Podczas Orgazmu

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Czepiasz się mnie,ponieważ masz inne zdanie o Bogu niż ja,bo od tego się zaczęło,nie moja wina że zostałaś tak wychowana,bez Boga i miłości do bliźniego.Jedyne co wyniosłaś z domu to arogancję i debilizm.Nie zostałaś nauczona szanować zdania innych,żal mi Ciebie :)
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
widać, że jesteś skończoną idiotką, co ma bóg do miłości bliźniego? twoja szanowna rodzinka nauczyła cie tolerancji dziecinko.jak brak ci argumentów to zaczynasz obrażać,tyle sobą reprezentujesz.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Ty nawet nie wiesz co to jest miłość do bliźniego a co dopiero mówić o Twojej kulturze!!!!!
Tylko dlatego że ja wierzę w Boga a Ty nie,zaczęłaś tą kłótnie,żal mi Ciebie dziecko.
Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego niskiego poziomu kultury i słownictwa.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
punto NIE WYSTARCZY URODZIĆ SIĘ CZŁOWIEKIEM,TRZEBA JESZCZE NIM BYĆ............Ty punto nim nie jesteś.........żegnam bo ja klikam tylko z ludźmi :)
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
mnie Partner prawie za każym razem potrafi doprowadzić :p nawet czesto języczkiem :) A przy orgazmie cała drże,głośno jęcze :p
oraz zaciskam ręce na jego ramionach :) Ale powiem też że wielką przyjemność mi sprawia jak mój partner dojdzie , czuje wtedy taki płomień namiętności :p
 
Do góry