Polscy Siatkarze ...

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
:klaszcz:

Finał obstawiam 3:2 dla biało czerwonych :D
Polska górą
Dają rade :D

a Wy jak obstawiacie?
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja również obstawiam 3:2 dla Polski, ale łatwo niebędzie :p
Ukłony dla Raula Lozano za to, że stworzył taką drużynę :klaniasie: :uklon: :klaniasie: :uklon:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
yeah :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz: :klaszcz:

jak ja bym tych naszych chlopakow wysciskala...i niewazne juz dla mnie czy bedzie zloto czy srebro (choc licze na zloto ;) ) i tak ich kofammmm lacznie z Raulkiem :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Tylko niepokoi mnie wiadomosc jaka przeczytalam ze Gacek skrecil kostke i niewiadomo czy zagra :(

No to Polacy rodacy laczymy sie jutro razem o 11:30 przed tv ;P
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Gacek skręcił kostkę? Mam nadzieję, że jakoś doprowadzą go do formy,bo z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej. mam też nadzieję,że w meczu o trzecie miejsce wygra Bułgaria, bo zasłużyła sobie na te zwycięstwo.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
To jest coś niesamowitego..na takie chwile warto czekac całe życie..warto było szukac kapci o 4.30 rano w drodze na mecz..warto było opuszczac pierwsze zajecia...hmmm a chce sie życ...

Jesli chodzi o 3 miejsce, to wątpie, zeby Bułgaria podniosła sie po dzisiejszym meczu...Serbowie wygraja. mysle, ze 3:1..

Jesli chodzi o finał, to zdrowy rozsądek mi sie obsolutnie wyłącza...wygramy!!! wygramy 3:0!! Wygramy, bo jestesmy najlepsi, bo druga taka szansa moze sie predko niepowtórzyc...wygramy, bo jestesmy POLSKA :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
TAAAAK!! POLSKA - MISTRZE!

mam ogromną nadzieje, że jednak złoto trafi nasze ręce. Mariusz Wlazły jest suuuper ;)

co do tych meczów to dzisiaj z własnej nieprzymuszonej woli chyba po raz pierwszy w życiu zwlekłam sie z łóżka przed 7.00 i to w sobotę!! Aga, postępy robisz...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Jesli chodzi o finał, to zdrowy rozsądek mi sie obsolutnie wyłącza...wygramy!!! wygramy 3:0!! Wygramy, bo jestesmy najlepsi, bo druga taka szansa moze sie predko niepowtórzyc...wygramy, bo jestesmy POLSKA :)

Kto wygra mecz...POLSKA !!! :tanczy: :tanczy: :tanczy: W gore serca...POLSKA wygra mecz :tanczy: :tanczy: :tanczy: POLSKA bede :krol:

A ja juz dzis chyle czola Raulowi i chlopakom :klaniasie: :klaniasie: :klaniasie:

Dzieki WAM za tyle radosci, za emocje ktore kazdego dnia dostarczacie nam rodakom i prosze jutro o Mazurka Dabrowskiego na piekne zakonczenie mistrzostw !!
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
No no Bułgaria poradziła sobie z Serbią dość dobrze co tylko podwyższa wartość naszej wygranej z nią w półfinale B) Przyznam szczerze, że czym bliżej meczu tym bardziej boję się Brazylii... oni mają styl gry, który nam zawsze nie pasował, choć z drugiej strony Bułgaria też nam nigdy nie pasowała :sexy:

No nic... zostało tylko czekać na 11:30 i dzwonić po kolegów żeby wpadli na wspólne świętowanie ;D
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Bedzie 3:0 dla nas. Wlazły bedzie walil serwy jak nie wiem, zobaczycie.



W drodze po złoto. POWODZENIA!!!!!!!!!
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Właśnie się zaczęło...Lecę oglądać! trzymam kciuki za Polaków :) :)
Jasne że MY wygramy :D ZłOtO NaSzE!!!!! :D
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Buuu, a miało być tak pięknie. ;(
Nienawidzę brazylijczyków i japończyków. !


;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
NIC SIE NIE STALO, POLACY NIC SIE NIE STALO, NAPRAWDE NIC SIE NIE STALO. DZIEKUJEMY!!!!!!!!






BRAZYLIA TO CIOTY
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Co to miało być do 12 do 17 ? Wogole co to mialo byććććććććććc????? Nie mowie mecz po walce ale jak z dziećmi. Brazylia by nas w 3 rozwalila albo Giba bez tych szkieł kontaktowych.
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
mimo iz nasi siatkarze nie zdobyli dzis zlota to i tak sa WIELCY :)
DZIĘKUJĘ za wspaniałą grę w całym turnieju ,finał nie wyszedł trudno jeszce raz dzięki za emocje za wrażenia za radość o poranku w ostatnim czasie jesteście bohaterami polski
 
Do góry