Powodzenia na maturze

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
olga....niom siemka laska;))))hihii ej wies ciiom...............JA JUZ MAM WAKACYJKI :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: HIIHI OD WCORAJ JUZ:::::)))))))))))0kurcze niom ja to jest fajnie tak nic nie miec do robienia...nie trza zakuwac...hihih...az mi sie topodoba...niom ale musze wypoczac niom bo w lipcu i w sieprniu idem do roboty::::::))))))))00ihihi to jest moaj pierwsa robota w zyciu i to jesce taka ciezka...hihi...ale siem cieszem ze szok :rotfl: :D ;) chyba walne w tej robocie jak bendme widzila tylu ludzio idacych na plaze niom a ja biedna bendem stac i sprzedawac im jedzenie...juz ja im dam jedzenie.......hiihihi
niom to cekam na opd jak ci tam poslzo dzisiaj...mama nadije ze oki:::::))))))))pozdorowionka...aaa i moaj wena jesce nie powrocila.....ihih..appaapsoe

pozdro for alll...hihi

Tom..hihi...teraz juz mogme dziekowac bo jetem po:::::::)))))))))
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Cześc Kasienka...:D:D:D ....WAKACJE!!!!!!!!!!!! ja tez chce :dezorientacja: :dezorientacja: N no dobra poczeka do tego 24 maj hehe..ale bedzie ciezko..jeszce jak sobie pomysle o przypominaniu czasow i tych odmian na francuski to juz mnie cos trafia :/ :rotfl: ..Achemia...hmmmmmm....chemia nie byla tak zla..nawt ok...hehe chyba okaze sie pozniej, ale bylam tylko na podstawie wystarczy mi to..Gere przeciez rozszerzona piasalm, wiec za chemie rozszerzona nawet sie nie bralam i chyba nawet dobrze, bo podobnos przegieta byla..A to Ty gdzie mieszkasz, ze o plazy mowisz..czy wyjezdzasz gdzes do pracy co.....niezadobrze masz..dosc, ze praca to jeszce na plaxy czy tam blisko plazy hehehe,,,takiej to dobrze :p :p Zycze milej parcy hehe..ale ja tez chyba ide do pracy do taty, matko prza z tata tragizm jak my mamy takie same charakterki i klocimy sie na kazdym kroku hehehe :D :D :D to bedzie dopiero CZAd ;) ....

Jejku ale masz fajnie...kurczaki a taka ladna pogoda sie zrobila, mam nadzieje, ze dotrzyma do wtorku i pozniej tez bedzie sloneczko, bo jak nie................ :zdegustowany: ..No trzymaj sie ........!!!!
Wpadne jeszce tu kiedys heheheheheheheheh :D :D :D

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
siemka OLGA:)))niom wiem wiem ze mam dobize ...sie ma to szczescie;)))jhiihih...slusznie zasluzone wakacyjki:)))hihihi...ale mie martw sie ciebie to tez niedlugo czeka...hihi...niom ale fakt,wspolcuje ci jesce tlosecku niom bo ja sie jzu takk rozleniwilam ze nic nue robime, a jakbym miala jesce zakuwac jakis jezyk,cy wogole ciokolwiek to bm chyab walnela...hihii :rotfl: ale co tam pomysl se ze to juz sostni ,posiedzis troche w domq,trosecku sie wyslilisz niom i cio???...niom i zasluzone wakacyjakI:))))hiihi ;) nie nie ja nie mieszkam nadmorzem,ale tez bardzo daleko nie mam,to jest gdzies z 3h jazdy samochodem...niom kawalek spory jest :/ a jadem do pracy :/ ojjj chyab mi sie nie chce...ale szczerze jakbym miala siedziec i nic nie robic przez 3 czy tam 4 miesiace to bym sie chyab zanudziaala...hihih :] hmmm...do taty idzies>>>fajnie mas...bendziesmogla sie obijac>>>oa ciom bendzies robic>>(jesli mozan wiedziec :)
niom a cty ciom na wakacyjki nie wybieras sie nad morze???ja zaplassma do mnie...hihi..wsystkich znjaomych namawiam zeby wpadli a potem jak juz ktos psyjedzie to pewnie nie bendem miec czasu zeby slowa z nimi zamianic...hiihih :D

wpadnies kiedys???hmm...czy zamierzasz brac ze mnie przyklad i nas tutaj znaiedbywac???hihihii...niom mam nadizje ze nie...ihii

niom fakt pogoda sie cudniasta robi...zara idem na dworek...ale kurcze ja to nigdy nigdy nie mogem sie oplaic zawse jetem blada i juz mnie denerwowoac zaczyna :/ hiiih...niom coz idem na ten dowrek bo w domq zimno ze szok...hihih

pozdrowionka dla Ciebie...i calej reszty ktorej tutaj ostatniom ani nie widac ani nie slychach :rotfl: hiihih
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Cześc Kasienka :).....Buuuuuu.....ja chce juz WAKACJE!! MAM DOSYC, JAK WIDZE TO SLONECZKO A JA W DOMKU PRZY FRANCUSKIM HEHEHE...ale tylko do wtorku ;)..
No baaaaaaaaaa...ze sie wybieram nad morzem, ja tylko tam mge sie opalic bo tu ...tragizm..jestem chyba najbladsza istata w moim miescie, jakby mnie przystawlil do sciany bialej to nie wiem czyby mnie ktos zauwazyl ;) naprawde.....jak to nie ktorzy na mnie mowia hehe corka młynarza, ale to nieprawda :D:D:D...słoneczko poprstu mnie w ogole nie lubi, i co ja na to poradze :(:(:(:(......czyli mam sie czuc zaproszona nad morze do Ciebie rozumiem hehehehe ;);)...dobra koncze na dzis..porozmawiam jak cos dłuzej we wtorek...wtedy bede juz miala moje upragnione WAKACJE!!!!

POZDRAWIAM ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
siemka OLGA:))))NIOM to już niedlugo,niedlugo,bo juz jutro bendzies miec te upragione wakacjyki::)))hiihi :D mowiem ci fajnie jest miec te wakacyjki ...wsysscy jesce jezdza do szklo niom a ja se chose po miescie i nie musm nic robic :p hihii!!!!akle nie sie ucza mlodziki bo potem moze przynajmniej matur zdadza...hihhi :hyhy: niom to gdzie nad morze jezdzis zw sie tak spytam???ja jak zawse jezdzilam w wakacje to roznie,glownie trzesacz,rewal...czasmi kolobrzeg,czy miedzyzroje...niom ale morze jest cudniaste na wakacyjki:)))hihi...niom ty mowis o bladosci?>??hihi...szkoda ze mnie nie widzialas od razu by ci sie humorek poprawil :rotfl: ja to jesce niegyd chyba sie nie opolilam :/ mama to murzynek a ja nie wiem po kim to mam...kleksa...kazdy chodzi opalony jak nie wiemco a ja nawet po calym dniu na slonczu zero :p niom baaa pwadaj do mnie,,,hihi...potrzebuje troche znajomych,bo w koncu kot inny ma mi dawc napiwki :D hihi!!!

oki ja tez ju elcem na dworek bo sie pozno robi a ja niedawno wstalam.......a wrrr i tera mi sie ciagle chce spac.........ihihihi
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
KASIENKA :):):) Hehehehehehe...Mam juz WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :D :D Wreszcie uteskniona wakacje nadeszly hehe...wreszcie sie wyspie hehe..tak od tego zaczne ;)jeku jak to wspaniale przyjsc do domu z mysla, ze to juz koniec nauki hehe....tylko mam nadzieje, ze w styczniu ni bede musiala niczego jeszce raz pisac :p Choc dzis mnie te żabojady (francuzi hehe) wkurzyli...co oni tam jedli jak mowili matko, czesc ustna byla maskakrtczna,,, hehe mam nadzieje ze umiem strzelac ;)...Dobra lae co ja tu pise hehehe...OD DZIS MAM WAKACJE...trzeba sie cieszyc, tylko znowu sie pogoda schrzanila wrrrr :zdegustowany: Ja chce słoneczko choc ono mnie i tak nie lubi..Ja mam to samo co Ty moge lezec godzinami na sloneczku i tak jak sie blada poloze tak wstane wrrrrrrrrrrrrr...najgorsze jest to !!!
A nad morze to gdzie ja bylam hehe..4 razy juz w Jastrzebiej Gorze..lubie to miejsce Hel, Wladysławów i Kołobrzeg...ale w tym roku znowu chce do Jastrzebiej chyba hehehe..okaze sie teraz zyje chwila hehe..ide teraz spac nadrobic hehe BRAKI w SNIE hehe :rotfl: :D Do usłyszenia hehe..papapa..

POZDRAWIAM
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Olga...siemanko laska:)))niom i chwal sie,jaktam ci wakacyjki miaja????niom bo ja miezkam w takiej dosc dziurze niom i czasami idzie sie nudzic.....hiuhhiih...ale co tam kasia pokombinuje i zawse cosik wymysli...hihi :p (hmm..co za skromnosc :p )
ja dopierow wrocilam z miaasta miasta z zakupow...ja juz nie zyje chyba :p to byla porazka..na dworq gdzies jakies z 30`C niom a kaisa jedzie dwoie godzinki w wsamochodzie :/ uuu jhak se to przypomne to az nie mogem..wszystko mnie boli i nic mi sie nie chce.........to bylo straszne...oj jak ja nie polceam zakupkow w taki upał ;)
niom alew jak tam laska juz chyba na pogode nie narzekasz??? :p niom ja juz po tych kilku dzionkach takiej goraczki to juz mam tego dosc...ochhh ja suie chyba nie nadaje na takie pogody....ihihi :]
na razie musem isc wiec po9tem jesce pwnie cosik sie naklika : ;) pozdeowionka...papapsie....

ps...mam nadizje ze wakakacyjki ci fajnie sie zaczely :)
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Czesc Kasieńka!! WAKCAJE zaczely mi sie :cenzura: hehehe....wypad z klas :):):)..pozniej kilka dniu na wsi pod Czestochowa hehe..A dzis wrocilam z Łodzi bylam na jednodniowym wypadzie u znajomgo bylo :cenzura:, :D:D:D:D ledwo zyje upal dzis jak nie wiem co.. hehe nawet sie opalilam i to w cieniu, bo ja to nie trawie takich goraczek na takim sloneczku to ja umieram wrecz wrrr ;););););). A w poniedzialek znowu jade na wiec..mam nadzieje ze bedzie co tam robic hehehe..okaze sie..wiec jak narazie nie narzekam korzystam z wolnego jak tylko moge narazie hehehe...A co tam u Ciebie ??? Co tam porobiasz..? POZDRAWIAM :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hejka OLGA:)))))niom laska niom to faktycnie ostrop zaczelas te wakacyjki:::))))ihihih :p ale ja nie wiem nie za dobrze ci????tyle az balowac????fajnie masss ;) hihi niom ja jesce nie az tak mocno baluje...hihi...na razie oszczedzam kasiorke zeby mnie bylo stac pojechac na dobre bale :rotfl: hihi niom ale w piatek mam andzieje ze poszlaaje i to niezle niom bo w koncu jest tyle jece nieopitych okazji....hihihi :D niom az sie rozmarzylaam.......hiihhi :p :p :p :rotfl: niom ja jak na razie tom do poludnia chosem na dworek na slonecku(zeby jakis kolorkow nabrac---ale nie pomogaga...hihi) niom potem troche w domq niom i wieczorkami oczywiscie szlaejemy na miasteczku :rotfl: :rotfl: hihihi;)niom czyli jak na razie oszczedzam sie :rotfl:

niom to ja zyczem CI zeby tak dalej fajnieee lecilay ci te wakacyjki :rotfl: :rotfl:

pozdrowionka cieplutkie sle...3maj sie cieplutko ;)

[ Dodano: 2005-05-29, 21:21 ]
hihi laska ale chyab zara nam jakis moderator zmieni tamat na "kasienka-olga"...ihihhi :rotfl: :rotfl: bo jakos inni ucichli......ihihi

[ Dodano: 2005-05-29, 21:22 ]
hihi laska ale chyab zara nam jakis moderator zmieni tamat na "kasienka-olga"...ihihhi :rotfl: :rotfl: bo jakos inni ucichli......ihihi
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Hej Kasieńka!!! Wlaśnie wrocilam ze wsi hehehe ale bylo fajnie...nawet pogoda dopisalam...jejku juz mi tam tydzien zlecial ale ten czas leci wrrr....teraz przygotowania do wesela hehehe w najblizszy weekend bawie sie na weselu kuzyna..mam nadzieje, ze bedzie fajnie choc nie lubie takich uroczystosci :/ ale okaze sie hehehe...a teraz powrot do rzeczywistosci czyli do mojego maisteczka...jeku trzeba cos tu porobic zeby nie wypasc z rytmu nie no zart,...Na wsi sobie odpoczelam a Tv naogladalam sie chyba za wszystkie czasy hihihi ;).. nawet ksiazke przeczytalam z wlasnej nie przymuszonej woli..OJJJ jak to dobrze przeczytac cos innego niz lektury szkolne hehehehehe..(hehe ktorych za bardzo nie lubilam i szcerze mowiac nie wszystkie przeczytalam) hehe..no ale.... :rotfl: jeju ale jestem padnieta podroz pociagiem czasami mnie dobija na ale ;)..Cos dzis u mnie pgoda sie zepsulam a ja mam tak chec na kosza..pograla bym sobie..no moze jutro bedzie okazja ;)...

Aco ta u Ciebie jak ci mija czas....pieniazki juz uzbierane na impreze hehe..mi sie koncza zaczyna sie robic zle hihihihihi..ale glowa do gory ;) bedzie dobrze...

Kasia naprawde heheh widze ze tylko my chcemu to pogadac, bo inni maja nas chyba gdzies heheheh.....Nieladnie ...tylko sprobuj Ty mnie tu zostawic sama to zobaczysz hehehe ;) ..A tydzien mnie tu nie bylo i prosze co to sa te ostrzezenia, bo widze ze masz juz jakis na koncie, co zes przeskrobalam hehehe :rotfl:

POZDRAWIAM...:):):):):):)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Olga__, niom kochanie widzis,nir bylo cie tu tydzien niom i mi juz jakies ostrzezenie wlaneli :/ niom ale jak ty moglas mnie na tyle zostawic tutaj???? :( niom ja mam nadzieje ze to sie wiecej nie powtorzy... :niepewny: hihiihih ;)
o ja wesele mas????ojaaa ale fajo :) kurcze tez bym sie wybawila przy takiej wiejskiej muzyce...hihihi...sie znaczy takiej siarawej i wogole ;) hihihi...niom ja tam mialam w tamtym roku dwa weseliska niom i tera jakos nie ma chetnych....ale nie,nie mysl se tam,ja sie jak narazie na to na 200% nie szykuje...hihihi ;) niom to baw sie tam siuuuuuuper niom i wyrywaj fajnych faciokow ;) hihihi
niom tak,jak se przypomne moje wypady na wies to tak samo...tv albo kasiazki,gaetki....ale nie ja nie lubiem takiego czegos,,,bo mi sie zara nudzi...ja tam lubiemjak cos sie ciagle dzieje niom i wogole..cvhyba wies o ciom mi chosi,bo jak pewnie wpadnies zraa w rytm miasta...bale i te sprawy ;) hihihi

niom nawet nic juz nie mow...jejkus jak u mnie jest zimnoooo....a brrrrrrrr....niech mnie ktos przytuli...ihihiih :p nie niom ale pogoda to se zarty stroi,tylko ze mnie to nie smieszy,ja w domq siedzem w kilku najgrubszych swetrach......ihihih ;) niom ale u CIebie chyab tak samo...hihi

niom baaaa...nie tyle co nazbierana kasiorka,ile wyzebrana od mamci :p hihihi...niom ale mowiem ci niezle bylo...krcze niom pporzadzilismy za wszystkie czasy...troche za duzio jak dla mnie...ale co tam,trza sie przygotowac do zycia studenckiego ;) niom niedlugo bedem miec jesce kilka powtorek,wiec u mnie sie zaczyna ostre balowanie/....hihihi....niom a ty jak tam,dalej tak "ostro"???? :]

kurde ale sie rozklilalam...ojjjty moja biedulko musis tera to czytac...hihihi...niom ale mam nadzijee ze sie nie zanudzis ;)

niom to cieplutkie sciski slem.... ;)
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Kasienka...Witam :):):)...Ale sie dzis wyspałam..hehe wstałam o 13:00 hihihi..ale te dnii mnie denerwują....ile to może padac..kurczaki przeciez mamy Wakacje, a pogoda do baniiiiiiiiiiiii wrrrr....pogaoda tylko do spania, ale ile to mozna spac!! :( juz mam dosyc...:(:(:(....nawet nigdzie sie wyjsc nie chce.....

Ju z tak nie imprezuje hehe..na wsi...sie troszke uspokilo..i ten spokoj przenioslam do domku hehe..ale wiesz taka pogoda to nikomu sie nic nie chce, zyje teraz wesele ktore mam w ten wwekend, ale nich mi sie isc..nie przepadam za takimi imprezami a ta muza hehehe...mmmmmmmmm;););)..ale ide z kiolego z ktorym bylam na studniowce, iwc mam nadzieje ze sie wybawie troche bo ludzie to prawie nie bede znala, bo od strony Pana młodego bedzie malao osobo..hehe bo my mala rodzinka jestesmy ;)Okze sie co to bedzie hihihihihihiiiii :rotfl: :D .......A pozniej tzn..w tygodniu mam jakas imprezke klasowa wiec tam sie bedzie chyba cos ciekawego dzialo hehe,,,a poza tym..to nudno..Niech wreszcie sloneczko sie pokarze...bo ile to mozan..

Aco tam u Ciebie..jak tam imprezujesz dalej hehe...pewnie nadal siedzisz w sweterkacj ja tak samo wrrr;(..Odezwij sie bo teraz to mi tylko net zostal z tych nudow hehehe...
POZDRAWIAM GORACĄ hehe :):):):)

[ Dodano: 8 Czerwiec 05, 14:03 ]
przepraszam za literowki hehehe ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Olga__, niom nie martw sie ja tez sie rozespalam ze szok ostatniom....kurcze wstaje po 11 prawie codziennie i potem chose jak jakas narabana........ihihih :p
a wwwrrrrr ta pogoda mnie na serio serio zdenerwowala bo mialam dzisiaj jechac na biwak niom ale taka pogoda ze szkoda gadac,iwec mnie nie puscili...niom ale sie zdenerwowlam...chamstow doslownie...ale teraz planuje imprezke domowa,tylko sie tlosecku bojem niom bo kurcze mieszkam w bloku niom i jakos nie wyobrazam se takiej porzadnej imprezki w tak malej chacie...kurcze nie wiem czy sie oplaca..niom bo jesce niedajboze prawie nic nie wypije i bedem pilnowac chalupy...ihihi...nie niom musem cos wykombinowac ;)
hmm..niom wies ja tez nie przepadam za tego typu muzyka nioom ale co tam,zawse powyglupiac sie idzie i to niezle,jesce jak idzies z fajnym kolesiem niom to juz luksus :p zycem ci suuuuuuuper imprezki :p zdaj potem relacje jak bylo ;) hiihi
niom ja sie oszczedzam,po osatniej imprezce to wole nie ryzykowac ponownie...wies czasami to ja przesadzam i potem padam przez tydzien....hiihi....ale tera jak sie zrobi cieplo,choc troszecze to znowu jadem niom bo w koncu niedlugo juz wyjadem :/ az mi sie niec che.........hiihih...niom ale patrzac na pogode to chyab cieplo sie szybko nie zrobi...niom ale chamstwo doslownie..ale wies nie jest az tak zle,pseice mamy z cztery miesice wakacyjek :rotfl: ...tylko oby nie za dlugoooo :niepewny: hiiihi:)
niom ja tez jak wstaje rano to siadam do kompa i pisem na forum bo rano nie ma ciom robic..wiecorkiem dop wychosem na dworek....
ps.za litrowki nie pseplasaj.,bo ja wiem jak ja pise :dezorientacja: hihihi


niom to tak tak sle taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie gorace usciski.. ;) niom i zobacys juz niedlugo bedzie ciepelko :p
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Cześć Kasieńka :) ojjj..ale jestem padnieta.....w nocy wróciłam z poprawin hehehe> Wesele normalnie pierwsza klas...w życiu byl nie pomysla ze tak bedę sie bawić..hehe normalnie na weselu bylam jedan z ostatnich par ktore zeszły z parkiet..az sam sie sobie dziwie...ale to wszystko dzieki zespolowi bylo extra..i duzo bylo na tym weselu młodziezy, wiec towarzystwo było świetna a muza i ludziska na takich imprezach to podstawa hehehe :):):):) nawet konkurs jeden wygralam normalnie sie wygrało cukierki hehehehe,,zart :)i kumel tez sie sprawdził w tancu, wiec nie załuje ze pojechala. hehehe...

Dzis do 16:00 sobie pospałam...musze to troszke odepspac, ale jeszce dzis mamy klasowa impreze u kolezanki na dzialce wiec ja nie wiem jak to przezyje hehehe..ale moze tam cos procentowego zasiegne hehe..bo normalnie wczoraj mnie wkopali w role kierowcy i w poprawiny normalnie byla abystynecja, ale tez bylo fajnie hihihihihi :D:D:D..jejku ide sie ogarną, bo ktora to juz godzinak a o 19:00 po mnnie przyjezdzaja hehehe, :)

Buziaczki i usciski....napisze jeszce :):):) a Ty jak spedzials weekend?? gdzie balowałas, pochwal mi sie tu :D:D:D

Pozdrowionka ;)

[ Dodano: 18 Czerwiec 05, 22:54 ]
ojjj Kasieńka widze, że Ty tez mnie zostawiłaś :zdegustowany: :( :( :( :zalamany:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
nie no kochana ja cie nie zostawie...nie watp w to nigdy,no pomysl jakbym moglaaa ;) weslam tera tylko na piec minut wiec juz mykam,ale niedlugo wejdem i ci nakilak tyle ze az ci sie nie bedzie chcialo czytac,zobaczys..........ihiuhhi...

buziacki...i niedlugo wracam i pisem... ;)
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
oooo szkoda, miłego wypocznku Kasienka, ale mnie nie byla dopiero dzis wrócilam miłej pracy i zabawy w tych Międzyzdrojach..do usłyszenia jak wrocisz...Ja Ciebie nie zapomne hehe ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
NIOM I CO LASKA bywas jesce na tym forum>>>bo jak zauwazylas,ja wrocilam :papa: niom mam nadzieje ze nie zapomnialas...hihihi :) niom bo jak widzis ja pamietalam o tobie...i tera przesylam ci cieplkutkie pozdrowionka zdnad morza...
a co TAM u ciebie???niom bo ja jesce nie wrocialam do sibie,wcoraj dop psyjechalam do domq i spalam chyba z 15h ale nadal nie jetem soba,wiec wies,wejdem za kilak dzionkow i o wsystkim ci opowiem;)hihihi
ty pis jak tam u cibie,jak balujesz i wogole jak ci te poltorej miesiaca minelo??buzacki
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Hej Kasienka!! Nie zapomniałam o tobie. wróciłam dzis bylam na wsi... teraz mykaz zaraz do kumpeli a wieczorem znowu imprezka...wejde tu jutro i ci wszystko opowiem. Ciesze sie ze juz wrocilas. wreszcie bede miala z kim pogadac :) pozdrawiam buzka do juterka :papa:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom to jutro tez jakos tak wieczorkiem wejdem niom i se wrescie poklikamy....ihihih...niom bo ja juz powolutkuy wracam do mojej dawnej sprawnosci...odzywam....hiihhi...juz neidlugo powinno byc ok :eek:k: :)
niom to do juterka kochana niom to jutro sie nakilkamy za wsystkie czasy,w koncu prawie dwa miesiace mienely wiec bedzie co opowiadac ;)
 
Do góry