Polscy Siatkarze ...

Sephiorth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brodnica
U mnie w szkole jak usłyszeli ze polska wygrała to taka euforia że szok :p
I wszyscy do sql szli z takim nastawieniem 2:0 dla Rosji a godzine pozniej taki szok O.O :D
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
No i się udało!!! Nie mogłam oglądać meczu,jednak takie informacje szybko się w szkole roznoszą :) Chłopcy pokazali,że walcząc do końca, można wyjść z każdej sytuacji. Byle tak dalej!
 

sirou163

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
No no chłopaki mi zaimponowali jak było 2:0 to już myślałem że jak zwykle nas rozjadą a tu taka niespodzianka... oby tak do końca!!! :eek:k: :]
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Byłaby heca jakby wgrali cały turniej. A może się i uda. ;p
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
super super super :)... ale jakby nie zaczeli nas denerwowac w 3 secie, to bysmy sie chyba nie obudzili:)
juz po 3 secie Rosjanom opadły głowy i wiedziałem, ze tego nie wypuścimy!!!

Teraz czekam na jutrzejszą Serbie, a potem na najwazniejszy mecz od ponad 30 lat, w półfinale z Bułgarią. Fajnie jest patrzec jak sie tworzy historia :)

......................................

a juz dzis warto było nie iś na pierwsze zajecia, by popatrzec jak deklasujemy Serbów...Brawooo :D:D:D
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
brawo brawo brawo :klaszcz:

Wcale bym się nie zdziwiła gdybyśmy wygrali z Bułgarią :D :D :D
Trzymam kciuki żeby tak się stało :)
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
dzisiaj meczyk w szkole oglądałem tak jak i wczoraj chyba puł szkoły w świetlicy siedziało i kibicowało, na informatyce - relacja z wp, a na wf w świetlicy

wygrywaja - oby tak dalej
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Serbia załatwiona :D Z Bułgarią juz wygrywaliśmy więc liczę na finał. A tam już wszystko się moze zdarzyc :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
szkoda tylko ze dziewczyny ostatnio osłabły..
ale dzis była radosc po meczu z serbia :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
hehe teraz to nagle cala Polska siatkarza kibicowac zaczela :/ siatkomania nowa, jak teraz kiedys przegraja z kims to z blotem Polacy mieszani beda znowu przez "kibicow" :/
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
A.D.D.A.M.2.3., siatkówka od długiego czasu była jednym z bardziej lubianych sportów w Polsce, albo i najbardziej. Na meczach zawsze były wszystkie miejsca zajęte, pełna publiczność, więc raczej Twoje stwierdenia trafne nie jest. :D Raczej pasowałoby do polskiej piłki nożnej. :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
A.D.D.A.M.2.3., siatkówka od długiego czasu była jednym z bardziej lubianych sportów w Polsce, albo i najbardziej. Na meczach zawsze były wszystkie miejsca zajęte, pełna publiczność, więc raczej Twoje stwierdenia trafne nie jest. :D Raczej pasowałoby do polskiej piłki nożnej. :D
Racja ... siatkówka zawsze ma swoich wiernych fanów w Polsce, a kiedy są sukcesy jest poprostu głośniej o tym sporcie ... Zgadzam się z Sydem, że Twoje zdanie możnaby przypisać raczej pod sportem o nazwie Polska Piłka Nożna :D
 
Do góry