Powodzenia na maturze

tigerina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
wracam do tematu...:)
juz za dwa dni pisemne:)))
powodzonka wszystkim zdawaczom i zdawaczkom:D:D
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
aaaaa na pomoc.........jutrooooooo polskiiiiiiiiiiiiiiii...............aaaa ja nie chceeeeee tam iśśśćććććććć!!!!!!!!!!.......jejkuś 3mać kciuki niom...moze to pomoze....pozdrowkiii...3majta sie maturzysci:::::)))))))))jutro pierwsy dzionek probyyyyyy
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
nawzajem kasienka...ale sie boje..wszystko tylko nie polski wrrrrrrrrr,buuuuuuuuu, jejku, ale sie boje TRAGIZM :(:(:(
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
olga............niom wez mi juz nic nie mow...bo mnie sciska w zoladku jak tylko o tym pomysle...jutro to jak chyab razno trzesawicy dostane z nerwow....kurde mam nadzieje ze potem okaze sie ze nie bylo sie cym przejmowac......choc watpie:////.nie dziekuej...niom to ciom,jutro wrazienia opisujemy.....ihihi...mam ndzieje ze benda oki.......papapa
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
hehehe..wrazenie...ja na pewno to obleje, zalamke bede miala i tyle wrrrr.... czemu polak nieeeee :(:(:( nie trawie polak buuuu....a niech tylko poezje mi dowala to ich powystrzelam hehe...a co zdajesz oprocz polaka hehe... :D
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
ja bede jutro trzymac kciuki!! bo moj chlopak pisze.. a od tego wszystko zalezy w naszym dalszym zyciu :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom ogla przede mna jesce matma w pon...niom i potem jescve niemiec i wos...wez mi nawet nic nie mow.........
A TAK WOGOLE TO PORABALO TYCH LUDZI CIOM UKLADALI TE MATURKI???!!!KURDE CIOM TO ZA TEMATY WYPRACOWAN NIOM????!!!!KURDE POTOP...TO TO MASAKRA ALE JESCE UJDZIE NIOM ALE JAK ZOBACZYLAM FARGAMENTY "KORDIANA" I "NIEBOSKIEJ KOMEDII" TO MYSLALAM ZE WYJDEEEEE............A BLEEEEEEE...TO BYLO OKROPNIE....NIOM I OCYWSCIE ODNIESC SIE DO CALEJ LEKTURY...A NIOM POWIEDZCIE MI JAK JA MAM SIE ODNIESC OD TEGO CIOM MIALAM PONAD ROK TEMU??????????!!!!!!!!!!!!!!!.......kurde dajcie lepiej te wyniki...bo chyba zawalu dostane jak bendme tak czekac w niepewnosci.......pozdro dla maturzystowwwww........3majta sie:))))))))))
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Cześc Kasienka....!!!! Widze, że masz podobne odczucia do tego polaka co jaaaaaaa!!! wrrrrrrrrr......... CI CO TO UKŁADAJA TO SĄ NIENORMALNI!!!! ja jak zobczylam "POTOP" to juz mi bylo goraco..a jak "KORDIANA" I "NIE-BOSKA KOMEDIE" to juz mdlalam wrrrrrrrrrrrr........ przeciez oni sa świrnięci...przecie wiadomo, ze to są najgorsze lektury dla normalnego zwyklego MATURZYSTY ... przeciez to bylo wieki temu... caly rok wstecz jak nie dlaej..CHYBA jeszce nigdy takiego dennego wypracowania nie napisalam buuuuuu......Ale slyszalas fajny temat mieli na rosrzerzonym o Żydach..to byl temat a nie to co na podstawie buuu... a ja oczywiscie tylko podstawe machalam, nigdy polaka nie lubilam a teraz tym bardziej !!! Mama nadzieje, ze tylko to zdam, bo jak nie to nie wiem co zrobieeeeeeee!!!!!

ŻYCZĘ CI POWODZENIA NA MATMIE......!!!!!!!

ja nastepny egzamin mam dopiero 16 hehe...gere hehe potem chemie i na zakonczenie FRANCUSKI... niestety ja koncze mature dopiero 24 maja buuuuu

a pozniej czekan na wyniki ja UMRE do tego czasu hehehehe

pozdrawiam, odezwij sie jeszce :):):)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!! :):):):)

[ Dodano: 5 Maj 05, 18:48 ]
OJJJJJJJJJJJJ.. ale sie rozpisalam chyba po tej maturze dzisejszej wenne dostalam hehehe <zart> !!!
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Witam wszystkich ludków :) Temat: Matura... zdaje ją za rok a już się boję :/ :( życze wszystkim szczęścia ,mam nadzieje ze każdy z Was zda ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Olga.........hihii....niom siemka...wezz jak se psypomne ten polski to serio serioo az mnie trzescie...niom lektury przywalili z kosmosu,nie wiem kto wogole wiedzial o co w nich chosi...bo do teh grupy z pewnoscia nie nalezalam je..ihih...wez a ztera to misie smac chce z tego,zwała jak nic::::::))))))))niom wez tez zaluje ze nie poszlam na rozszerzony niom bo on byl prostszy od podstaw..kurde jak mozna dac na podstawei takie nudy a na rozszerzonym taka latwizne???psecie jak ja wyszlam po 2godzinnym pisaniu na teamt cegos co mnie woglle nie inetresuje niom to marzylam tylko o domq........ihihi....niom a o Żydach to bym mogla pisac,,,to mnie zawse interesowala,,ciekway temat...zreszta mialam na ich temat prezentacje na ustnym polaki wiec bym kurde zablyszczala na tym rozszerzonym....ihihih::::)))))))))
gegra,chemia>?>>>ejjjj na nciom ty sie wybieras na studia>>>ojja niezle se wybralas...hihi..ale zreszta ciom tam,tez mialam zdawac chemie ale se odpuscialam,leniea zalapalam na koniec liceum.....ihihih
wez jak ja sie boej tej matmy ze SZOK:::::::(((((((((kuzde i mialam jesce pisac orzszerzona a tu polosee...kilka dzionkow psed egzaminem niom a ja robie 5zdan na 12:::::((((..podstawwowych ocywiscie:::(((((((Zalamac sie idzie...juz chyab nie mysle nawet o rozszerzonym.....
franuski>>.ejjjj to ty jakas zdolniacha chyba jestes.,,,,,,,,ihihhi
niom a za powodzonka nie dziekuje stanadardowo::::::))))))))kurce cego nas ta matura uczy...zero kulturki.....ihhii :p
niom to 3maj sie tam...a ja zara idem sie za zadanka z maty brac...::::(((((((((a wrrrrrrr juz mi sie nie chceeeeeee :/ ...ale ciom tam.,,,zawse do przodu(mam nadzieje....... :D
ejjjjjjjjjj A CIOM JUZ NA TYM FORUM NIE MA MATURZYSTOW?????EJJJJJ NIOM PISAC JAK WAM POSZLO......IHIH...PODROOOOOOOOOO
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
cześc Kasienka hehehe....no ja tez jak sie dowiedziam, ze Żydzi byli na rosrzerzony to wrrrrrrr....choc ja nigdy nie myslam o tym, zeby wejsc na rozrzerzony polak to nie moja bajka hehe jeszce z moja dysortografia hehe dobra polak bleeeeeeee.... a le to bylo niesprawiedliwe taki temat dowlic na podstawie a taka proscizna na .............!!!!! :(:(:(:( tragizm!!! na ale hehehe..tak widocznie musialo byc.. tylk teraz trzeba to zdac heheh

ja zdolniacha, ale gryps hehehehehe...kto tu zdolniach, kto tu matme zdaje!!!!!! Mata heheh tragizm, cztery mialm z niej, ale zeby cos z niej umiec to 0 hehehe..tragedia.3 lata bibalaam na matmie hehe....a wybralam chemie i gere... bo ide na ochrone srodowiska chyab jak zdac ta mature w ogoe..a mialam do wyboru mate, fize, gere, chemie lub bile..wiec wzielam z tego jak dla mnie najlatwiesze przedmioty..Bo u mnie bila to bylo spanie przez 3 lata tak jak na macie hehe..choc bylam na profilu biol-chem ehhehe........

A co do lenia to nie przejmuj sie ja mam takiego samego..gere mam 16 hehe a jestem na skalkach hhehe..ciekawe jak ja to zdam i jeszcze rosrzerzony eheheh....!!! dobry gryps :):):) ....jak mi dowal tez taki kosmos jak na polaku to juz nie wiem co zrobie wrrrrrrrrrrrrrrrr :(:(:( a co do francuza to hehehe,,,, mialam go w gimnazju a teraz w liceum, wiec cos tam sie umie..na pewno wiecej niz angola..A Ty niemca zdajesz..jak dobrze pamietam..hehe i kto tu zdolniacha jest..hehehe....

no to jeszcze raz zycze powodzonka hehe..ale nie dziekuje heh...

#maj sie cieplutko..i zdaj relacje z maty hehehe..pamietaj...ale jak cos to na inny temat niz matura tez chetnie pogadam, bo ten temat to juz mnie dobija :):):):):)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!
 
Z

Zając Poziomka

Guest
UFFF...Dobrze że ja to już mam dwa lata za sobą

Kurcze pomyłka 3 lata - motyla noga jak ten czas leci
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Kasienka TRZYMAM JUTRO ZA CIEBIE MOCNO KCIUKI powodzenia na MACIE....!!!! :D :D :D

pozdrawiam wszystkich ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Ogla...siemka laska...zlamaka...nawet nie pytaj...chyab tego zdam :( ale serio....kuzwa maskra i tyle,...na razie jetem zalamana wiec nic nie mowie...papapa
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
aasienka88 napisał:
hh ja maturke mam dopiero za 2 latka Jezyk niecale Smutny

Też tak mówiłem 2 lata temu...no nie całe :niepewny:
Ty wiesz pamietam te słowa jakby to było jeszcze wczoraj :] hihiih
a teraz jestem po ....po matmie ...Boze jeszcze tylko historia ...eh jak ja sie ciesze na samą mysl o czwartku wreszcie ostatni egzamin dojrzałosci...Ile to juz ich było hmm 5 no hehhe fajnie 6 to liczba niedoskonała.Zyczcie mi wtedy powodzenia :p :]

[ Dodano: 10 Maj 05, 15:56 ]
kasienka:) napisał:
kuzwa maskra i tyle,...na razie jetem zalamana wiec nic nie mowie.

Bedzie dobrze.5 uczennica.Kasia matura to jeszcze nie wszystko ale prawdą jest że to ona za wszystkimi drzwiami stoi...Głowa do góry.(przytul) :(

[ Dodano: 10 Maj 05, 15:56 ]
kasienka:) napisał:
kuzwa maskra i tyle,...na razie jetem zalamana wiec nic nie mowie.

Bedzie dobrze.5 uczennica.Kasia matura to jeszcze nie wszystko ale prawdą jest że to ona za wszystkimi drzwiami stoi...Głowa do góry.(przytul) :( ja też nie jestem swego przekonany.My maturzysci powinnismy trzymac sie razem :p
 
Do góry