Plaga singli w Polsce - sport czy norma?

prejstnerka

New Member
Punkty reakcji
10
Miasto
Śląsk
Mam wrażenie że nieudolność człowiecza stworzyła sobie nowy sport pt. "jestem singlem" i co najgorsze wcale nie wstydzą się tego że nie są na siłach żyć w trwałych związkach.
Jestem singlem i to ma tłumaczyć wszystko.

milatam

Well-Known Member
Punkty reakcji
172
A jak chcesz zrobić z chłopczyka ćpuna, pijaka, cwaniaka, kanciarza, nieuka - mężczyznę którego zechce kobieta?
A jak chcesz zrobić z młodej wytapetowanej, wypachnionej, wymalowanej, wytatuowanej kurfefki kobietę którą zechce mężczyzna?
Dzisiejszy młot tj. chłop nie umie wbić gwoździa w ścianę...
Dzisiejsza kobita nie potrafi jajek na miekko ugotować...
Sądzisz że są na siłach stworzyć partnerstwo, rodzinę, dzieci i to w chwili w której 80% żywota dama spędza na facebooku a łoś przed ekranem z gierką???
Buhahahah!

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Punkty reakcji
171
to jest kwestia wychowania dzieci w samolubstwie, chuchało się i dmuchało na te dzieci i teraz jako osoby dorosłe, przywykłe do egoizmu, nie potrafią zakładać normalnych związków, w których trzeba coś dawać aby coś brać, trzeba odwzajemnić uczucia, czasem się poświęcić

lepiej samemu, bo realizuje się tylko swoje życie

Caleb

VIP
VIP
Punkty reakcji
198
Niech każdy żyje jak chce. Część ludzi jest tak skonstruowana, że wygodniej im żyć samotnie. Jedyne co jest słabe, to ocenianie innych na podstawie takich preferencji.

milatam

Well-Known Member
Punkty reakcji
172
Herbatnik ma niestety rację. Spora część singli którą znam charakteryzuje się właśnie nadprzeciętnym poziomem egoizmu a jak zacznie się głośno o ich błedach mówić to łapią fochy.

Caleb

VIP
VIP
Punkty reakcji
198
Skoro są egoistami, to tym lepiej, że nie tworzą toksycznego związku.

milatam

Well-Known Member
Punkty reakcji
172
A potem bez (xxx) dostaja takie Panie po 40-stce zajoba w robocie a nie daj Boże będą szefować gdzieś na zakładach to już koniec. Nawet o przeciąg sie przypietolą takie.
Związki muszą istnieć. Toksyczne czy nie ale wyro ma być bo bez wyra to ... brak słów.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
24
A ja znam jednego wiecznego singla, który jest tak mega pozytywnym człowiekiem, na pewno nie egoistą, że większość ludzi powinno się od niego uczyć, Zgadzam się z Calebem, generalizowanie nie jest fajne.

Co do pytania głównego - sport, czy norma - dla nich to sport. Znaczy... Seks z nowo poznanymi ludźmi ( szczególnie przez tindera, czasy na to pozwalają ) traktują jak sport. No kto co lubi. Z jednej strony rozumiem to, z drugiej nie wyobrażam sobie, która partnerka ( jeśli nie jest taka jak oni ) zaakceptuje fakt, że przed nią było... nie wiem.. 20, 30, 50, a może i dużo więcej?

Ja bym tego nie zaakceptował, także ten " sport " o nazwie singiel jest fajny do momentu, w którym tylko się bawisz, ale gdy chcesz zbudować coś na stałe, to przeszłość będzie się za Tobą niestety wlokła, a przyzwyczajenia... No nie wierzę, że po jakimś czasie taki sportowiec nie chciałby znów zaznać świeżości ;)

karolka123

New Member
Punkty reakcji
0
Pytanie czy single tak naprawde naprawde chca byc singlami czy moze po prostu nie spotkaly osoby z ktora moglyby byc w zwiazku? ,,Bycie na sile w związku" jest straszne i lepiej byc singlem niz po prostu nieszczesliwym czlowiekiem...

milatam

Well-Known Member
Punkty reakcji
172
Bzdury. Prawda jest jedna i tylko taka:

1. Panowie szukają szczupluteńkich, śliczniuteńkich, cycatych, dobrych w wyrze Pań na pokaz...
2. Panie szukają Panów grubiuteńkich (portfel), mobilnych i "mieszkalnych".

W dzisiejszych czasach Pan nie zerknie na grubą Panią a Pani na chudego Pana (w postaci chudego portfela). Innej prawdy nie ma.
I wtedy ten z grubym portfelem i dobrym BMW pod domem biegnie do ołtarza z tą chudziutenką, kształconą, mądrusieńką tylko po to by za rok czy dwa sąd 500zł zarobił na sprawie rozwodowej.
Biegają, przebierają, wybierają, podziwiają, przeliczają, wyliczają ... tylko po to by po czterdziestce:

1. Pan został z grubą Panią
2. a Pani miała Pana bez portfela...

Singlowisko to nie brak szczęścia albowiem w Polsce jest tysiące fajowych ludzi. Singlowisko to efekt zbyt wysoko zadartego nochala!!!
Pani nie wsiądzie do 18-sto letniego Forda i nie pojedzie z lakiernikiem meblowym na kawę... a Pan nie wyjdzie na miasto z babką której waga pokazuje 100kg.
Kolejny problem to złe wybory typu JA MAM STUDIA - ON TEż MUSI MIEĆ; JA JESTEM Z MIASTA - ONA NIE MOŻE BYĆ Z WIOCHY!

glowonog

feniks
Punkty reakcji
24
_____________________ napisał:
Pani nie wsiądzie do 18-sto letniego Forda i nie pojedzie z lakiernikiem meblowym na kawę... a Pan nie wyjdzie na miasto z babką której waga pokazuje 100kg. Kolejny problem to złe wybory typu JA MAM STUDIA - ON TEż MUSI MIEĆ; JA JESTEM Z MIASTA - ONA NIE MOŻE BYĆ Z WIOCHY!
Cóż... Moja dziewczyna 100 kg nie ma, to przyznaję bez bicia i na taką bm raczej nie poleciał, facet to jednak wzrokowiec, ale...

Ale przesadzasz :) Widzę po sobie i po wielu parach wśród znajomych - nie mam studiów ( choć coś tam rzeźbiłem... ), jeżdżę 19 letnią Astrą, jestem robolem, a w czasie, gdy poznawałem swoją dziewczynę, to mnie bolało, jak musiałem za pizzę i piwa zapłacić 60 zł :D

Czolgista12

Member
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem warunki życia ogólnie na to wpływają , jest mocna feminizacja społeczeństwa , zmieniła się mentalność ludzi przez to ciężko jest znaleźć odpowiednie osoby do związku , do tego kwestie finansowe , często młodych ludzi nie stać na założenie rodzin , czy na wspólne mieszkanie bo będzie się to wiązało z mocnym obniżeniem ich poziomu życia.

Do góry