Podczas Orgazmu

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Najczesciej szydelkuje i pizze robie... :p
No jak co robie...... Emocje sie udzielaja a raczej wybuch roznych polaczonych, milych odczuc plus dzwieki i finezyjna mimika twarzy.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja mogę grać w kamienną twarz... :crazy:
jasne!!!!
w tym momencie sie nie da, jak sobie nie pokrzycze to nie jest mi tak dobrze :] ,a moj facet przewaznie nie ma mnie jak uspokoic bo przewaznie dochodze przy 69 :p chociaz kiedys mi buzie zatkal no i nie bylo mi tak dobrze :] no i zawsze pozniej biedaczek mokry jest :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
jasne!!!!
w tym momencie sie nie da, jak sobie nie pokrzycze to nie jest mi tak dobrze :] ,a moj facet przewaznie nie ma mnie jak uspokoic bo przewaznie dochodze przy 69 :p chociaz kiedys mi buzie zatkal no i nie bylo mi tak dobrze :] no i zawsze pozniej biedaczek mokry jest :D

jakbys tak krzyczala przy 69 to bym ci malego do buzi wsadzil :p a czemu mokry >?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
maniac a slyszales o tym, ze kobieta tez moze miec wytrysk?
nie wklada mi go az tak zle nie jest :)
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
wszystko wymaga czasu, dojscie do ograzmu tez, trzeba cwiczyc i tyle, ale jakos przy stosunku dalej nie moge :]

Nika ja tez nie mogłam ... i strasznie się martwiłam że coś ze mną nie tak ... i wyobraź sobie ze się nauczyłam ... i jest już ok :]


A jeżeli chodzi o orgazm to ja podobno krzyczę ... ale nie wiem bo jestem wtedy zajęta przyjemnośćią i nie zwracam uwagi :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja to jeszcze taka troche rozowa na buzi sie robi :) Pozniej szybko mija ale w trakcie i chwilke przed podobno jestem rozowa.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
na buzi to ja jestem wrecz czerwona i czuje to jak sie robie taki buraczek
furley jak sie tego nauczylas?
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
ciężko powiedzieć ... :p Pewnego razu po prostu samo przyszło ...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Niektórzy mają podzielną uwagę... może jeszcze coś prócz śpiewania ? :D :niepewny:
 
Do góry