Pokemon Go - nowa gra na smartfony.

SamToNazwij

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Intrygujące jest to, że w Pokemony gra dużo osób dorosłych. Przeglądając jedno z for internetowych stwierdzam, że gra naprawdę wiele osób w wieku od 20 do nawet 30 lat. Ta gra wzbudziła takie zainteresowanie nie przez to, że jest wielce innowacyjna (bo z tego co się orientuje, były już podobne gry) ale z powodów czysto sentymentalnych. Dla mnie jak dla wielu osób, jest to taki powrót do przeszłości. Dlatego granie w tę grę zrozumieją w większości ludzie do 30 lat, bo dla starszych to raczej niezrozumiała błazenada. Ja tam nic złego w tym nie widzę. Czy jako dorosły, nie jest fajnie chociaż w małej części poczuć się jak pranaście lat temu? :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Udało mi się zainstalować i zagrać, jednak po około godziny szczerze mówiąc mi się jakoś znudziła :D To nie dla mnie :)

Co do samego grania w gry, przez osoby dorosłe, ja również nie widzę w tym nic złego. Lepiej by osoba dorosła, jeśli ma ochotę usiadła sobie przy komputerze czy tam tym telefonie i sobie pograła, niż narzekała na cały świat. To i tak zdrowsze, niż walenie browara za browarem przed telewizorem i oglądaniem często bzdurnej telewizji.
 
A

alfabeta11

Guest
Coś pięknego. Dzisiaj ugadałem się ze znajomym, że pójdziemy sobie posiedzieć. No i przy okazji wyciągnęliśmy telefony. Odpaliliśmy grę. Nagle obok usiadły 4 osoby i też grają. Słychać było o czym gadali i zaczęliśmy się śmiać trochę z nich (ja i znajomy). Potem podsiadły się kolejne dwie osoby. Potem kolejne 3. I z 15 minut siedzenia zrobiły się nagle 3 godziny ciągłych śmiechów i gadania. Piękna sprawa.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
grzesio_89 napisał:
Teraz nie idzie się ze znajomymi na piwo tylko na pokemony.
Nie prawda :p Ja z moim ukochanym łączymy przyjemne z pożytecznym- piwo na świeżym powietrzu plus jak najdzie mnie ochota to łapiemy pokemony. Nie ważne jak się spędza czas, ważne, że razem :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
grzesio_89 napisał:
Teraz nie idzie się ze znajomymi na piwo tylko na pokemony.
Kolego, nawet na wódeczkę można iść. Byłem wczoraj z kolegą- on był operatorem telefonu, a ja polewałem :D
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Isen1822 napisał:
Kolego, nawet na wódeczkę można iść. Byłem wczoraj z kolegą- on był operatorem telefonu, a ja polewałem
Oby nie za dużo wódeczki, bo ani pokamonów nowych ani telefonu.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Tutaj poradnik [może kogoś zainteresuje] jak grać w Pokemon Go no komputerze :)

https://www.youtube.com/watch?v=9OBh4CyplCU

:D
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Bianka napisał:
Tutaj poradnik [może kogoś zainteresuje] jak grać w Pokemon Go no komputerze :) :D
To jakiś żart xD PewDiePie, czego on nie zrobi dla subów.. Czego youtuberzy w ogóle nie zrobią dla popularności. Ryzykowne posunięcie i wcale nie jest zgodne z założeniami.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Ale trzeba przyznać, że jest to jakieś wyjście, zwłaszcza dla ludzi ceniących sobie wygodę i pomysłowość :D
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
To jest sposób na leniuchów domowych a gra ma przecież wyciągać z domu wrrrrr.
Ale swoją drogą to muszę przyznać że pomysł sam w sobie jest dobry (tylko szkoda fona jak by poszło po drodze coś nie tak hahaahaha, i co jeśli ktoś by zadzwonił ..?) :tongue:
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
grzesio_89 napisał:
Nieboszczyków. Poza tym gym w takim miejscu nie powinien się znajdować.
Nie się co bać umarłym, oni nic już nie zrobią. To żywych trzeba się bać.
Tym miejscu spoczywają zmarli i nie jest to odpowiednie miejsce by je łapać.
Jeśli ktoś idzie je łapać tym miejscu to udowadnia że nie ma szacunku dla zmarłych.
Oświęcimiu musieli przed obozem powiesić informację że tym miejscu
nie można łapać pokemonów .
Twórczy tej gry powinny wykreślić cmentarze i obozu z miejsc gdzie można je łapać.
Plusem tej gry jest to że dali pokemony że starej serii a nie nowych .
Stare mają wygląd a nowe są zbyt dziwne.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Złapałam 38 różnych Pokemonów, mam też Pikachu ;) Ale mniej ostatnio gram, czasami przy okazji włączę na chwilę.
 
A

alfabeta11

Guest
Pincerka napisał:
Ile pokemonów już macie? :)
Chyba coś koło 46 różnych.

Ale moda na to trochę przemija i sam to czuję. Ostatnio już nie wychodzę z domu specjalnie po to, żeby kilka złapać. Nie mniej, jak idę sobie do miasta to grę mam włączoną ;)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Gdyby te złapane pokemony można było jeszcze komuś sprzedać? Na przykład leniwym dzieciakom, albo tym co mieszkają gdzieś na zadupiach.
 
A

alfabeta11

Guest
Mają wprowadzić podobno opcję wymiany. Będzie fajniusio. Czuję piniunc w powietrzu.
 
Do góry