Podkłady, bazy, korektory, fluidy

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Masz na myśli podkład rimmela z serii wake me up? Jestem jego bardzo ciekawa. Czytałam o nim sporo dobrego,że wygląda naturalnie i właśnie fajnie nawilża :)
 
M

michasia90

Guest
U mnie pod makijaz sprawdza sie baza z Golden Rose- obecnie uzywam rozświetlającej bo juz nie mam problemow z przetluszczaniem sie skory a lubie lekki efekt rozswietlenia na skorze :) baza fajna- delikatnie rozswietla skore, opakowanie higieniczne z pompką, produkt jest tani, a sprawia ze makijaz dlugo sie utrzymuje. U mnie nie spowdowal zadnego wysypu krost, nie zapchał a mialam takie akcje z bazami innych marek
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A ja używam L"Oreal Infallible 24 h. Świetnie kryje wszelkie usterki i nie wysusza
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja teraz kupiłam podkład Infallible Loreala. Moja koleżanka długo go już używa i tak patrząc na jej cerę, na efekt po nałożeniu stwierdziłam że i ja muszę przetestować. Kupiłam matujący, ze względu że zawsze mam problem ze świecącą się skórą i denerwował mnie taki efekt jakbym ciągle była spocona na twarzy. Ale dzięki temu podkładowi rzeczywiście efekt matujący jest i to przez długi czas bo normalnie 8h w pracy. Polubiłam ten podkład za to że właśnie działa tak jak powinien.
 

Attachments

  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    293 KB · Wyświetleń: 0
M

MarcysiaK

Guest
ja rzadko fluidów uzywam, sporadycznie, więc wybieram tańsze, w zeszłym tyg. na próbę wzięłam jakiś od bielendy- w sumie nawet nie wiedziałam, że bielenda fluidy robi, no ale wziełam matowy seria make up akademie za całe 12 zł ;)
i podoba mi się, ładnie kryje, dobrze i na długo matuje i ma fajną konsystencję.
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
ja konkurencji za dużo nie testowała, używałam wcześniej Affinitione 24H ale jak zaczęli wycofywać i nie dotałam swojego koloru to przerzuciłam się właśnie na SupeStay 24H i jak pisałam jestem bardzo zadowolona, fajnie że oprócz trwałości nie załamuje się na zmarszczkach co wcześniej mi się zdażało
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A jakiś puder polecacie? Szukam czegoś już na wykończenie makijażu i ewentualnie do poprawienia później.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Podobnie jak podkład, ja używam L'Oreala True Match Highlight do jasnej karnacji. Świetnie rozświetla (trzy połączone kolory) i jest w zestawie z lusterkiem i pędzlem.
 

Attachments

  • Puder.jpg
    Puder.jpg
    562,1 KB · Wyświetleń: 0

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wygląda mega dobrze. To jest jakaś nowość? Bo nie widziałam na stoisku loreala wcześniej. Jak z trwałością i osypywaniem? Tego najbardziej się boje. Chociaż Loreal mnie jeszcze nie zawiódł.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Jak kupowałam to była nowość. Nie osypuje się, jest trwały i przede wszystkim nie wysusza, a wiadomo jak to z pudrami jest. W ogóle wygląda bardzo naturalnie. A teraz w tym upale ciężko porządny makijaż zrobić :)
 
K

Konstancja321

Guest
Z podkładów mój ulubieniec to Bourjois helathy mix, nie wysusza skóry i ładnie dopasowuje się do koloru cery. Z pudrów też mineralny Buorjois, albo Max factor creme puff transparentny, dobrze matuje. Z rozświetlaczy polubiłam ostatnio taki w sztyfcie Highlighter stick z golden rose. Ładnie rozświetla, dobrze się nakłada i nie zostawia błyszczących drobinek jak niektóre.
 
O

oladobak

Guest
Bardzo fajna jest concealer cream palette od gr w wersji kolorowej. Zaczne od tego, ze cana jest zachecajaca, bo placilam zaledwie 25 zl za 6 kolorow korektorow, ktore swietnie ukrywaja niedoskonalosci i sa bardzo wydajne. Na poczatku bylam przerazona tym produktem, ale nie ma sie czego bac :) Kazdy kolor przeznaczony do czego inne, dobrze kryje a po nalozeniu podkladu nic nie przebija, zostawiajac ładny, naturalny efekt.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
michasia90 napisał:
U mnie pod makijaz sprawdza sie baza z Golden Rose- obecnie uzywam rozświetlającej bo juz nie mam problemow z przetluszczaniem sie skory a lubie lekki efekt rozswietlenia na skorze :) baza fajna- delikatnie rozswietla skore, opakowanie higieniczne z pompką, produkt jest tani, a sprawia ze makijaz dlugo sie utrzymuje. U mnie nie spowdowal zadnego wysypu krost, nie zapchał a mialam takie akcje z bazami innych marek
a jaka jest cena tej bazy? bo nigdzie nie moge jej znależć, sama mam tą z bielendy różową, bo kupiłam ostatnio na promocjach
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
podkłady mam rózne w zalezoności od stanu cery, irena eris jest ok loreal true również w miarę ok, korektor wybieram punktowy z insta perfect, bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonalości
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Fajne sa bazy z bielendy z make up academie i do tego jedne z tanszych ;) Oczywiscie dobrane do potrzeb, ja uzywam perlowa-rozswietlajaca i jestem bardzo z niej zadowolona. i lubie ta formule perlowych kapsulek.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
A czy puder Bikora Tokyo któraś z Was może ma/ używa?
 
Do góry