplina", może kiedyś będzie bardziej popularna i "prawdziwa", nie jakieś sklejanie długopisów.
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Wygląda to tak: wpłacasz pieniążki - dostajesz materiały - skręcasz np długopisy i... no właśnie oni je od ciebie odkupują :) ale nieraz oszukują, np nie odkupią bo na razie nie ma zbytu lub są im nie potrzebne i lerzy ci to a firma się wcale nie upomina o odsprzedanie czegoś co już sprzedali tobie :)
 

Pracoholik

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś uważa pracę chałupniczą za wpłacanie pieniędzy na konto oszusta to przykro mi bardzo - tak się chyba nie zarabia, a bynajmniej nie osoba, która wpłaca :p
Praca chałupnicza to dzisiaj coś więcej, temat jest stary, a dokładniej z czasów gdy praca chałupnicza kojarzona była ze składaniem długopisów. Nie warto negować dzisiejszej pracy chałupniczej, bo naprawdę można na tym nieźle zarobić - trzeba wiedzieć jak i gdzie pracować!
 

29AnnaJ

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja pracuję przy obsłudze internetowej i zarabiam tyle ile sobie wypracuję.Internet daje dużo możliwości jak ktoś jest kreatywny i dąży do celu.Wiadomo za nierobienie niczego nikt nie płaci,taki sposób ma przyszłość o ile nie kojarzymy tego ze skręcaniem długopisów.Wybaczcie ale to jest przestarzałe i nie modne.Dodam,że pracuję w firmie która działa w branży medycznej.Nie będę tu reklamować a jak ktoś chce niech odwiedzi w tym dziale mój wpis o tej pracy lub napisze e-mail annajanowska0@go2.pl
 

marysia_01

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukałam anonsów w prasie i po różnych forach związanych z pracą, proponowali jakieś lipne składanie długopisów. Aż w końcu znalazłam solidna firmę www.praca-chalupnicza.chwalciepana.heliohost.org/ dzięki której nauczyłam się wyrobu witraży. Na początku nie wiązałam żadnych nadziei z jakimkolwiek zarobkiem, chciałam znaleźć jakieś hobby dla siebie. Teraz dochód z produkcji witraży stanowi pokaźną część mojego budżetu domowego. Zachęcam do współpracy z firmą Home-work Of International Business, są naprawdę solidni.
 

timo_ti

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może MLM? 0 wkładu własnego, tylko chęci i praca . Polecam FM. Chętnie odpowiem na wasze pytania timo_ti@o2.pl. Pozdrawiam
 
S

spidder

Guest
Czy macie jakieś doświadczenia z pracą chałupniczą ?? Bo przeważnie oferują wysokie zarobki ok. 1000 zł miesięcznie, ale dużo osób narzeka, że to tylko naciąganie i, że tyle sie nie zarabia. Wypowiedzcie się.

Ja nie mam doświadczenia, ale z tego co słyszałem to pole manewru do nadużyć w tej branży jest dosyć duża :(
 
S

spidder

Guest
Co to jest MLM?
Multi Level Marketing - marketing wielopoziomowy
Ale to już przestarzały biznes, są lepsze bez nagabywania rodziny, znajomych i bez sprzedawania cudownych produkutów:)
Dlatego też MLM cieszy się niezbyt dobrą opinią, choć kilka procent osób w tym biznesie rzeczywiście świetnie zarabia
 
Do góry