Podoba mi się dziewczyna. Jak się z nią zapoznać ?

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Czyli uważasz, że jak się będę na nią często patrzył, to są duże szanse, że będzie o mnie chociaż czasem myśleć ?

Nie chodzi żebys patrzał się na nia jak ciele w malowane wrota, chodzi o to, żeby spojrzec na nia z zainteresowaniem, złapał kontakt wzrokowy na chwile, i odpuścił idąc w swoją strone... zrobic tak kilka razy... ale nie robić tego nachalnie.. nie wiem jak Ci to wyłumaczyć...

Potem po prostu podejśc i sie przedstawić. A jak siedziała ostatnio sama i przygnębiona to miałes powód żeby podejśc, przedstawić się i zapytac dlaczego taka fajna dziewczyna siedzi taka przygnębiona...

Nie zastanawiaj się za wiele tylko po prostu do niej zagadaj... :)
 

alehandro

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Potem po prostu podejśc i sie przedstawić. A jak siedziała ostatnio sama i przygnębiona to miałes powód żeby podejśc, przedstawić się i zapytac dlaczego taka fajna dziewczyna siedzi taka przygnębiona...
W sumie mógłbym, ale zaraz potem przyszła do niej koleżanka, wyglądało na to jakby ją pocieszała. Ale gdy ona siedziała z tym telefonem w ręku i się na niego patrzyła to aż mi się serce krajało, że ona może się w kimś bujać :<
Wczoraj na fejsie ustawiła sobie status związku na "to skomplikowane". Wiem, że fejs nic nie znaczy, ale jestem tak przewrażliwiony...

Najłatwiej by było gdyby siedziała na korytarzu i płakała, wtedy na pewno odważyłbym się podejść i pocieszyć ją. Ale nie chcę życzyć jej nieszczęścia ;p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
gościu za dużo myślisz. po prostu coś zrób. zagadaj, potrąć, nawiąż znajomść z jej znajomymi obojętnie, który sposób... po prostu zacznij działać, a nie myśleć. Co do obgryzania paznokci idź do apteki i poproś o "pazurek". taki środek, którym smaruje się paznokcie - nei ma prawie zapachu, za to smak ma taki, że wykręci ci morde kilka razy i przestaniesz obgryzać.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dobra, spróbuję zagadać ! ;o Ale co jeśli ona się w kimś innym buja ?

świat się skończy, słońce zgaśnie, a lasy spłoną. ziemia rozstąpi się, a z jej szczelin wyjdą diabły i zaczną pożerać rozczłonkowane i płonące ludzkie ciała, a sam Lucyfer, król diabłów, zasiądzie na tronie tego wszechświata i będzie nim rządził w sposób okrutny.
Nic się nie stanie - dowiesz się, przestaniesz się zadręczać "czy się uda" - po prostu się nie uda. W zakochaniu zawsze najgorsza jest niepewność - jak się dowiesz, że nie to po jakimś czasie przechodzi - a jak nie znasz odpowiedzi to może za tobą to chodzić wiele miesięcy, a czasem lat.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
świat się skończy, słońce zgaśnie, a lasy spłoną. ziemia rozstąpi się, a z jej szczelin wyjdą diabły i zaczną pożerać rozczłonkowane i płonące ludzkie ciała, a sam Lucyfer, król diabłów, zasiądzie na tronie tego wszechświata i będzie nim rządził w sposób okrutny.
Zmysł literacki i wyobraźnia :D

Nic się nie stanie - dowiesz się, przestaniesz się zadręczać "czy się uda" - po prostu się nie uda. W zakochaniu zawsze najgorsza jest niepewność - jak się dowiesz, że nie to po jakimś czasie przechodzi - a jak nie znasz odpowiedzi to może za tobą to chodzić wiele miesięcy, a czasem lat.

Dokładnie działaj dowiedz się i bądź czegoś pewny. Przynajmniej będziesz wiedział, że albo masz się o co starać, albo nie ma co sobie głowy zawracać i trzeba zyć dalej :)
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Wiem, że jak nic nie zrobię to po jakimś czasie w końcu minie. Dlatego chciałbym coś zdziałać, bo dziewczyna wydaje się być atrakcyjna (z zachowania, z tego co widzę na przerwach, też)...

Po prostu chcesz ją przelecieć i tyle <_< Daj sobie spokój.
 

alehandro

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Hauser, ty się lepiej nie wypowiadaj w tym temacie, bo to już twoja druga (z dwóch) durna wypowiedź ... ;>


A znacie jakieś sposoby, które dodadzą mi odwagi ?
 

dankino

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Miasto
I tak nie znasz :-D
Kurde chłopie mam podobny problem też się zakochałem w dziewczynie ze szkoły i nie widzę żadnej innej poza nią a na dodatek jak ją dzisiaj zobaczyłem w szkole to mi dosłownie kopara opadła ;-] ,, :cenzura:eek:na na maksa" w dodatku ten jej uśmiech no marzenie dosłownie. alehandro masz o tyle dobrze że masz z nią jakiś kontakt typu fejs i możesz do niej napisać w każdej chwili. Moja piękna nie ma ani fejsa ani nk a jej koleżanka jest no jak by to powiedzieć delikatnie świrnięta? Dlatego nie zastanawiaj się dłużej tylko pisz.... albo zagadaj w sql.Pozdroo :)
 

alehandro

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Na fejsie nie boję się zagadać (może troszeczkę), ale wolę to zrobić w realu - na pewno bardziej by jej się spodobało (jeśli oczywiście ja bym się jej spodobał).
A ta, w której ty się kochasz też jest starsza ? Tzn. jest w klasie o 1 wyżej ? Bo to właśnie jest największą przeszkodą ...
 
B

Blancos

Guest
Na fejsie nie boję się zagadać (może troszeczkę), ale wolę to zrobić w realu - na pewno bardziej by jej się spodobało (jeśli oczywiście ja bym się jej spodobał).

Brawo! Nareszcie facet z jajami:)

Trochę mniej planuj i rozmyślaj, trochę więcej działaj. Nie przewidzisz każdego jej zachowania, a i tak na początku zjedzą Cię nerwy, i nie zachowasz się tak jak planowałeś.
 

alehandro

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Kurde, ale caaaaaaaaaaaaały czas nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, jak do niej podejść i powiedzieć pierwsze słowo. Później to już byłby luz, gadałbym z nią więcej, dosiadał się na przerwach, czatował. Tylko właśnie dręczy mnie ten początek, to pierwsze słowo ;p
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Gdy zagadują mnie dziewczyny z mojej szkoły, pytają nawet o takie rzeczy, jak to, jaką mam następną lekcję. Jeśli druga strona jest zainteresowana, rozmowa będzie sama się toczyć. Jeśli natomiast podoba jej się ktoś inny, może być gorzej. Wiem po sobie; obecnie jestem w szczęśliwym związku i nie interesują mnie rozmowy z innymi dziewczynami.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
może do niej zamigaj jak masz opory przed gadaniem;)??, a tak na serio, to zrób to z głową... i nie daj boże nie osaczaj, nie zadawaj pytan typu nie wiem podobam Ci sei?? to jest taki ban na wstępie, wiem że zależy i dlatego sie stresujesz ale może to "TA" osoba i ona tak naprawde tylko czeka byś, was zapoznał i abyście mogli być razem, mimo że o tym nie wie, to jest twoja szansa aby być szcześliwym i aby sprawić aby ta dziewczyna już zawsze była, a nie aby plakala a nawte jesli to abyś mógłbyć przyniej i wspierać, Zycie to nie gra reloada nie ma pamiętaj o tym, ale bądz sobą nie chodzi aby lubiła Ciebie jako imie i i nazwisko, tylko jako osobe która jesteś właśnie Ciebie, bądź naturalny i sobą, zobacz mozę ma jakies naszywki zespołów na torbie, i już masz temat jakiś...

w jakim stylu sie ubiera itd...

AVE SATAN i bóg z Tobą dżedaj

w realu lepiej ;) pod warunkiem ze nie market;), pozatym nie kazdy pisze z nieznajomymi... na fejsie...
 

dankino

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Miasto
I tak nie znasz :-D
Na fejsie nie boję się zagadać (może troszeczkę), ale wolę to zrobić w realu - na pewno bardziej by jej się spodobało (jeśli oczywiście ja bym się jej spodobał).
A ta, w której ty się kochasz też jest starsza ? Tzn. jest w klasie o 1 wyżej ? Bo to właśnie jest największą przeszkodą ...

Jest akurat młodsza ode mnie o rok ale w tej chwili nie ma to najmniejszego znaczenia.Mam kumpla który ma dziewczyne o rok starszą od siebie i z tego co mi wiadomo jest im dobrze ze sobą :)
 

alehandro

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Mam kumpla który ma dziewczyne o rok starszą od siebie i z tego co mi wiadomo jest im dobrze ze sobą :)
To też zależy jaki to wiek. Bo np. jeśli on ma 17 lat, a ona 18 to różnica, choć mała, to będzie, ale gdy on ma 29 lat a ona 30 lat to różnicy praktycznie nie ma :p

Czytałem gdzieś, że często gdy dziewczynie podoba się chłopak, to ona udaje, że nie zwraca na niego uwagi...
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Wiekiem się nie przejmuj.Mnie samej podoba się chłopak młodszy o 2 lata;) Jeżeli dziewczyna jest mądra, nie spławi Cię z samego początku tylko ze względu na wiek. Jeżeli tak zrobi-nie warto sobie zawracać nią głowy. Zrób co masz zrobić i miej to za sobą, im dłużej się zbierasz, tym gorzej będzie Ci się przełamać.
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Jednak chyba najbardziej radykalnym pomysłem wydaje mi się na początek kontakt wzrokowy, a po jakimś czasie zagadać i odprowadzić ją na przystanek, czy gdzieś tam :p
TYLKO OBY NIE MIAŁA NIKOGO INNEGO NA OKU !

Jednak cały czas z miłą chęcią poczytam innych waszych propozycji :> Czekam też na więcej wypowiedzi od dziewczyn. Kiedy miałybyście ochotę porozmawiać z chłopakiem, jak byście chciały, żeby do was zagadał ?
odprowadzają się tylko w filmach :p
 

dankino

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Miasto
I tak nie znasz :-D
To też zależy jaki to wiek. Bo np. jeśli on ma 17 lat, a ona 18 to różnica, choć mała, to będzie, ale gdy on ma 29 lat a ona 30 lat to różnicy praktycznie nie ma :p

Czytałem gdzieś, że często gdy dziewczynie podoba się chłopak, to ona udaje, że nie zwraca na niego uwagi...

To fajnie dziewczyny udają :) Tak udają że leci sobie miesiąc za miesiącem a w końcu i tak kończymy szkołę a każdy idzie w swoją stronę.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Hauser, ty się lepiej nie wypowiadaj w tym temacie, bo to już twoja druga (z dwóch) durna wypowiedź ... ;>

Prawda zabolała? :)




Facet z jajami, który pyta na forum jak poznać dziewczynę, którą jest zauroczony :hahaha:
 
Do góry