Podczas Orgazmu

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mialyscie moze takie uczucie jakby wam zyly mialo rozsadzić? :D
 

FaRaOnKa

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
chba kazda dziewczyna wie ze moze osiagnac dwa orgazmy. Ja mam to porownanie bo moge osiagnac obydwa i mowie ci nika19 ciesz sie ze masz lechtaczkowy :) bo jest przyjemniejszy (mocniejszy) ja przy nim nie dosc ze krzcze to wogole z przyjemnosci trace praktycznie kontakt ze swiatem tylko ciesze sie przyjemnoscia | to prawda ze faceci tez maja dwa orgazmy ale malo ktora dziewczyna jest w stanie zapewnic to swojemu chlopakowi :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A jakie warunki musi spelniac zeby potrafila zapewnic to swojemu chlopakowi? :D
 

FaRaOnKa

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Musi włorzyc mu palec do odbytu i stymulować(masowac) jego prostate znajdujaca sie nad jadrami :/ wiec watpie w to aby jakas dziewczyna była do tego zdolna :]
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
ehh wreszcie moge sie tu wypowiedziec :)

ja wyginam swoje cialo w luk, szybko oddycham i zaciskam dlonie na czyms [zwykle na ramieniu mojego mezczyzny :p ]
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no wlasnie ja tez ostatnio sciskam mojego faceta przy orgazmie
czasami mam wrazenie ze moge mu krzywde zrobic
ale on mowi ze wytrzymuje :D
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
to chyba karzydy jakies okrzyki wydaje tylko moze sie roznia tonacja :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Wszystko zależy od temperamentu kobiety :)
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
U mnie zależy od tego czy uprawialiśmy seks czy kochaliśmy się. Gdy najzwyczajniej w świecie mieliśmy ochotę na seks, nie zachowywałem się w żaden szczególny sposób gdy szczytowałem. Zupełnie inaczej było gdy się kochaliśmy. Zawsze wtulałem się maksymalnie i obejmowałem ją. Oddech zwalnia, łapie powietrze jakby to był ostatni mój oddech.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Podczas orgazmu nic nie robie. Spuszczam spermę do kubeczka, zakładam majty i idę spać :D Dziewczyna nic nie robi, bo jej nie mam :D

:D
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Zazwyczaj jęczę lub krzyczę, napinam mięśnie, mocno chwytam go z ramiona, potem się przytulam i zaczynam trząść z rozluźnienia :]
 

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Podczas orgazmu płacze.. nie dlatego że mi źle tylko tak po prostu. Nie wiem dlaczego. im bardziej jestem podniecona tym wiecej łez napływa mi do oczu. Nie umiem tego opanować. Czy ktoś potrafi to wyjasnić??
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
dużo kobiet tak ma. z mich doświadczeń i z opowiedań moich kumpli co druga cię popłakała... (w szczególności EMO) jesteś emo?
 

angie000

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
nie.. nie jestem, emo. i to raczej nie wynika z mojej wrażliwości i podatności na wzruszenia.
 
Do góry