Powodzenia na maturze

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Miesiek....niom thnx,,,ale wies serio ja psyjdem tu tak za kilak dzionkow i cos pokliam bo jak zobacylam dopwiedzi z gaztey to jzu sei podlamaalam na maksaa,,wiec nie smutam tu...idem radyjka posluchac...bo na dworek tez nie mam checi wyjsc.........appapasie
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Cześć Wam!!! Kasienka trzymaj sie, bedzie dobrze..zobaczysz...ale slyszalma, ze :cenzura: trudna, byla ta matma..bedzie dobrze zobaczysz....
Mama ndzieje, ze jak ochloniesz to sobie pogadamy....a podstawe tylko pisalas czy ozszerzona mame tez? Walic wyborcza ta sa same bledy.....mam nadzieje hehhe ;)

misiek, powodzenia na historii !! jak mozna hipe zdawac hehehe...
Widze,ze za dobrze macie..!!!
przede mna jeszce 3 egzaminy buuuuuuuuuuu....!!!!!!
ja dopiero wolna bede 24 maja popludniu hehe..

Kasienka pewnie po gerze i chemii..dalocze do grona rozpaczonych..Przesadzasj z ta matura wwrrrrr..TRZYMAJCIE SIE!!!

POWODZENIA :):):):):)
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
misiek wiem, ze te dwa lata szybko przeleca.. juz jest prawie koniec pierwszej klasy a zdaje mi sie ze dopiero co na poczatek roq szkopnego jechalam... :]
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
Olga__ napisał:
misiek, powodzenia na historii !! jak mozna hipe zdawac hehehe...
Ehhhh Historia to bardzo wazna rzecz w naszym zyciu.Kazdy dzien kazda chwila kazda minuta wstecz nalzey juz do historii a jak miło sie chwile własnego zycia wspomina.W godzienie smierci już tylko historia pozostaje.i takie tam pleple eheheh sam nie wiem jak.łatwa jest to brałem :p Nie no zart to taka alternatywa ,starałem sobie zostac co najmniej 2 furtki .

aasienka88 napisał:
misiek wiem, ze te dwa lata szybko przeleca.. juz jest prawie koniec pierwszej klasy a zdaje mi sie ze dopiero co na poczatek roq szkopnego jechalam... Kwadratowy
hihih gotuj sie na mature.BOZE UCZ SIE ZA PONAD ROK MATURA>spiewaj ze mną JAK JESTES WSTANIE :p
:D
Hej, za rok matura, za pół roku!
Już niedługo, coraz bliżej, za pół roku.
Minęła studniówka z wielkim hukiem,
Czas ucieka i matura coraz bliżej.
Za miesiąc matura, dwa tygodnie,
Już niedługo, coraz bliżej, dwa tygodnie.
Oj, za dzień matura, za godzinę,
Już niedługo, coraz bliżej, już za chwilę!
Znów za rok matura, za rok cały!
Już niedługo, coraz bliżej, za rok cały!
Już niedługo, coraz bliżej, (lecz) za rok cały!
Już niedługo, coraz bliżej, (lecz) za rok cały!

A teraz PRZYTULE bo pewnie smutno sie zrobiło :)

[ Dodano: 10 Maj 05, 23:13 ]
WIECIE JAK CO JA MYSLE O NOWEJ MATURZE....A CO BEDE SIE ROZPISYWAŁ WYSTARCZY SPOJRZEC NA MOJEGO AVATORKA :rotfl:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
olga...niomhejak juz dolaczam do zywaych...dol mi przeszedl..chyba:)))hihi..ale ciom tam,teara to ja tylko sie z tego polewam i to na maksa...zlewka i tyle...niom bo pseciez jak nie zdam niom to wale to..to pseciez nie koniec swiata...jak nie zdam to szukam roboty,przenosze sie do miasta wiekszego,niom i kij,,jakos przetrwam do tego stycnia..mam nadizje::)))..jak apmieatm bylam po matmie tak zalamana ze sie wkurzylam niom i poslzma na rozszerzona..,.mowie a ciom mi tam...gorzej i tak byc nie moze...hihi..wies tera mowie...do odwaznych saiwt nalezy...pseciez nie zdana matura nie przekrsli mi przyszlosci..tylko odwlecze moje plany na nastepny rok...kurde jak ja czytam te swoje wypowiedzi czasem niom to dochodzem do wnoisku ze czesto zminiam humorkil...hihi...z dolu nalge zlewam na to...ale to chyba bardzio dobzie :rotfl:
niom to ucz sie tam laska na te reste przdniotow.,..hihi...niomaj tez jesce przede mna dwa...a fujjjj...chcislabym miec to juz za soba...
ale ciom tam pomyl ZA TYDZIEN O TEJ PORZE BEDZIE JUZ PO WSYSTKIM::::::))))))))

[ Dodano: 2005-05-13, 14:14 ]
AA...NIOM I POZDROO FOR ALLL...JAKOS OSTATNIOM NIE MAM WENY NA PISANIE DO WSSYTKICH I PO WSYSTKIM...ALE BOJCESIE NIEDLUGO PEWNIE WORCI...IHIHI..PAPAPSIE
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
chcialem wszystkim zyczyc powodzenia na maturze


:D
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
:/ HEJ kASIENKA!! za jaki tydzien hehehehehe,,,ja koncze 24 maja hehehe,,,pomocy . walsnie wqwam ger, umiram..moi znajomi wszycy maj dola, bo wiekszosc pisalo histori i zalamka teraz.Az mi sie nogi podlamuja na mysl o gerze i chemii buuuuuuuuu,,,Dobrze nie lam sie tak ma byc..ja tez nie wiem czy polaka zadam..tragizm!!! Najwyzej plany nam sie przesuna trzeba sie jakos trzymac..!!! Zycie na maturze sie nie konczy, choc bez niej w tych czasch ciezkko na lae ;/;/;/;/damy rade..jejeu jak sie boje...wrrrrrrrrrrrrr :/ :/ :/ na sama mysl mnie .............

jejku jeku..kurczki...ide sie uczyc hehehe...poblugam tu w poniedzialek pewnie hehe...znajac zycie nas na gerze tez przeswieca ;/;/;/ :zalamany: :zalamany: :zalamany:

Buziaczki !!!! :p do uslyszenia

GUMIS NIE DZIEKUJE :p :p :p
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
Zagladacie tu jeszce czasami :( :( :( ...puku puk...;)....az tak Was maturka pochlonela..;)...

POZDRAWIAM...
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
hehehe..Patrycja, zebys wiedzial :/..a najgorsze jest, ze juz prawie wszyscy moi znajomi sa juz po..A ja jeszcze 2 egzaminki :dezorientacja: :zalamany:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
widzę że na moderatorów tego forum nie mam co liczyć :/

przenoszę temat do edukacja>matura
 

Setnik

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Przede mna jeszcze tylko WOS w czwartek i do egzaminów na studia prawie miesiąc spokoju :]
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
och wybaczcie ale kurcze niom pochlonela mnie ta nauka kompletnie....oja ja chce byc juz poo......

angel niom kurce to ja nie mogem tak czetso tu bywac...a zreszta nuie caly czasm mam sile klika.c..niom ale dziekuje ze twoje czujne oko sie tym zajelo.... ;)

olga nie niom ciom ty ja o was bym nigdy nie zapomniaala...hihi;)))tylko kurce tak jakos wyszlo..niechce ,i sie czasmi tak duzio klikac...nie wiem ciom sie dzieje ...wena mnie opuszcza.........ihhih.
niom i jak laska po gegrze.>>slyslzam ze nie byla z taka straszna....
...niom ja wczoraj mialam niemiec...nio i nawet oki..kurce w sumie te jezyki sa chyba najlatwiejse.,..hiohii::))niom ale bylam zdziwiona...myslalam ze bendzie ciezej,,,
kuce jutro wos,,,,moja nauka z wosu to bylo dzisoiaj caly dizonke wkuwanie wsystkiego na raz cyle pewnie nic mi to nie dalo...hihi...ale to mam ajkos 4 przedmiot wiec zawse go zdam::::::)))))))))))))00ihihihi
kurce porstaram sie wejsc za kilak dzionkow zeby tak na maksa ponadrabiac zaleglosci bo kurce niom zaniedbuje sie...
KURCE NIOM JETEM ZMEcona ze szok jakos..spac mi sie ciagla chce...zadniach pewnie tu wejdem..niom bo psecie od jutra,gdzies kolo 14 ,bendme juz wkacyjki miec,,cyli nadmiar wolnego czasu..wiec pewnie sie popraiwe tutaj:::::::)))))))))
oja wakacyjki jak to fajnie brzmi::::::)))))))))))))))))))ihihihi..pozdroowionka;)))
 
A

Anonymous

Guest
CzeSc Kasienka tak myslam, ze pewnie wqwasz Wos......ja mam w piatek chemie jestem w proszke zalamka totalna.....ta pogoda mnie dobija..tylko spala by,m i nic wiecej nie robila TRAGEDIA!!!!!....tylko nie zaniedbuj nas hehehehe..nie no zart Ty masz juz jutro wakacje a ja dopiero od 24 maj po 11:00 hehehe...matko tylko, zeby ta chemia jakos poszla mi..bo to moj 3 przedmiot :(:(:(:(:..glupia bylm, ze to wzielam na lae.wrrrrrrrrr....a gera jak dla mnie byla prosta nawet...rozszerzona tez nie byla tak zla...wiekszosc zadan z zycia i dobrze hehehe...o to chodzilo...POZDRAWIAM CIE...
wpadne tu 24 hehe..a moze wczesniej okaze sie papapaapa...

POWODZENIA JUTRO NA WOSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
 

Olga__

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Zduńska Wola
hehehehehe..ten Gośc to byłam ja, zapomnialma sie zalogowac.co ta matura z czlowiekiem robi..hehe...powodzenia ..ja mykam wqwac chemie :dezorientacja: :dezorientacja: :zalamany: :zalamany: :(
 
Do góry