Praca Chałupnicza

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
u mnie jest takie skrecanie srobek, koleżanka miesiac czasu kreci i kreci, ale naprawde po wiele godzin i dostaje jakies 400zl na miesiac
 

Tomek188

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Na moje to MLM - czyli marketing wielopoziomowy to nie jest najlepsze wyjście na zarabianie bez wychodzenia z domu. Praca chałupnicza, ma to do siebie, że jest wykonywana właśnie w domu, a MLM (jak chociażby sprzedawanie perfum np FM) wymaga kontaktu z innymi. Chyba, że ktoś potrafi przedstawić zapachy perfum przez internet :D
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
A dlaczego pracę chałupniczą zamyka się w kręgu skręcania czegokolwiek za marne grosze? Praca chałupnicza to - jak sama nazwa wskazuje - praca wykonywana w domu. W taki sposób równie dobrze można być programistą freelancerem, pracować chałupniczo i łapać 4-5 cyfrowe sumy od każdego klienta.
 

Azgheros

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Warszawa
Dla mnie praca chałupnicza kojarzy mi się tylko z pracą gdzie firma przekazuje nam jakieś elementy, które musimy złożyć i oni to odbiorą (chociażby te nieszczęsne długopisy). Jeśli nie trafi się na oszustwo to i tak zarobek marny, choć znam wiele teortyycznie normalnych prac, w których zarabia się jeszcze mniej (pozdrawiam kasjerów z Carrefour) - więc dla niektórych osób może być zbawieniem (zaznaczając jeszcze raz - gdy nie trafi się na oszustów). Nigdy praca chałupnicza nie była i nie będzie dobrze płatna!!!

Pozostałe prace wykonywane w domu nazwyma inaczej, bo albo to są prace internetowe, albo freelancering (czy jak to się tam pisze) czy też bardziej twórcze (strony i blogi internetowe).

A ten cały Benefiter o którym tak wspomina Radek - to narzedzie do wysyłania spamu (ha ha ha, podoba mi się ten znaczek z przekreslonym napisem SPAM), jak ktoś lubi tak zarabiac kasę, to prosze bardzo - tylko żeby się później nie zdziwili jak im ktoś rączki i nóżki powyrywa (wirtualne co prawda - ale zawsze to bolesna sprawa, aczkolwiek i tak to lepsze niż ew sprawa sądowa za spamowanie).
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nawet przy takiej pracy trzeba bardzo uważać bo często bywa tak, że ty wpłacasz kapitał początkowy na materiały do pracy a potem nie widać ani twojej kasy ani tego co ci mieli przesłać zwyczajne naciąganie ludzi.. Praca chałupnicza uczciwa w tych czasach nie istnieje nie ma co się oszukiwać każdy nawet ten co daje prace chałupniczą liczy na zysk jak najmniejszym kosztem.
 

Greenstalky

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też od pewnego czasu przeczesuję internet w poszukiwaniu dodatkowego zajęcia, które mogłabym wykonywać w domu - taką mam sytuację, dość krytyczną, zresztą Chałupnictwem też się interesowałam, mając nadzieję, że jest to szansa na w miarę szybkie pieniądze, choć może niewielkie, ale do zarobienia w prosty sposób. Jak dotąd nie znalazłam żadnej poważnej oferty. Te poszukiwania nauczyły mnie jednego: każdą, podkreślam KAŻDĄ, ofertę należy sprawdzić. Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę, jest mnóstwo opinii i informacji w necie. Nie dajmy się oszukiwać. Szkoda tych 8zł czy znaczków. Szkoda naszego rozczarowania.
Jeśli znajdę taką firmę, której można zaufać, to napiszę
W internecie można zarabiać w różny sposób. Są mlm - wcale nie najgorszy pomysł, jeśli komuś to odpowiada. Można pisać teksty, zarabiać na reklamie. Warto poszperać, zawsze można znaleźć coś dla siebie.
Ja zaangażowałam się w nowy, polski projekt. To społeczność konsumencka zorganizowana w sklep internetowy. Zarabiamy dzieląc się dochodem z tego sklepu. Jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji http://f.CB7.pl/#Jasia
Tu naprawdę mogą być spore pieniądze, choć nie za szybko. Jeśli komuś tą informacją pomogę będzie mi miło.
Na pewno dam znać, jeśli znajdę coś wartego uwagi.
 

Greenstalky

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chałupniczej jeszcze nie znalazłam, ale dziś zajrzałam tu, aby podzielić się z Wami miłą wiadomością. Zarobiłam dziś w necie swoje pierwsze pieniądze! Całe 25zł :) Pieniądze niewielkie, ale dla mnie to Wielki Dzień :)) Zarobiłam na wypełnianiu ankiet w Ipsos Access Panels, więc z czystym sumieniem polecam. Pieniądze niewielkie i dość długo się je zbiera, ale są. Same ankiety nie zajmują dużo czasu.
 

burzakos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Chałupniczej jeszcze nie znalazłam, ale dziś zajrzałam tu, aby podzielić się z Wami miłą wiadomością. Zarobiłam dziś w necie swoje pierwsze pieniądze! Całe 25zł :) Pieniądze niewielkie, ale dla mnie to Wielki Dzień :)) Zarobiłam na wypełnianiu ankiet w Ipsos Access Panels, więc z czystym sumieniem polecam. Pieniądze niewielkie i dość długo się je zbiera, ale są. Same ankiety nie zajmują dużo czasu.

a ile czasu poswiecilas zeby je zarobic? bo jesli polecasz to taka informacja bylaby pomocna
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
praca chałupnicza wymaga nawet więcej samozaparcia,dyscypliny,odpowiedzialności,powinna nbyć więc doceniana,a nie ludzi tak pracujący nsą wykorzystywani,robisz coś kilkanaście godzin,a dostajesz marne grosiki,gdzie ntutaj logika?
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Moja znajoma pracuje jako krawcowa, szyje ubranka dla dzieci i sukienki i nie narzeka.
Dobrze zarabia, pracuje wtedy kiedy ona chce.

Wszystko zależy od tego jaką pracę wykonujesz, albo zarabiasz grosze albo sporo.
 
A

arturo1309

Guest
[font=Calibri']Osoby i firmy do współpracy, którym pomogę otworzyć biznes bezinwestycyjny, z możliwością wygenerowania przychodu pasywnego - arturo13@onet.eu[/font]
 

jestemhardkorem

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja również jestem tego zdania, że praca chałupnicza to mała szansa na zarobienie pieniędzy, predzęj zarobimy jakieś pieniądze przy pomocy internetu, ale to też nie takie proste.
 

mania2000

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! oddradzam jakiejkolwiek wspolpracy z firmami ktore skladaja swoje oferty bez podania nr.regon czy nip-u by mozna bylo sprawdzic istnienie tej firmy ja na to uwagi nie zwrocilam kasa przepadla:-(
 

ZwrotPodatku

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Dobrze trafiłeś! Zachęcamy do udziału w Programie Partnerskim: http://www.zarabiaj.tax-pol.pl/

Zarejestruj się i zarabiaj przez polecanie!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: marketing@tax-pol.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Tax-Pol
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
JaGuru napisał:
Moja znajoma pracuje jako krawcowa, szyje ubranka dla dzieci i sukienki i nie narzeka.
Dobrze zarabia, pracuje wtedy kiedy ona chce.
Tylko to jest zupełnie innego typu praca. W tym wypadku faktycznie można dobrze zarobić. Jednak taka praca chałupnicza jak popularne składanie długopisów, czy też bardziej sieciowa praca jak klikanie w linki, oglądanie reklam, to tak naprawdę zwykłe naciąganie. Często trzeba zapłacić za długopisy, złożyć, a następnie najlepiej samemu sprzedać.

Niestety rynek pracy nie jest rajem i prędzej będziemy bezrobotnymi aniżeli znajdziemy pracę w domu :tongue:
 

MissTake

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
1
Wiek
23
Miasto
Greferbergerstan
musaka napisał:
jednak taka praca chałupnicza jak popularne składanie dlugopisow, to tak naprawdę zwykłe naciąganie. często trzeba zapłacić za długopisy, złożyć, a następnie najlepiej samemu sprzedać.
taka praca jak skladanie dlugopisow w ogole nie istnieje, poniewaz dlugopisy sklada sie juz w hurtowni, to samo jest z pracami w stylu wypisywanie kopert czy przyklejanie znaczkow- nie wiem czy kiedys mozna bylo faktycznie tak dorobic ale wiem ze teraz firmy oferujace takie prace to zwykli oszusci.

moja mama wykonuje prace reczne, a potem je sprzedaj- to tez forma pracy chalupniczej, kokosow z tego nie ma, ale robi to co lubi i zawsze jakis grosz z tego wpadnie
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Praca chałupnicza niestety kojarzy mi się wyłącznie z oszustami, którzy żerują na ludziach poszukujących grosza. Z ciekawości wpisałem w wyszukiwarkę i w pierwszych wynikach niestety uzyskałem właśnie takie wyniki jak składanie długopisów, pracę przez internet w korporacji i inne cudowne pensje bez wychodzenia z domu. Jest jednak pewna zmiana - można rzeczywiście znaleźć zlecenia na różnego rodzaju ozdoby, ubrania ;)

Sama też potwierdziłaś że zarobki z takiej pracy są dość marne, a jak się domyślam, to wkład jest w miarę spory. Trzeba wobec tego mieć inny dochód i mnóstwo wolnego czasu jak się domyślam (praca dla emerytów, rencistów).
 

mania2000

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
a dodam jeszcze to ze kontaktowalam sie z pania ktora oferowala domowe zarobki za pomoca wiadomosci meilowych po dokonaniu wplaty na podane konto pani automatycznie zablokowala mnie do kontaktow ze soba wiec ja juz w zadne tego typu propozycje pracy nie wieze i nie proponuje chyba ze znajomy sie tym zajmuje i jest to sprawdzone zrodlo
 
Do góry