Pokemon Go - nowa gra na smartfony.

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
alfabeta11 napisał:
Swoją drogą, czy tylko mi się wydaje, że po ostatniej aktualizacji łapanie zwierzaków stało się trochę trudniejsze?
Owszem stało. Dziś w Gazecie Lubuskiej napisano, że u mnie w Gorzowie pokemony są głównie w kilku parkach, przy Katedrze i gdzieś w nieznanych mi zakamarkach. Ja myślałam, że one są wszędzie, a jak się okazuje, jeszcze nie.
I problem tutaj pojawia się z pokeball'ami. Nie ma w co łapać, a płacić za kupienie to czysty debilizm.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Delilaah napisał:
I problem tutaj pojawia się z pokeball'ami. Nie ma w co łapać, a płacić za kupienie to czysty debilizm.
Od tego są pokestopy ;) Takie niebieskie znaczniki na mapie, wypadają z nich pokeballe i inne bonusy.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Caleb napisał:
Jednocześnie trzeba oddać że Pokemon GO przetarło pewien szlak.
Dzięki Caleb za krótkie, lecz treściwe wyjaśnienie zjawiska. Punkcik leci ^_^

A wszystkim graczom dobrej zabawy i... catch them all!... czy jakoś tak BB)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Ilusia napisał:
Od tego są pokestopy ;) Takie niebieskie znaczniki na mapie, wypadają z nich pokeballe i inne bonusy.
Dziękuję zacna koleżanko za podpowiedź. Nie wdrażałam się jeszcze. W najbliższy weekend przespacerujemy się i sprawdzimy, jak to działa.
 
W

wiki9969

Guest
Wróciłam do gry. Przyjechałam się po mieście, zdobyłam kilka pokemonów i mam 5 level. Teraz trzeba udać się do sali treningowej, która znajduje się dwa kilometry od mojego domu... na cmentarzu... :pokrecony:
 
W

wiki9969

Guest
Nieboszczyków.


Poza tym gym w takim miejscu nie powinien się znajdować.
 
W

wiki9969

Guest
Może. ;)


W niedzielę będę tam prawie cały dzień więc prawdopodobnie podejdę i zobaczę jak to wygląda. ;)
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Oho czyli jeszcze może ta gra pomoże nie tylko w wychodzeniu młodzieży z domu ale i pokona to czego się boimy ;)
( Oczywiście nie do przesady z tymi lękami bo one mogą pojawić się dosłownie wszędzie)
Całe szczęście że nie mam tej gry bo hm.... ja mam lęk wysokości i co by było gdybym musiała się bardzo wysoko wspiąć aby go zdobyć hehe... jeszcze bym mogła spaść.... :D
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
wiki9969 napisał:
Nieboszczyków. Poza tym gym w takim miejscu nie powinien się znajdować.
Nie się co bać umarłym, oni nic już nie zrobią. To żywych trzeba się bać.
 
T

TomaszTomasz

Guest
U mnie nie ma pokemonów, z ciekawości zainstalowałem aplikację. Ogólnie tu gdzie mieszkam nie ma nic.
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Miałem 3 niedaleko domu. Zebrałem z ciekawości. Reszta jest za daleko i nie chce mi się iść. Grę muszę odinstalować.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Mam 4 lvl. Generalnie zbyt wielu w obrębie osiedla ich nie ma, są w jednym dużym parku, gdzie jeszcze nie poszliśmy. Pokestopy co róż, wypadają jaja i pokeballe. Jak ma się rozum i patrzy dookoła to fajnie jest się pobawić i pograć. Mama jednak pocisnęła hejtem w moją stronę :>
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
:shock: :roll: wow dobrze że w parku a nie gdzieś na odludziu lub cmentarzysku :zubaw:
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Chcialem sobie pobrac na telefon z androidem, ale nie moge, gdyz wyskakuje komunikat, ze wersja urzadzenia jest niezgodna. Wie ktos moze co na to poradzic? Chcialbym zobaczyc co to za gra.
 

SamToNazwij

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Isen1822 - Pewnie są jakieś metody, ale niestety masz chyba za stary telefon na tę grę, wbrew pozorom jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o sprzęt.

Jak ktoś chcę zobaczyć czy w jego okolicy są pokemony to odwiedźcie tę stronę: pokevision.com
macie tam dokładne położenie danego pokemona w waszej okolicy (sprawdza się w 99% przypadkach). Ja póki co mam 22 poziom i 120 pokemonów w pokedexie :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
SamToNazwij napisał:
Isen1822 - Pewnie są jakieś metody, ale niestety masz chyba za stary telefon na tę grę, wbrew pozorom jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o sprzęt.

Jak ktoś chcę zobaczyć czy w jego okolicy są pokemony to odwiedźcie tę stronę: pokevision.com
macie tam dokładne położenie danego pokemona w waszej okolicy (sprawdza się w 99% przypadkach). Ja póki co mam 22 poziom i 120 pokemonów w pokedexie :)
O kurczę, no to istotnie ma wymagania, jeśli nie pójdzie na Androidzie wersja 4.4 :) No ale mówi się trudno :) Pozostaje mi czytać relacje innych
 
W

wiki9969

Guest
Delilaah napisał:
Mama jednak pocisnęła hejtem w moją stronę :>
Można wiedzieć co Ci powiedziała? :D



Aplikację odinstalowałam. Skończyłam na 6 lvl i wystarczy. ;)

Ostatnio pojechałam w rodzinne strony mojej mamy i o dziwo żadnego pokestopu i pokemona nie znalazłam. A przejechałem 20 kilometrów w jedną stronę...
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
SamToNazwij napisał:
Isen1822 - Pewnie są jakieś metody, ale niestety masz chyba za stary telefon na tę grę, wbrew pozorom jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o sprzęt.
Pokemony są wymagające, mam LG G4 Stylus (mogłoby się wydawać, że nowoczesny smartfon, duży ekran, procesor wszystko jak powinno), mam nawet najnowszą wersję android, ale tak muuuuulą te pokemony, że szok. Ba- co ileś minut aplikacja się wyłącza, a telefonu dotknąć się nie da, tak parzy w palce. Więc potwierdzam, aplikacja wymagająca.
wiki9969 napisał:
Można wiedzieć co Ci powiedziała? :D
Owszem: "gierki są dla dzieci, a nie dla dorosłej kobiety, która powinna myśleć o innych priorytetach. Poza tym słyszałam o tych całym pokemonach, że ludzie przez to pod koła wpadają".

Generalnie moi rodzice (mimo, iż są jeszcze młodzi i kumaci) uważają, że wszelkiego rodzaju gry to zabawy dla dzieci -.- Także nie mam ochoty mówić nawet, co ja robię wieczorami :p
 
Do góry