Podkłady, bazy, korektory, fluidy

D

Dobrawa

Guest
Nadal w Cashmere jestem zakochana. Ich baza sprawdza się w każdej sytuacji. nie ma przebacz nawet po cięzkim dniu a nawet dlugiej nocy makijaż utrzymuje sie tam gdzie byc powinien i to niemalże nienaruszony. Poza zwykłą bazą maja też baze pod cienie, równie świetną.

5900525002211_cashmere-baza-pod-cienie-634_b.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Dobrawa napisał:
Nadal w Cashmere jestem zakochana. Ich baza sprawdza się w każdej sytuacji. nie ma przebacz nawet po cięzkim dniu a nawet dlugiej nocy makijaż utrzymuje sie tam gdzie byc powinien i to niemalże nienaruszony. Poza zwykłą bazą maja też baze pod cienie, równie świetną.

5900525002211_cashmere-baza-pod-cienie-634_b.jpg
a ja własnie kupiłam taką:
medium_165.jpg

baza pod cały makijaż, świetna sprawa, bardzo fajnie matuje i przedłuża trwałość makijażu. A cena całkiem przyzwoita :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja osobiście baz unikam, bo strasznie zapychają pory :p chyba żę macie jakąś bez silikonów, to chętnie wypróbuję :)
 

joannaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bazy pod cienie do powiek to świetna sprawa. Używam ArtDeco na wielkie wyjścia :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Dla mnie ważne jest, żeby podkład był matujący, mam cerę tłustą:-( musi także dobrze pokrywać niedoskonałości cery, Zwracam uwagę na skład podkładów bez sylikonu itp.
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja nie znalazłam jeszcze idealnego dla mnie podkładu, a uwierzcie przetestowałam wiele... I te droższe i te tańsze... No ale szukam dalej :D Może wreszcie znajdę taki, który nie będzie się "ważyć" na mojej cerze ;)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Cashmere moja mama ma podkład rozświetlający bardzo sobie chwali, jak dla mnie to trochę jest zbyt mocno perfumowany. Ja natomiast kupiłam sobie rozświetlający podkład Vichy Tient Ideal. Bardzo fajnie przyjemnie się go aplikuje, dobrze kryje. Ja mam popękane naczynka i bardzo dobrze radzi sobie z moimi zaczerwienieniami. Skóra ma jednolity, fajnie rozświetlony koloryt.
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
Tez lubie bazę z art deco i UD, korektor collection tez sie jednak sprawdza jako baza pod cienie:)


Jesli chodzi o bazę na twarz to lubie porefessional benefitu oraz Laura mercier
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Fluidy od roku wybiera mi dermokonsultantka z apteki Ziko Dermo , dobre fluidy wybiera jak i kremy Panie tam pracujące potrafią doradzić i dobrać kosmetyki do cery.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Osmiorniczka napisał:
Ja kupiłam sobie rozświetlający podkład Vichy Tient Ideal. Jestem bardzo zadowolona wygładza moja skórę, koryguje niedoskonałość. Moja buzia jest promienna przez cały dzień :) A co ważne nie ma efektu maski, tego najbardziej nie lubię w podkładach .
attachicon.gif
11003948_10205109063543526_99671031_n.jpg
Ja kupiłam sobie rozświetlający podkład Vichy Tient Ideal. Jestem bardzo zadowolona wygładza moja skórę, koryguje niedoskonałość. Moja buzia jest promienna przez cały dzień :) A co ważne nie ma efektu maski, tego najbardziej nie lubię w podkładach .11003948_10205109063543526_99671031_n.jpg


Bardzo przepraszam, ale pierwszy raz spróbowałam dodać fotkę i coś mi nie wyszło :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
A jaką on ma konsystencję? Nie lubię jak są mocno kremowe, wolę raczej fluidy. Może bym wypróbowała, bo akurat kończę swój stary.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Fluid też mam świetnie kryje - nawet dość pokaźne sińce pod oczami oraz popękane naczynka - jak dla mnie bomba, ma delikatną konsystencje zapewniającą naturalne wykończenie i rozświetlający efekt. Super bo nie muszę już używać kilku różnych kosmetyków. Ewentualnie biorę ze sobą tylko puder żeby jak coś przypudrować nosek :)
 
D

Dorka123

Guest
A puder masz też z tej serii? Ja się własnie nad nim zastanawiam.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Puder jest przygotowany specjalne dla kobiet lubiących mieć przy sobie w kosmetyczce coś co poprawi nam urodę w ciągu dnia.. np : Przypudrować nosek
Puder.jpg




zobaczcie same ...a teraz otwieram ...w środku jest lustereczko, co pozwoli nam kobietom szybciutko poprawić się na urodze ;-)
Puder..jpg
 
Dołączył
17 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny, ja jestem naprawdę wybredna jeśli chodzi o podkład lub fluid. Musi być naprawdę idealny, bo inaczej wolę nie nakładać go wcale. Mam cerę mieszaną, czasem się świeci a czasem czuję, ze jest przesuszona, zwłaszcza zimą. Mam drobne wypryski i malutkie przebarwienie pod okiem. Lubię, gdy twarz wygląda naturalnie i promiennie, bez śladu podkładu. I tu zgadzam się z przedmówczyniami - wypróbowałam fluid Vichy Teint Ideal. Jest bardzo lekki - nie czuje się go na twarzy ale kryje moje wypryski i nierówności. I rzeczywiście delikatnie rozświetla twarz - wygląda młodziej :) No i co dla mnie bardzo ważne - jest w buteleczce z pompką - nie dostają się do wnętrza żadne pyłki, więc może bardzo długo służyć i dozowanie jest łatwiejsze, więc oszczędniej się go używa. Musze jeszcze wypróbować puder, o którym piszecie, bo nie lubię gdy twarz mi się błyszczy.
 

marysia_sikora

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
No te firmy o których piszecie s a ok chociaz nie wszystkie uzywałam. Jak chcecie poczytajcie jeszcze o toleriane - teint z la roche posay
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja w ogole nie używam podkładów. Bardzo psuje mi się po nich cera. Wolę punktowo korektor.
 
M

MarcysiaK

Guest
color stay od revolonu jest super, ale nie na taką pogodę, teraz w ogóle mniej się maluję w te upały, podkładu praktycznie nie używam, za to kupiłam bronzer od Golden Rose- Bronzing Terra Powder
i powiem, że jestem nim mile zaskoczona opakowanie wprawdzie takie jakieś płaskie, ale sam bronzer jest fajny, zakrywa przebarwienia, ale nie tworzy efektu maski, nie błyszczy się, tylko twory naturalny look.
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
berenikaeliza napisał:
ja w ogole nie używam podkładów. Bardzo psuje mi się po nich cera. Wolę punktowo korektor.
A jakich podkładów używasz? Może zbyt ciężkich i nieodpowiednich do Twojej skóry. Na rynku pojawiło się teraz sporo nowości np podkłady z witaminą C, która odżywi Twoją skórę.
 
Do góry