Pogoda na rower?

B

benjamima

Guest
Generalnie mam na myśli zimną temperaturę w momencie podwyższonej aktywności fizycznej. Więcej tej odzieży używam na siłowni, dlatego podałem taki przykład. Ale np. widzę sporą różnicę idąc na siłownie w koszulce termoaktywnej + płaszcz, niż idąc w zwykłym t-shircie + płaszcz. Opcja pierwsza jest cieplejsza, a dodając fakt, że ciężko się w tym spocić... Myślę że podczas zimowego szusowania sprawdziłoby się to podobnie :) Generalnie dziwnie to brzmi "bielizna termoaktywna", jak jakieś gacie dla babci :) A tu chodzi po prostu o wierzchnią warstwę odzieży, i są to normalne koszulki/przylegające spodenki.
 

Specjalista_Giant

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Z moich doświadczeń zima wcale nie jest taka zła na rowerze. Chyba gorsza jest jazda w deszczu w chłodny dzień. Jeżdzę sportowo na rowerze typu cross country i używam odzieży specjalnie przygotowanej na rower. I wbrew obiegowej opinii wcale nie trzeba wydac majątku na tego typu strój. Poza tym jest bardzo przydatny. Po pierwsze jazda jest bardziej komfortowa, po drugie jest cieplej i nie ma obaw o przemarzniecie - a co za tym idzie - nie zrazimy się po pierwszej przejażdżce. :)
 
Do góry