Polscy Siatkarze ...

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Turniej wypadł świetnie :D szkoda tego ostatniego meczu no, ale cóż ... Mamy srebro :p
Panowie doszli daleko za to ukłony :klaniasie: i zrobili wspaniały gest z tymi koszuklami :eek:k2:
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
moim zdaniem troszeczkę terner zawinił wpuszczając na boisko kontuzjowanego Gacka... ale było, minęło...

Tez tak uwazam.. nie powinien go wpuszczac, ja rozumiem, ze chcial zagrac w tym meczu (wkonu final...) no ale liczy sie dobro calego zespolu, a nie tylko jego.. a Bakiewiczowi dobrze szlo jako libero ;) zaskoczyl mnie pozytywnie ;)
No i oczywiscie brawa dla Pawla Zagumnego :D i dla Mariusza Wlazlego :D
:klaszcz:
[*]
z22.jpg
[*]
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
moim zdaniem troszeczkę terner zawinił wpuszczając na boisko kontuzjowanego Gacka... ale było, minęło...

a moim zdaniem zrobił dobrze.. Gacek jest bezapelacyjnie najlepszym libero w Polsce..potwierził to i w lidze i na MŚ...Bąkiewicz był wielką niewiadomą jesli chodzi o pozycje libero (choc spisał sie bardzo dobrze)..Gacek po pierwsze zasłuzył zeby zagrac w tym finale, po drugie Lozano był najblizej druzyny, wiedział wszystko o sytuacji i jego doświadczenie i mądrosc siatkarska kazała mu wybrac tak, nie inaczej..

poza tym pozycja libero i przyjecie w ogóle, były w tym meczu na bardzo dobrym poziomie..sam Winiarski miał chyba 90% przyjecia, wiec to bardzo duzo, a jak na finał MŚ to wrecz rekord..przegralismy atakiem, psychiką, a przede wszystkim przegralismy Z wielka Brazylia..oni są zupełnie z innego świata i jeszcze długo tam pozostaną...

Trzeba zwrócic tez uwage na to ile wyzej notowanych druzyn pokonalismy..zajmujemy w rankingu 7 czy 8 miejsce..gdybysmy nie wyszli z grupy, przegrywajac z wyzej notowanymi Serbami i Rosja siatkarski świat by sie specjalnie nie zdziwił..
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Oczywiście Wuyeq masz rację... nasi siatkarze zrobili coś wielkiego, zostawili za sobą wszystkie europejskie potęgi siatkówki i weszli do historii, ale właśnie dlatego więcej się po nich spodziewałem w finale. Mogli nawet przegrać 3-0, ale żeby sety kończyły się wynikami do 20 i była choć częściowo pokazana ta wielka wola walki jaka była podczas meczu z Rosją. Tak czy inaczej należą im się bezapelacyjnie gratulacje za WIELKI sukces i trzeba czekać aż do Pekinu, aby pokazać Brazylijczykom wszystkie nasze możliwości ;)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Mogli nawet przegrać 3-0, ale żeby sety kończyły się wynikami do 20 i była choć częściowo pokazana ta wielka wola walki jaka była podczas meczu z Rosją

nie wiem, moze grales kiedys w siatkówke, albo uprawiałes jakis inny sport... ja amatorsko grałem kiedys pare lat w siatkówke i z doświadczenia wiem, ze bywa tak, ze nic nie wychodzi, ze człowiek niby bardzo chce, ale im bardziej sie stara, tym bardziej mu niewychodzi.. po prostu ten mecz im kompletnie nie wyszedł..mozna miec pretensje, ze akurat to był finał, ale z drugiej strony, jakby im sie to przydarzyło wczesniej byc moze nie byłoby srebra..


a co do przylotu siatkarzy, to rzeczywiście to ma byc ok 22...bezpośrednia transmisja z lotniska w Polsacie Sport od 22, a w Polsacie otwartym od 23..
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Brazylijczyce po prostu wczoraj byli lepsi, ale to nie znaczy że MY jesteśmy gorsi :D Kiedyś jeszcze im dokopiemy... oni wczoraj zagrali najlepszy mecz a my podobno najsłabszy więc dlatego nam się nie udało :) Ale NASI chłopcy i tak są THE BEST!! Nie ma lepszych! Dziękujemy Wam Kochani :)

moim zdaniem troszeczkę terner zawinił wpuszczając na boisko kontuzjowanego Gacka... ale było, minęło...

Też się nie zgadzam... Grał wszystkie mecze.. Jest najlepszy...Chciał zagrać w tym ostatnim najwazniejszym i jak najbardziej mu się to należało... No cóż niestety kontuzja dała się we znaki... Nie dał rady ale i tak jest WIELKI jak oni wszyscy :) i pamiętamy o Arku [*] Tak jak oni pamiętają...
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Czy ktos wie kiedy i o ktorej godzinie przylatuja siatkarze???
:p

jutro o 22 Wlazły do mnie dzwonił.
Podasz numer :p :D

nie wiem, moze grales kiedys w siatkówke, albo uprawiałes jakis inny sport... ja amatorsko grałem kiedys pare lat w siatkówke i z doświadczenia wiem, ze bywa tak, ze nic nie wychodzi, ze człowiek niby bardzo chce, ale im bardziej sie stara, tym bardziej mu niewychodzi.. po prostu ten mecz im kompletnie nie wyszedł..mozna miec pretensje, ze akurat to był finał, ale z drugiej strony, jakby im sie to przydarzyło wczesniej byc moze nie byłoby srebra..
a co do przylotu siatkarzy, to rzeczywiście to ma byc ok 22...bezpośrednia transmisja z lotniska w Polsacie Sport od 22, a w Polsacie otwartym od 23..
Ja też gram. Czasem naprawde nie wychodzi, nie ma sił, brak koncentracji, wielki stres i chęć wygranej. To wszystko tworzy mieszankę wybuchową wiem coś o tym. Chłopcy zagrali wiele świetnych meczów, a ten jeden to był wypadek przy pracy :p będzie lepiej :D jeszcze będą mistrzami ... narazie srebro jest!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dołączam się do ukłonów polskim siatkarzom z powodu mistrzostwa Europy i wice mistrzostwa świata. Jesteście wielcy!

A dzisiaj o 17 będzie oficjalne przywitanie. Od 17 będzie imprezka, a o 17.30 wyjdą siatkarze. Oczywiście w Warszawie. :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Mimo wszystko uważam, że wczoraj z tego przywitania zrobili zbyt wielki show. Tak to jest jak przywitanie organizowała telewizja :/

PS. dopiero teraz dowiedziałem się, że Michałowi Winiarskiemu urodził się syn. Zdrówka i szczęścia dla małego, być może kiedyś też będzie siatkarzem ;)
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
[*][*]AREK GOŁAŚ[*][*]


POLAKOM DZIĘKUJEMY, A DLA NAS I TAK JESTEŚCIE MISTRZAMI.
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
dla mnie są mistrzami mimo że przegrali z Brazylią ale w sumie to już tak było coś wygrać tyle razy pod rząd nawet brazylia tak nie potrafi :p
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Nareszcie ich dostrzeżono.... Dawniej nikt nie oglądaj Ligi Światowej, bo twierdzili: "bo po co".
No i co? Srebro, które jest dwa razy więcej warte niż złoto!
 
Do góry