Podrywu aspekty wszelakie.

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
bo mam pewien bagaż doświadczenia, a dużo jest tu nieświadczonej młodzieży. Oni mogą to czytać, więc trzeba czasem czuwać i prostować niektóre głupoty co piszą inni :]
 

pikken din

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Gdzieś obok ciebie :)
Witam.

Tak sobie czytałem posty, tematy, dyskusję na temat uwodzenia. Odniosłem wrażenie, że te wszystkie ,,akcję" co i jak zrobić można przenieść do słabego filmu romantycznego. Podam pare zdań, które mają ,,styczność" ze światem realnym. Wiem to z autopsji i większość zauważyłem przy ,,opowieściach" młodszych moich kolegów. Szczególnie jednego bardzo mądrego na ten temat 14-latka. Wiem jak to brzmi ale z tego co widzę to ma bardzo dobry sposób na podryw. Wiadomo 14 latki różnią się od 20 latek i starszych, ale nie o tym mowa. Teraz pare teorii i praktyki

Jak poderwać dziewczynę młodszą lub w wieku max. 12 lat ? (to dla najmłodszych forumowiczów)
Otóż nie trzeba jakiś specjalnych cech. Musisz być po prostu ,,ładny"

Nie liczyłnym na długi związek. Max miesiąc. W ogóle po co w tym wieku dziewczyna ?

Jak poderwać dziewczynę w wieku 13, 14, 15 lat ?
Otóż tutaj sprawy dzielą się na dwie grupy osób
Nie śmiałych
Odważnych


Co zrobić jeśli się jest nie śmiałym ?
Niby problem. Widziałem na tym forum, że trzeba się przełamać i zaprosić na spacer. Ja powiem, że mija się to z praktyką szerokim łukiem.
Jeśli jest się nie śmiałym można zrobić spokojnie to przez ... NK. A w jaki sposób ? Pewnie banalne, głupie itd. A jednak znakomity sposób

Jeśli ma się szczęście to dobrze, że zapraszając ją do znajomych (pierwszy obowiązkowy ruch to zaproszenie do znajomych) ona odpowie ,,znamy się ?". Jeśli tak to to jest dobry początek na rozmowę. A jak rozwinąć ? Nic trudnego. Wystarczy odpisać ,,sory ale przypadkowow wysłałem. Nie musisz przyjmować". Znając życie, przyjmie. Później wystarczy sypnąć komplement w stylu ,,ładne zdjęcia". Banalne. Nic trudnego. Dziewczyny w tym wieku lubią walnięcie prosto z mostu. I w tym momencie można walnąć tekst, że mu się spodobała i był to pretekst do rozwinięcia znajomości. Niby głupie ale bardzo skuteczne. Dziewczyny w tym wieku patrzą na wygląd ale coraz częściej na to jak się rozmawia z drugą osobą, jakie ma cechy itd. No jeśli nie posiadasz nic wartego odnotowania to se odpuść.

A odważny ?
Tutaj niby lepiej ale czy aby na pewno ? Mój młodszy kolega zaproponował dziewczynie, która mu się spodobała spacer. Zrobił tak bo mu powiedziałem, że większość tak na tym forum poleca (nie, żebym uważał, że źle mówicie ale po prostu nie ma to pożadanego efektu) spacer. Zaprosił, dziewczyna się speszyła i zaproponowała w 4. Ostatecznie nic się nie stało. Drugi raz ten am sposób. Efekt ten sam.

Wniosek ? Postępować jak nie śmiały chłopak.

Jak poderwać dziewczynę od 16 roku żcia do 20-stki ?
Tutaj nie ma właściwie podziału.

Trzeba być po prostu w jakimś stopniu przystojnym (dziewczyny głównie na to patrzą). Ale to nie wystarczy. Ważne aby mieć styl, charakter i mieć pasję w życiu. Tu wielkiej filozofii nie ma. Można zapraszać na spacery ale głównie 20 letnie kobiety. Młodsze to jeszcze nie ta ,,ranga". Nic trudnego.

Jak poderwać starszą ?
To już inna bajka. Są to już kobiety. Trzeba traktować je jak skarb. Ważne aby być pomocnym, kupować od czasu do czasu jakiś kwiat, czekoladki. Nic trudnego. Ważne aby wybierać się na spacery. Kobiety to kochają. Bardzo lubią też kino. Filmy głównie komediowe.Wiadomo, że faceci wybierają głównie ładne. I tu zazwyczaj pojawia się kolejny facet. Co zrobić ? Nie można być nachalnym. Ja uważam, że dobrze by było poznać nawet rodziców swojej ,,miłości". Pokazać jej, że ma dobry kontakt z rodziną. Dziewczyny kochają również psy. Szczególnie małe labradory. Kochają takie mały zwierzęta. Nie musiałem sie rozpisywać.
A dlaczego ?

Wniosek jest taki.
Nie trzeba skakać przy drugiej osobie jak najlepiej się da. Wystarczy pokazać drugiej osobie, że ma się chęci


Oczywiście myślę, że pojawi się ,,paru krytyków co do mojej wypowiedzi ale chętnie wymienię się zdaniami :)
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Witam.

Tak sobie czytałem posty, tematy, dyskusję na temat uwodzenia. Odniosłem wrażenie, że te wszystkie ,,akcję" co i jak zrobić można przenieść do słabego filmu romantycznego. Podam pare zdań, które mają ,,styczność" ze światem realnym. Wiem to z autopsji i większość zauważyłem przy ,,opowieściach" młodszych moich kolegów. Szczególnie jednego bardzo mądrego na ten temat 14-latka. Wiem jak to brzmi ale z tego co widzę to ma bardzo dobry sposób na podryw. Wiadomo 14 latki różnią się od 20 latek i starszych, ale nie o tym mowa. Teraz pare teorii i praktyki

Jak poderwać dziewczynę młodszą lub w wieku max. 12 lat ? (to dla najmłodszych forumowiczów)
Otóż nie trzeba jakiś specjalnych cech. Musisz być po prostu ,,ładny"

Nie liczyłnym na długi związek. Max miesiąc. W ogóle po co w tym wieku dziewczyna ?

Jak poderwać dziewczynę w wieku 13, 14, 15 lat ?
Otóż tutaj sprawy dzielą się na dwie grupy osób
Nie śmiałych
Odważnych


Co zrobić jeśli się jest nie śmiałym ?
Niby problem. Widziałem na tym forum, że trzeba się przełamać i zaprosić na spacer. Ja powiem, że mija się to z praktyką szerokim łukiem.
Jeśli jest się nie śmiałym można zrobić spokojnie to przez ... NK. A w jaki sposób ? Pewnie banalne, głupie itd. A jednak znakomity sposób

Jeśli ma się szczęście to dobrze, że zapraszając ją do znajomych (pierwszy obowiązkowy ruch to zaproszenie do znajomych) ona odpowie ,,znamy się ?". Jeśli tak to to jest dobry początek na rozmowę. A jak rozwinąć ? Nic trudnego. Wystarczy odpisać ,,sory ale przypadkowow wysłałem. Nie musisz przyjmować". Znając życie, przyjmie. Później wystarczy sypnąć komplement w stylu ,,ładne zdjęcia". Banalne. Nic trudnego. Dziewczyny w tym wieku lubią walnięcie prosto z mostu. I w tym momencie można walnąć tekst, że mu się spodobała i był to pretekst do rozwinięcia znajomości. Niby głupie ale bardzo skuteczne. Dziewczyny w tym wieku patrzą na wygląd ale coraz częściej na to jak się rozmawia z drugą osobą, jakie ma cechy itd. No jeśli nie posiadasz nic wartego odnotowania to se odpuść.

A odważny ?
Tutaj niby lepiej ale czy aby na pewno ? Mój młodszy kolega zaproponował dziewczynie, która mu się spodobała spacer. Zrobił tak bo mu powiedziałem, że większość tak na tym forum poleca (nie, żebym uważał, że źle mówicie ale po prostu nie ma to pożadanego efektu) spacer. Zaprosił, dziewczyna się speszyła i zaproponowała w 4. Ostatecznie nic się nie stało. Drugi raz ten am sposób. Efekt ten sam.

Wniosek ? Postępować jak nie śmiały chłopak.

Jak poderwać dziewczynę od 16 roku żcia do 20-stki ?
Tutaj nie ma właściwie podziału.

Trzeba być po prostu w jakimś stopniu przystojnym (dziewczyny głównie na to patrzą). Ale to nie wystarczy. Ważne aby mieć styl, charakter i mieć pasję w życiu. Tu wielkiej filozofii nie ma. Można zapraszać na spacery ale głównie 20 letnie kobiety. Młodsze to jeszcze nie ta ,,ranga". Nic trudnego.

Jak poderwać starszą ?
To już inna bajka. Są to już kobiety. Trzeba traktować je jak skarb. Ważne aby być pomocnym, kupować od czasu do czasu jakiś kwiat, czekoladki. Nic trudnego. Ważne aby wybierać się na spacery. Kobiety to kochają. Bardzo lubią też kino. Filmy głównie komediowe.Wiadomo, że faceci wybierają głównie ładne. I tu zazwyczaj pojawia się kolejny facet. Co zrobić ? Nie można być nachalnym. Ja uważam, że dobrze by było poznać nawet rodziców swojej ,,miłości". Pokazać jej, że ma dobry kontakt z rodziną. Dziewczyny kochają również psy. Szczególnie małe labradory. Kochają takie mały zwierzęta. Nie musiałem sie rozpisywać.
A dlaczego ?

Wniosek jest taki.
Nie trzeba skakać przy drugiej osobie jak najlepiej się da. Wystarczy pokazać drugiej osobie, że ma się chęci


Oczywiście myślę, że pojawi się ,,paru krytyków co do mojej wypowiedzi ale chętnie wymienię się zdaniami :)

jestes idiota
 
C

Crockett

Guest
Jak poderwać dziewczynę młodszą lub w wieku max. 12 lat ? (to dla najmłodszych forumowiczów)
Otóż nie trzeba jakiś specjalnych cech. Musisz być po prostu ,,ładny"

Nie liczyłnym na długi związek. Max miesiąc. W ogóle po co w tym wieku dziewczyna ?

W wieku 12 lat to są tak zwane "końskie zaloty", podobnie jak w 1 klasie szkoły podstawowej. Słowo podrywanie czy związek są tu wogóle nie na miejscu.

Jak poderwać dziewczynę w wieku 13, 14, 15 lat ?
Otóż tutaj sprawy dzielą się na dwie grupy osób
Nie śmiałych
Odważnych


Co zrobić jeśli się jest nie śmiałym ?
Niby problem. Widziałem na tym forum, że trzeba się przełamać i zaprosić na spacer. Ja powiem, że mija się to z praktyką szerokim łukiem.
Jeśli jest się nie śmiałym można zrobić spokojnie to przez ... NK. A w jaki sposób ? Pewnie banalne, głupie itd. A jednak znakomity sposób

Jeśli ma się szczęście to dobrze, że zapraszając ją do znajomych (pierwszy obowiązkowy ruch to zaproszenie do znajomych) ona odpowie ,,znamy się ?". Jeśli tak to to jest dobry początek na rozmowę. A jak rozwinąć ? Nic trudnego. Wystarczy odpisać ,,sory ale przypadkowow wysłałem. Nie musisz przyjmować". Znając życie, przyjmie. Później wystarczy sypnąć komplement w stylu ,,ładne zdjęcia". Banalne. Nic trudnego. Dziewczyny w tym wieku lubią walnięcie prosto z mostu. I w tym momencie można walnąć tekst, że mu się spodobała i był to pretekst do rozwinięcia znajomości. Niby głupie ale bardzo skuteczne. Dziewczyny w tym wieku patrzą na wygląd ale coraz częściej na to jak się rozmawia z drugą osobą, jakie ma cechy itd. No jeśli nie posiadasz nic wartego odnotowania to se odpuść.

A odważny ?
Tutaj niby lepiej ale czy aby na pewno ? Mój młodszy kolega zaproponował dziewczynie, która mu się spodobała spacer. Zrobił tak bo mu powiedziałem, że większość tak na tym forum poleca (nie, żebym uważał, że źle mówicie ale po prostu nie ma to pożadanego efektu) spacer. Zaprosił, dziewczyna się speszyła i zaproponowała w 4. Ostatecznie nic się nie stało. Drugi raz ten am sposób. Efekt ten sam.

Wniosek ? Postępować jak nie śmiały chłopak.

Wychodzi na to, że zdolności interpersonalne każesz rozwijać w sieci - przez Naszą Klasę. Do kogo byś nie kierował tych rad - są złe. Nieśmiały ostatecznie pogrąży się w nieśmiałości idąc na taką łatwiznę, odważny zamiast podziękować za znajomość takiej, która zaprasza koleżanki na spotkanie z facetem zacznie używać Naszej Klasy. Tylko, że odważni nie będą czytali takich stron jak ta...

Jak poderwać dziewczynę od 16 roku żcia do 20-stki ?
Tutaj nie ma właściwie podziału.

Trzeba być po prostu w jakimś stopniu przystojnym (dziewczyny głównie na to patrzą). Ale to nie wystarczy. Ważne aby mieć styl, charakter i mieć pasję w życiu. Tu wielkiej filozofii nie ma. Można zapraszać na spacery ale głównie 20 letnie kobiety. Młodsze to jeszcze nie ta ,,ranga". Nic trudnego.

Tutaj masz rację choć w sumie bardzo często 16 - 20 latki mają rozum i oceniają ludzi jak 14, 15 latki.

Jak poderwać starszą ?
To już inna bajka. Są to już kobiety. Trzeba traktować je jak skarb. Ważne aby być pomocnym, kupować od czasu do czasu jakiś kwiat, czekoladki. Nic trudnego. Ważne aby wybierać się na spacery. Kobiety to kochają. Bardzo lubią też kino. Filmy głównie komediowe.Wiadomo, że faceci wybierają głównie ładne. I tu zazwyczaj pojawia się kolejny facet. Co zrobić ? Nie można być nachalnym. Ja uważam, że dobrze by było poznać nawet rodziców swojej ,,miłości". Pokazać jej, że ma dobry kontakt z rodziną. Dziewczyny kochają również psy. Szczególnie małe labradory. Kochają takie mały zwierzęta.

Jak skarb powinno się traktować każdą, niezależnie od wieku, takie starsze może nieco bardziej. Kino, spacery? Nie wiem co wiek ma do tego, czy się to lub czy nie. Kupowanie kwiatów? OK. Ale Twój opis brzmi jak próba przekupstwa nimi. A to już idiotyczne. Psy? Przesadziłeś do reszty.

Zgadzam się, że ten tekst dyktował ci 14 latek, niestety..
 

pikken din

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Gdzieś obok ciebie :)
Nie dyktował tylko mi mówił jak łatwo - najlepiej poderwać 14. Wielu z was na tym forum nawet dziewczynę, którą się interesuje chłopak mający 10 lat i chciałby poderwać 10tkę to byście pisali, żeby zaprosić na spacer itd. A to nie ma zastosowania. Jest wiele praktyki. Ja opisałem najlepsze sposoby. Nie wmawiam nikomu aby podrywał przez internet ale napisałem, że to jednak najlepszy sposób. Nie musisz się z tym zgadzać ale ja widząc jak to robią młodsi, starsi i zwłasnej autopsji mogę wyciągnąć wniosek taki jaki opisałem.
 
C

Crockett

Guest
Nie dyktował tylko mi mówił jak łatwo - najlepiej poderwać 14. Wielu z was na tym forum nawet dziewczynę, którą się interesuje chłopak mający 10 lat i chciałby poderwać 10tkę to byście pisali, żeby zaprosić na spacer itd. A to nie ma zastosowania. Jest wiele praktyki. Ja opisałem najlepsze sposoby. Nie wmawiam nikomu aby podrywał przez internet ale napisałem, że to jednak najlepszy sposób. Nie musisz się z tym zgadzać ale ja widząc jak to robią młodsi, starsi i zwłasnej autopsji mogę wyciągnąć wniosek taki jaki opisałem.

Nie chcę na nikogo bezpodstawnie najeżdżać ale co Ty pierniczysz za przeproszeniem o 10 latkach? Matko i córko!
Zaproszenie za spacer nie ma zastosowania ale wysłanie zaproszenia do znajomych na Naszej Klasie ma?
I za sposób na podryw dojrzałych i młodych kobiet uważasz kupno kwiatów, słodyczy i psy?

Na tym forum zbierzesz po głowie i to ostro od osób, które nawet nie rozróżniają zachowań, priorytetów i potrzeb w grupach wiekowych dziewczyn/kobiet, ale inna sprawa, że chyba sobie jaja zrobiłeś. Trochę już tu siedzę, a swoje wiem i w zbyt dużej ilości dyskusji brałem udział żeby Cię nie ostrzec i nie powiedzieć, że żartujesz takimi postami.
 

pikken din

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Gdzieś obok ciebie :)
Jaj sobię nie robię. Zresztą jakbyś doczytał dokładnie to zaproszenie nie znajomej może zaowocować jakimś tekstem ze strony dziewczyny. To niby głupia akcja a jednak ? Ile razy miałeś doczynienia z praktyką a ile z teorią ?
 
C

Crockett

Guest
Uwierz mi, że przejrzałem na wylot różnego typu nastolatki parę lat temu i "akcje" - GG, Nasza Klasa stawiają chłopaka, nawet najładniejszego na pozycji gorszej ponieważ jest jakąś przybłędą z sieci a dziewczyna na żywo zna i utrzymuje już dawno głębsze relacje z wieloma innymi facetami. Tak samo starsze. Jaki widzisz plus na przyszłość swych "taktyk"? Napisałem - odważny nie używa neta do podrywu, nieśmiały nigdy nie przestanie być nieśmiały. Ustosunkuj się do tego.

Powiedz mi jeszcze dlaczego pisząc o kobietach powyżej 20 roku życia najistotniejsze są dla Ciebie prezenty i psy? To nie dział o zoologii ale komu się nie podoba słodki, mały piesek? To ma jakieś znaczenie w kontaktach, by mieć psa? Nie dziw się, że narazie sceptycznie podchodzę przez takie coś do twoich wypowiedzi.
 
D

Drad

Guest
A odważny ?
Tutaj niby lepiej ale czy aby na pewno ? Mój młodszy kolega zaproponował dziewczynie, która mu się spodobała spacer. Zrobił tak bo mu powiedziałem, że większość tak na tym forum poleca (nie, żebym uważał, że źle mówicie ale po prostu nie ma to pożadanego efektu) spacer. Zaprosił, dziewczyna się speszyła i zaproponowała w 4. Ostatecznie nic się nie stało. Drugi raz ten am sposób. Efekt ten sam.

Wniosek ? Postępować jak nie śmiały chłopak.
Wniosek - kolega jest męskim pasztetem.

A Ty pewnie sam masz 14 lat i doradzasz, jak wyrywać dwudziestki :D
 

pikken din

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Gdzieś obok ciebie :)
Uwierz mi, że przejrzałem na wylot różnego typu nastolatki parę lat temu i "akcje" - GG, Nasza Klasa stawiają chłopaka, nawet najładniejszego na pozycji gorszej ponieważ jest jakąś przybłędą z sieci a dziewczyna na żywo zna i utrzymuje już dawno głębsze relacje z wieloma innymi facetami. Tak samo starsze. Jaki widzisz plus na przyszłość swych "taktyk"? Napisałem - odważny nie używa neta do podrywu, nieśmiały nigdy nie przestanie być nieśmiały. Ustosunkuj się do tego.

Powiedz mi jeszcze dlaczego pisząc o kobietach powyżej 20 roku życia najistotniejsze są dla Ciebie prezenty i psy? To nie dział o zoologii ale komu się nie podoba słodki, mały piesek? To ma jakieś znaczenie w kontaktach, by mieć psa? Nie dziw się, że narazie sceptycznie podchodzę przez takie coś do twoich wypowiedzi.
Właśnie ja pisałem o nieśmiałych chłopakach. Sam na własnej skórze się przekonałem, że to dobry sposób. Choć to było kilka lat temu. Teraz nie wiem nie moje lata. CO do psa ? Nie pisałem, że trzeba mieć psa ale to jest mały plusik. Nie dla każdej ale w realu jak i w tych programach różnych można to zauważyć.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Facepalm, jak to czytam. Według mnie jak jesteś nieśmiały to przegrywasz i tyla.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Noo widzę, że dzieci u nas szybko dorastają "Jak poderwać max 12 letnią dziewczynę" - rzadko bywam na tym podforum a szkoda jak widać :D Pamiętam, że w tym wieku zawsze się tworzyły grupki dziewczyn i chłopaków. Pamiętacie jak ktoś kogoś pocałował w podstawówce i te krzyki "Będą mieli dziecko"? Piękne czasy ;)
No ale wracając do tematu, nieśmiały niekoniecznie musi "przegrywać" ale może mieć ciężej. Przecież są kobiety które wolą nieśmiałych mężczyzn (oczywiście że jest ich dosyć mało).
16 letnie dziewczyny nie raz są lepsze na spacery niż te 20+ letnie.
Internet jako narzędzie do podrywania/poznawanie kobiet? Kretynizm jak dla mnie, ale już słyszałem opinie że jestem analogowym facetem w cyfrowym świecie.
I na koniec ostatnie zaprzeczenie, nieśmiały może przestać być nieśmiałym, jestem świadom tego co pisze w 10000%. Wystarczy trochę chęci, samozaparcia i tzw. "treningu" duszy i ciała.
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
no tak, internetowy podryw często kończy się na... internecie ;-) Nic nie jest
bardziej efektywne niż kontakt "oko w oko" i błyskotliwy zalotny dialog. Słuchać,
mówić, nęcić. A nie jakieś nasze klasy i fejsbuki...
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
ja miałem wielki problem z podrywaniem, cały czas praca, brak czasu itp. Nie wiedziałem jak w ogóle zacząć i zapisałem się na kurs uwodzenia do Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Moje wrażenia są bardzo pozytywne :) więc jeśli ktoś potrzebowałby takiej pomocy to polecam www.wyzszaszkolauwodzenia.pl. Nie ma tam nauki tandetnych tekstów i zachowań, jest pełne podejście psychologiczne i socjologiczne, więc bardzo profesjonalnie i elegancko :)

Co za zyeb :]

J.B
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
hahhaha niektóre rady mnie ubawiły, jak się jest w związku, to juz się zapomina jak to było podrywać, chyba czas sobie przypomnieć:)
 
Do góry