Pobieraczek.pl przestaje istnieć. Internauci wygrali wojnę!

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Co ciekawe do dziś są takie praktyki. Maile typu "widziałem Cię na kamerce, jak się masturbujesz, wpłać tyle i tyle na takie i takie konto", blebleble. Wysyłali to nawet do biura, w którym pracuję na maile pracownicze ludzi, którzy nie mają kamerek w kompach ;) Choć teraz pewnie świadomość ludzi jest inna i każdy to olewa.

Co do blokerów - sam używam, robię to dlatego, że reklamy w sieci są strasznie nachalne. Nie robiłbym tego, gdyby to była jakaś reklama z boku strony, a wyjątków mi się dodawać nie chce. Rozumiem, że wiele stron internetowych utrzymuje się z reklam, ale przez nachalne działanie "kolegów po fachu" nie zarabia na mnie żadna. Warto byłoby się zastanowić nad prawem zabraniającym używania blokerów ORAZ wyświetlania nachalnych reklam.
 

macfanpl

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2018
Posty
46
Punkty reakcji
3
Na Windowsie takie coś jest za darmo i jest tego więcej.
Nie wiem, nie używam Windowsa. Od dobrych dwóch lat jestem Apple-only :)
A tak z ciekawości (bez żadnych złośliwości) rzuć nazwami skoro twierdzisz że za darmo i jest tego więcej. Tak btw: w AppStore też jest pełno tego, tylko akurat ADG jest najlepszy.

Co ciekawe do dziś są takie praktyki. Maile typu "widziałem Cię na kamerce, jak się masturbujesz, wpłać tyle i tyle na takie i takie konto", blebleble. Wysyłali to nawet do biura, w którym pracuję na maile pracownicze ludzi, którzy nie mają kamerek w kompach ;) Choć teraz pewnie świadomość ludzi jest inna i każdy to olewa.

Co do blokerów - sam używam, robię to dlatego, że reklamy w sieci są strasznie nachalne. Nie robiłbym tego, gdyby to była jakaś reklama z boku strony, a wyjątków mi się dodawać nie chce. Rozumiem, że wiele stron internetowych utrzymuje się z reklam, ale przez nachalne działanie "kolegów po fachu" nie zarabia na mnie żadna. Warto byłoby się zastanowić nad prawem zabraniającym używania blokerów ORAZ wyświetlania nachalnych reklam.
Nie wymyślą bo skąd by prezesiki i inne ***** wzięły na samochody co 1mc, albo na paznokietki, ewentualnie inne syfy?
Swego czasu istniała SFS (wykończona między innymi przez Mozilla, KDE, qt do spółki z innym bydłem) mająca na celu dokładnie to o czym piszesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry