Polska państwo upadłe?

Polska panstwo upadle ?

  • Tak

    Votes: 24 85,7%
  • Nie

    Votes: 4 14,3%

  • Total voters
    28

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Nie znalazłem ministra wśród listy członków jednak mogłem ominąć jego nazwisko.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Vincent tam jest, szukaj poniżej połowy z prawej strony listy. Obok jest duży napis POL.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
O jest.. Dzięki Lolek ;) Dziwne śmierci i minister finansów na spotkaniu organizacji która chce stworzyć rząd światowy..
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
(Nie)śmiertelny obyczaj „Polska idzie do przodu” – mainstream wciąż nam wpaja. Ja zaś stawiam pytanie: Czy też w obyczajach? W politycznych rozgrywkach – odnoszę wrażenie – Skrytobójcza metoda wciąż ma powodzenie.

Benon jak zwykle rewelacja :klaszcz:
lolek, też uważam, że to przykre iż samobójstwo nie "wypaliło" z powodu nieobecności w miejscu zamieszkania. Generalnie postulowałabym aby wszyscy mający "coś wspólnego" ze Smoleńskie albo będący twardą opozycją złożyli uroczyście i publicznie takie oświadczenia jak Szeremietiew. Tylko trochę na to za późno...
aaaaaaaaaaaaaa.... zapomniałam! oczywiście ja też niniejszym takie oświadczenie składam. Problemów rodzinnych brak z powodu braku rodziny, finanse bardzo dobrze i coraz lepiej a zdrowie aktualnie mam jak koń. Żadnego samobójstwa ani w garażu ani na kablu od odkurzacza nie zamierzam popełniać. Gdyby coś... zechcijcie zapamiętać a nawet skopiować.

Mesiak dobrze że Ci lolek pomógł znaleźć Rostowskiego bo już Cię chciałam objechać :D .
Ale widzę że się wciągasz w temat ;)
Prokuratura w trybie specjalnym weszła dziś do MSZ . Może w wiadomościach coś będzie choć nie liczę na aż taką rzetelność dziennikarską.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Tu nie ma co się cieszyć.. Robią z nas niewolników a my na to patrzymy. A co do tej akcji prokuratury w MSZ to trochę mnie dziwi że Sikorskiemu zarzuca się takie rzeczy. Jemu najbardziej ufam z naszego rządu.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Państwo o nazwie Polska ma terytorium, granice, stolicę, bogactwa naturalne ... To państwo powinno należeć do Polaków - Polacy powinni panować nad wszystkiom, co wchodzi w skład państwa o nazwie Polska. Także panować nad rządem, parlamentem, administracją, które to elementy powinny swoim panom - Polakom służyć.
Tymczasem jakieś szemrane typy spod ciemnej gwiazdy rozpowszechniły kłamliwe twierdzenie, że rząd, prezydent, administracja i Bógwico jeszcze, to jest właśnie państwo polskie, które ma panować nad Polakami i państwem prawdziwym ze wszystkimi jego zasobami.
Przy tworzeniu prawdziwej ustawy zasadniczej dla Polaków te uwarunkowania językowe muszą być uwzględnione i wtedy Polska nie upadnie.
A teraz rząd, większość parlamentarna, prezydent i ich sprzymierzeńcy świadomie lub nieświadomie powodują pomniejszanie znaczenia Polski, co prowadzi do Jej upadku
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Państwo o nazwie Polska ma terytorium, granice, stolicę, bogactwa naturalne ... To państwo powinno należeć do Polaków - Polacy powinni panować nad wszystkiom, co wchodzi w skład państwa o nazwie Polska. Także panować nad rządem, parlamentem, administracją, które to elementy powinny swoim panom - Polakom służyć.
Tymczasem jakieś szemrane typy spod ciemnej gwiazdy rozpowszechniły kłamliwe twierdzenie, że rząd, prezydent, administracja i Bógwico jeszcze, to jest właśnie państwo polskie, które ma panować nad Polakami i państwem prawdziwym ze wszystkimi jego zasobami.
Przy tworzeniu prawdziwej ustawy zasadniczej dla Polaków te uwarunkowania językowe muszą być uwzględnione i wtedy Polska nie upadnie.
A teraz rząd, większość parlamentarna, prezydent i ich sprzymierzeńcy świadomie lub nieświadomie powodują pomniejszanie znaczenia Polski, co prowadzi do Jej upadku

Tak powinno byc. Panstwo to obywatele i terytorium i wszystko co w Polsce powinno nalezec obywateli polskich. Nalezalo zrobic pelne rozliczenie w 1989-90, pozbawic praw obywatelskich tych ktorzy dzialali przeciwko interesowi narodu i dopilnowac aby konstytucja gwarantowala wolnosc slowa, system referendalny, pelna odpowiedzialnosc poslow, senatorow i rzadu przed wyborcami, stawiala wysokie wymagania kandydatom a kandydaci powinni byc zglaszani branzowo i osobiscie przez obywateli. Glosowanie na czlowieka. Partie moga sobie wystawiac kandydatow co nie znaczy, ze byliby wybrani. Ludzie musza: nauczyciele, inzynierowie, robotnicy, rolnicy itp itd. Teraz to trzeba zmienic konstytucje a aby ja zmienic patrioci musza sie zorganizowac w zwiazek i zalozyc partie oraz prowdzic nieustanna dzialanosc oswiatowa aby nie mowic propagandowa. Od 1989 ludzie u wladzy reprezentowali tylko wlasne interesy i poprzez wlasna i medialna dzialanosc robia wszystk aby sklocic narod szczujac jednych na drugich oraz wyszydzajac wszelkie idealy a wspolnoty narodowej (interesu narodowego wiekszosci) i demokracji w szczegolnosci.

pozdrawiam,
 
Do góry