Polscy Siatkarze ...

tasior91

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Niestety najpierw musimy wygrac z Serbia albo Rosją , a to nie bedzie łatwe zadanie:/
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Tak więc za nami faza grupowa,teraz rozpoczyna się 2 faza mistrzostw. Żeby coś wywalczyć to musimy wygrać z Rosją albo Serbią, a najlepiej to z tymi dwoma drużynami:) Już w sobotę peirwszy mecz z Tunezją o godzinie 7.00
 

Rafaellos

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Myśle że polscy siatkarze zdobędą mistrzosto świata w siatkówce :p
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
sobota Polska - Tunezja 7:00
niedziela Polska - Kanada 5:00
wtorek Polska - Rosja 7:00
środa Polska - Serbia 7:00


nie jestem prorokiem ale juz wiem ze meczu z Kanada nie zobacze :( trzeba by bylo chyba strzela do mnie z karabinu maszynowego i wlozyc do lóżka bombe zeby mnie sciagnac o tej porze w niedziele z łóżka :) szkoda ze nie mamy godzin meczów takich jak np z Japonią :D
 

Rafaellos

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Hurrrraaaaaaaa wygraliśmy z Tunezją 3:0 ale z Kanadą będzie już bardzo trudno wygrać :/
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
muszą wygrać
jak na raze sprawują się rewelacyjnie
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ale Gacek to nie to samo co Ignaczak to sie jeszcze odbije w meczach z silniejszym rywalem.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Wspaniale, że wygrali ale już nie było tak łatwo. Eheh ataki świdra, blog Plińskiego, wystawa Zagumnego :D cała drużyna zagrała świetnie :p miejmy nadzieje, że będzie dobrze również z teoretycznie silniejszymi drużynami :D pozdrawiam fanów siatkówki ...
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
No i warto było wstać w sobotę o 7.00 :) Jutro też wstanę,nie mogę przecież nie kibicować naszym siatkarzom. Świderski jest w bardzo dobrej formie, Wlazły i Winiarski też grają super,mój ulubiony zawodnik- Zagumny dobrze rozgrywa piłki,nawet te mniej dokładne.Szkoda tylko,że Gacek jakoś sobie niezbyt radzi w niektórych momentach,ale nie powinno sie chyba zbytnio narzekać,jeśli chłopcy narazie wygrywają i grają dobrze taktycznie, wszystko jest OK! :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Wszyscy są w hura euforii, ale trzeba byc odrobine obiektywnym. Jezeli mierzymy w medal to musimy grać przynajmniej o 15% lepiej w przyjęciu zeby powalczyc z Rosją czy Serbią. Bo jak przegramy znów wszyscy będą przeklinac na Polaków.
 
Do góry