Powiedz NIE pomysłom p.Hall

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
CYTAT
Nie nauka jest zła, a jej przymus. Nie rozumiesz?
Poranny joging też nie jest zły. To może obowiązkowe bieganie dla każdego obywatela o 6 rano. Co Ty na to?

Aha no to zlikwidować takie przedmioty jak matematyka, fizyka itd. przecież ich też trzeba uczyć się pod przymusem.
aluzju nie ponial...


CYTAT
To rodzic ma decydować kiedy posyłac dziecko do skzoły, i jakich przedmiotów ma sie te dziecko uczyc. dry.gif

A jeśli rodzicami dziecka są np. alkoholicy którzy maja w głębokim poważaniu czy ich dziecko się uczy i jakich przedmiotów? jeśli nie będzie tego "przymusu szkolnego" to ten dzieciak będzie siedział w domu to jest lepsze rozwiązanie?
dzieci autentycznej patologii i tak nie chodza do szkoly albo wcale albo prawie wcale (z zycia moja siostra opiekuje sie takimi dzieciakami)


obcokrajowcy dziwia sie ze ci co maja znac jezyk angielski poprostu go nie znaja.

A ci co go nie musza go znac znaja .

Wniosek : Polski etatyzm
krotko i tresciwie
ale wprowadziles niestety trudne slowo
etatyzm w dzisiejszych czasach prawie nikt go nei zna
tedy sluze pomoca
historycznie http://www.bryk.pl/teksty/liceum/historia/..._1918_1939.html
aktualnie http://www.mises.pl/614
krotko i niezbyt trafnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Etatyzm
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
dzieci autentycznej patologii i tak nie chodza do szkoly albo wcale albo prawie wcale (z zycia moja siostra opiekuje sie takimi dzieciakami)
A jaka jest nieautentyczna patologia? Jak jeden z rodziców pije a drugie nie? bo dla mnie jedno i drugie to patologia.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
czepiasz sie slowek
przymus to zlo i tyle
czy jakby jakis idota przepchnal ustawe (lobo rzucil mysl)
tych przebiezek o 6 rano tez bys byl za?
przymus to przymus - powtarzam
czyli zlo
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
wyobrażasz sobie co by było gdyby nie było obowiązku szkolnego przynajmniej w podstawówce i gimnazjum a rodzice wybierali by sobie przedmioty jakie by oni chcieli dla swoich dzieciaków?
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
A jaka jest nieautentyczna patologia? Jak jeden z rodziców pije a drugie nie? bo dla mnie jedno i drugie to patologia.


No to ja jestem z patologicznej rodziny. <_< Tylko ze w normalnym kraju mógłbym sobie radzic, tak jak ja chce. <_< Nieznajomośc reakcji analizy soli nie jest niezbedna do życia. :bag:



wyobrażasz sobie co by było gdyby nie było obowiązku szkolnego przynajmniej w podstawówce i gimnazjum a rodzice wybierali by sobie przedmioty jakie by oni chcieli dla swoich dzieciaków?


Tak. <_< Co w tym dziwego ??? :mruga: Ale przede wszystkim CHODZI O ZASADY !!!!!!! Polityk nie moze rozkazywać czego maja sie uczyc 8-latki !!!!!!!!!! :bag:
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
No to ja jestem z patologicznej rodziny. dry.gif
nie Ty jeden takie sprawy trzeba nazywać po imieniu udawać że tak się nie dzieje.
Tak. dry.gif Co w tym dziwego ??? blink.gif
Poczekam jeszcze parę lat może ktoś to wprowadzi i poczekamy na efekty.
Ale przede wszystkim CHODZI O ZASADY !!!!!!!
Halo halo świerk do brzozy!! na jakim Ty świecie żyjesz JAKIE ZASADY???????? na tym świecie nie ma zasad to tylko płonne nadzieje jakiś romantyków.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
nie Ty jeden takie sprawy trzeba nazywać po imieniu udawać że tak się nie dzieje.


Tylko ze w normalnym kraju mógłbym sie łatwiej wyrwać, a nie byc zmuszanym do OFE i ZUSu, bez nadzieji ze sie tutaj dorobie. <_<

Halo halo świerk do brzozy!! na jakim Ty świecie żyjesz JAKIE ZASADY???????? na tym świecie nie ma zasad to tylko płonne nadzieje jakiś romantyków.


NO TO TRZEBA O NIE WALCZYĆ !!!!!!!!!!!!! :bag: :bag: :bag:
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Tylko ze w normalnym kraju mógłbym sie łatwiej wyrwać, a nie byc zmuszanym do OFE i ZUSu, bez nadzieji ze sie tutaj dorobie. dry.gif
Najłatwiej jest siąść i lamentować nad własnym losem jakie to prawo jest złe, system czy coś tam jeszcze. Trzeba brać d...e w kupe i próbować coś zrobić z własnym życiem mimo przeciwności losu. A można uwierz mi. Najgorsze co może być to wpadać w taki właśnie marazm.
NO TO TRZEBA O NIE WALCZYĆ !!!!!!!!!!!!! bag.gif bag.gif bag.gif
powodzenia
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Najłatwiej jest siąść i lamentować nad własnym losem jakie to prawo jest złe, system czy coś tam jeszcze. Trzeba brać d...e w kupe i próbować coś zrobić z własnym życiem mimo przeciwności losu. A można uwierz mi. Najgorsze co może być to wpadać w taki właśnie marazm.

powodzenia

He He. Jak to czytam, to wydaje mi sie, że nie wiesz w jakim kraju żyjesz. Ja należe raczej do ludzi którzy coś robią zamiast leżeć i czekać na manne z nieba. I wydaje mi się, że mam prawo być zły na system, który wiele rzeczy mi utrudnił i utrudnia. Jeżeli się chce w tym kraju coś zrobić, to trzeba się liczyc, że będą próbować cię zniszczyć. I ja osobiście się musiałem z czymś takim zmagać. I nie mam tu na myśli zmuszania mnie do OFE.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
I wydaje mi się, że mam prawo być zły na system, który wiele rzeczy mi utrudnił i utrudnia
No to narzekaj kto ci broni? typowa polska przypadłość narzekać, narzekać i tak dalej.....
Jeżeli się chce w tym kraju coś zrobić, to trzeba się liczyc, że będą próbować cię zniszczyć.
A nie napisałem tego w ostatnim poście? ja mam przynajmniej satysfakcje że coś robię a nie czekam że ktoś mi coś da. Przy takiej postawie to bym z chałupy nie wychodził tylko siedział i płakał.
He He. Jak to czytam, to wydaje mi sie, że nie wiesz w jakim kraju żyjesz.
ja tam dobrze wiem gdzie żyje, a jak tak narzekasz na ten system to podziękuj tym którzy go stworzyli: darmozjadom politykom, kościółkowi który dyktuje warunki i mentalności wielu polaków którzy powinni całe to towarzystwo na kopach wyp..... z Polski.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A nie napisałem tego w ostatnim poście? ja mam przynajmniej satysfakcje że coś robię a nie czekam że ktoś mi coś da. Przy takiej postawie to bym z chałupy nie wychodził tylko siedział i płakał.

A czy ja pisze, że nie mam satysfakcji z tego co robie? Ale uważał bym sie za głupka, kiedy bym godził się na samowole urzędników, którzy nie robią nic pożytecznego, za to całą energie, poświęcaja na niszczenie ludzi. To nie znaczy, że nie wymagam przedewszystkim od siebie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
wyobrażasz sobie co by było gdyby nie było obowiązku szkolnego przynajmniej w podstawówce i gimnazjum a rodzice wybierali by sobie przedmioty jakie by oni chcieli dla swoich dzieciaków?
Jak tak sobie myśle to moge powiedziec ze 100% rodzicow ludzi ktorych znam gonilo ich do nauki... A miejsce w ktorym sie wychowalem bylo pelne amatorow denaturatu i siarczanych win.

Co do tych rozmow o narzekaniu to powiem tylko że jak mi ktos rzuca klody pod nogi to oczywiscie glosno domagam sie żebym przestał...
 

asterrix

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Pięciolatki spojnie mogą chodzic już do szkoły. Ważne jest tylko aby w takiej szkole miały więcej zabawy niz nauki.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Pięciolatki spojnie mogą chodzic już do szkoły. Ważne jest tylko aby w takiej szkole miały więcej zabawy niz nauki.

To i trzylatki i mniejsze chodzą do żłobka. Więc można to nazwać szkołą. Mnie to nie przeszkadza. Niech nawet nazwą to "Uniwersytetem wieku niemowlęcego". Problem w tym obowiązku. I tylko tym.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czy Ty Asterrix jesteś za obowiazkiem szkolnym ??? dry.gif
A ty jesteś przeciw? Ja się cieszę, że mnie zmuszają bo samemu by mi się nie chciało i wyrósł bym na imbecyla jakich wielu w naszym kraju.

No chyba, że mówisz o obowiązku szkolnym jako o tym idiotycznym pomyśle.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Pięciolatki spojnie mogą chodzic już do szkoły. Ważne jest tylko aby w takiej szkole miały więcej zabawy niz nauki.
z kciuka to czy z sufitu?, niektorzy tak...
Czy Ty Asterrix jesteś za obowiazkiem szkolnym ???
a musisz pytac? widac...

Jezeli imperatywem jest destrukcja indywidualnosci to musza .
heheh
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Ja się cieszę, że mnie zmuszają bo samemu by mi się nie chciało i wyrósł bym na imbecyla jakich wielu w naszym kraju.


To rodzic ma dbac o to zeby jego dziecko odrobiło lekcje i nauczyło sie tabliczki mnożenia. <_< Zdziwiłem się jak to zobaczyłem. :przewraca: Ty - anarchista... :p ;)


No chyba, że mówisz o obowiązku szkolnym jako o tym idiotycznym pomyśle.


Pomysł (a od dawna rzeczywistość) obowiązku szkolnego jest do dupy. <_<

a musisz pytac? widac...


To było coś jak pytanie retoryczne. ;)
 
Do góry